PDA

Zobacz pełną wersję : Wyróżnienia - dyskusja i pomysły



Samick
04-10-2014, 14:51
Na czacie pojawiła się dyskusja na ten temat, która rokuje wiele dobrego, jeśli się ją utrwali. Liczę na powtórzenie tego co pisaliście. :)

Asuryan
04-10-2014, 14:58
Mnie obecny system zadowala, choć niektórzy mogą twierdzić że syty głodnego nie zrozumie.

Wyjątkowo dałbym jakiś medal dla Kujona333 za pomyślenie o innych Użytkownikach tego forum przy zamówieniu chwilowo darmowego dlc - bo dla mnie nie myślenie tylko o sobie jest w dzisiejszych czasach wyjątkowe.

Lwie Serce
04-10-2014, 15:04
Ja nie wiem czy warto zmieniać system dotychczasowych odznaczeń, poza ewentualnym wymyśleniem jakichś ciekawszych nazw. Dlaczego? Już tłumaczę, userzy aktywni, pomocni, ogólnie lubiani itp. dostają nagrody w postaci rang co roku, po demokratycznym głosowaniu społeczności :) Więc za swą pozytywną działalność otrzymują swój wymarzony dopisek pod nickiem. Chyba, że dla zwycięzców poszczególnych kategorii można przygotować specjalne medale.
Te cztery rodzaje odznaczeń, które obecnie są powinni po prostu dostawać użytkownicy od kilku lat działający na rzecz dobra forum, jako większe wyróżnienie niż ranga, którą można dostać za kilka miesięcy obecności na forum i to niekoniecznie jakiejś specjalnie obfitującej w pozytywną aktywnośc objawiającą się w rozwijaniem działów, pisaniem artykułów itp.

Gajusz Mariusz
04-10-2014, 22:22
Ja to widzę jako świeży user tak: Na przełomie roku są te plebiscyty i tu userzy mogą dostać wyróżnienie. Ba! Nawet demokratycznie rozdane! (Oprócz oczywiście jednego, zarezerwowanego! Wiadomo dla kogo. To jak z pucharem, 3 razy wygrana i przechodzi na własność!:champagne:). I dlatego też nie widzę potrzeby do nagradzania masowego. Ale choć kujon lubi mi dogryzać jak mało komu za działalność w Agorze, podzielam zdanie Asuryana. Zresztą ma zaległą nagrodę za zwycięstwo w mundialowym typerze!!

Samick
06-10-2014, 00:02
Wyjątkowo dałbym jakiś medal dla Kujona333 za pomyślenie o innych Użytkownikach tego forum przy zamówieniu chwilowo darmowego dlc - bo dla mnie nie myślenie tylko o sobie jest w dzisiejszych czasach wyjątkowe.

Po kliknięciu Wyróżnienia w pasku (http://forum.totalwar.org.pl/awards.php), po prawej stronie są dwie nazwy do wybrania:
Request Award - poproś/domagaj się medalu dla siebie,
Recommend Award - przedstaw kogoś do medalu.

Raz na pewien czas będą rozpatrywane wnioski. :)

Presidente
06-10-2014, 20:07
Ja nie wiem czy warto zmieniać system dotychczasowych odznaczeń, poza ewentualnym wymyśleniem jakichś ciekawszych nazw. Dlaczego? Już tłumaczę, userzy aktywni, pomocni, ogólnie lubiani itp. dostają nagrody w postaci rang co roku, po demokratycznym głosowaniu społeczności :) Więc za swą pozytywną działalność otrzymują swój wymarzony dopisek pod nickiem. Chyba, że dla zwycięzców poszczególnych kategorii można przygotować specjalne medale.
Tyle, że ranga to jest jedna i właściwie to nie wiadomo za co kto dostał, ile razy dostał itp. A jak taki Samick wygrywa NF co rok ;D to przydałby się jakiś medal z nazwą nagrody i w którym roku dostał.
Na twcenter jak dla mnie to fajnie wygląda, a oni chyba też vB używają :arrow: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?669143-The-function-of-the-hidden-resource-arguin

I podziękować za dobre słowo pod mym adresem:D

Arroyo
01-09-2017, 12:09
Odkopuję i sugeruję, by Niesmiertelnik otrzymał medal zasłużonego użytkownika za prowadzenie WKA. Jest to bardzo pożyteczna rzecz, której prowadzenie i tak zajmuje ogrom czasu. ;)

Samick
02-09-2017, 17:07
Chciałbym powiedzieć, że jest taka zakładka u góry: Wyróżnienia. Tam można zasugerować użyszkodnika do odznaczenia i umotywować to.

Polemajos
02-09-2017, 18:59
Nadałem Niesmiertelnikowi odznaczenie zasłużonego użytkownika.