PDA

Zobacz pełną wersję : [MULTI] Ulubiony Total War pod multiplayer



Wald
29-06-2014, 12:28
http://i.imgur.com/salP0B9.png

Total War to nie tylko gra jednoosobowa - seria posiada również niezwykle popularny tryb multiplayer, w którym każdy dowódca może sprawdzić swoje umiejętności przeciwko myślącemu przeciwnikowi.
Wielość odsłon seri to tysiące pól bitewnych w różnych epokach historycznych, od żelaza po proch!

Mając powyższe na uwadze i aby lepiej wykorzystać ten tryb do rozwoju forum i organizacji wydarzeń turniejowych dla Was, otwieramy ankietę, w której każdy może oddać głos na swoją ulubioną część gry pod kątem multiplayer.

Mile widziane uzasadnienie. :)

Arroyo
29-06-2014, 12:39
No cóż, może być ciężko:
W Rome I nie grałem na multi, także się co do tej gry nie wypowiadam.
W Medieval 2 denerwowało mnie to, że część frakcji była niezbalansowana (dopiero w Kingdoms naprawili ten problem).
Empire chyba każdy zna, jak się ma odpowiednią taktykę, to się wygra każdą frakcją, to samo w Napoleonie.
Shogun 2 jest po tych wszystkich patchach PONOĆ niezbalansowany (choć tryb Awatara bardzo mi się podobał).
Głosuję więc na Rome II.

( ͡º ͜ʖ ͡º)
29-06-2014, 17:22
W rome 2 jest największe zróżnicowanie frakcji i same bitwy są najciekawsze, ale ze względu na tryb avatara i lepszą kampanie multi najbardziej podoba mi się shogun 2.

Chaak
29-06-2014, 18:14
Jak dla mnie multi z podstawki Shoguna 2 jest najlepsze, grałem w nie najwięcej ze wszystkich Total Warów. Podobał mi się tryb awatara, a sama rozgrywka była przyjemniejsza niż w innych częściach, bo jednostki pasują do mojego stylu gry.
Na drugim miejscu byłby chyba Empire za frakcje indiańskie (zwłaszcza Irokezów), którymi też fajnie się grało.

Asuryan
29-06-2014, 21:39
Zagłosowałem na Total War: Rome II ze względu na dużą ilość różnorodnych nacji w kampanii. Dla mnie najlepsze multi to kampanie z bitwami rozgrywanymi ręcznie.

mackoff
30-06-2014, 14:12
W bitwy multi grałem tylko w:
Medievalu 2
Shogunie 2
Rome 2

Z tych 3 tytułów zdecydowanie nr.1 w mojej ocenie jest Rome 2 i to na tę częśc serii oddałem swój głos.

DonVega
30-06-2014, 20:09
Rozegrałem przeszło 1000 godzin na Shogunie 2 - więc zdecydowany głos na tą odsłonę

Amrod
30-06-2014, 20:41
Rozegrałem tysiąc jak nie więcej godzin w Rome. Troszeczkę w Medieval II i bardzo mało w Empire, ale to tryb awatara i Shogun 2 przykuł na nowo do gry klanowej. Brak zróżnicowania w nacjach paradoksalnie przyniósł tej grze odrodzenie. Innowacyjny system rozwoju generała i zbierania świty stworzył idealny system pobudzający układ nagrody ;) Chyba w żadnej innej grze nie stworzono takiego multiplayera, w którym generał był równie ważny co w trybie gry kampanijnej. Nie wspominając o tworzeniu weteranów z chwilowymi umiejętnościami, które potrafiły zmienić bieg bitwy.

Andrij Marszałek
04-07-2014, 15:52
Medek 2 bo pasuje mi mechanika i dobrze mi idzie - Arroyo wracaj do formy :)