PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepszy gracz multiplayer



Pampa
03-01-2015, 12:20
Wybieramy najlepszego gracza multi.

mackoff
03-01-2015, 13:22
Także Wybobrak....tak to wyglądało w tym roku.

Wald
03-01-2015, 13:24
Bez względu na obecną formę jestem fanem Arrisa !!! z Imperium Polskiego !

Arroyo
03-01-2015, 14:00
Na pewno na wybobraka bym nie głosował. Z racji tego, kto ma największe pojęcie o multiplayer wytypuję Pirxa i Arrisa. A i Zibi też zasłużył.

Asuryan
03-01-2015, 16:03
Wybobrak. Mogę go nie lubić, ale zdecydowanie to On w 2014 roku okazał się najlepszym.

william/kaszanka
03-01-2015, 16:05
1. Wybobrak
Teraz to leci kolejność losowa:
2. 3. 4. 5.
Pirx
Happysoul
Zibi
Bronti

Wielki Mistrz Malborka
03-01-2015, 16:24
Ja żeby wybić się przed szereg nie będę głosował patrząc jedynie na ROME II bo wybieramy z całej sceny multiplayer a moim zdaniem najlepszy gracz to gracz wszechstronny, który potrafi świetnie grać na każdej odsłonie TW.
1.Pop517
2.DonVega
3.Wybobrak
4.Piterus
5.Zibi
Nie przyszedł mi jednak żaden gracz do głowy, który byłby aktywny na wszystkich 3 najnowszych odsłonach i jeszcze na żadnej nie odstawał poziomem hmmm.....

KomandArm Adamov
03-01-2015, 17:05
Według mnie, Mistrzu. Za 1 miejsce w turnieju o tytuł prefekta oraz za osiągnięcia w grze w Napoleona i Shoguna.

Pirx
03-01-2015, 17:27
W przekroju całego roku moim zdaniem należy wskazać dwóch najlepszych graczy: Arris (ze świetnym pierwszym półroczem), Wybobrak (ze świetnym drugim półroczem).
-Arris: bo zwyciężył pierwszą edycję Bursztynowego Szlaku (miałem wtedy przyjemność z nim grać i przegrałem z kretesem), wielokrotnie zajmował wysokie miejsca na Czwartkach z Antykiem. Wszyscy gracze udzielający się na multi wiedzą też, jaką Arris ma wiedzę jeżeli chodzi o statystyki jednostek itp. Co prawda, pod koniec roku Arris odpuścił trochę Romka, co widać po wynikach w Nations Cup, ale mimo wszystko przez większość roku był to gracz ścisłego topu.
- Wybobrak: bo chociaż nie miałem jeszcze okazji skrzyżować z nim mieczy, to jego finałowe bitwy z Zibim pokazały niesamowitą klasę, poza tym mam relacje z pierwszej ręki choćby od kolegi klanowego darka, którego Wybobrak pokonał w 1/4. Wreszcie, zwycięzca Mistrzostw Polski i o ile dobrze pamiętam, kilkukrotnie zajmował wysokie miejsca na Czwartkach z Antykiem. Obecnie też walczy w półfinale międzynarodowego turnieju Last Legion.

Pozostała dwójka to:
- Zibi - za postawę w trakcie Mistrzostw Polski (w świetnym stylu wyszedł z grupy śmierci, potem w 1/2 nie dał mi szans, uległ dopiero najlepszemu graczowi w tamtym czasie)
- darek z SB - mój stały partner treningowy, od którego nauczyłem się jak skutecznie walczyć jazdą, w Mistrzostwach Polski spokojnie zasługiwał na 1/2, ale los chciał, że w 1/4 trafił na Wybobraka. Bardzo aktywny gracz wciąż doskonalący się w taktyce. Obecnie walnie wspiera wygranymi polską drużynę w ramach Nations Cup.

Lord_Legionista
04-01-2015, 13:19
Jako czlowiek i komentator moge tylko powiedziec jedno
Arris
Wybobrak
Zibi
Prix
Scooter


sa to zawodnicy znani obecnie na scenie najbardziej :)

Arris
04-01-2015, 17:01
W przekroju całego roku moim zdaniem należy wskazać dwóch najlepszych graczy: Arris (ze świetnym pierwszym półroczem), Wybobrak (ze świetnym drugim półroczem).
-Arris: bo zwyciężył pierwszą edycję Bursztynowego Szlaku (miałem wtedy przyjemność z nim grać i przegrałem z kretesem), wielokrotnie zajmował wysokie miejsca na Czwartkach z Antykiem. Wszyscy gracze udzielający się na multi wiedzą też, jaką Arris ma wiedzę jeżeli chodzi o statystyki jednostek itp. Co prawda, pod koniec roku Arris odpuścił trochę Romka, co widać po wynikach w Nations Cup, ale mimo wszystko przez większość roku był to gracz ścisłego topu.

A dziękuję, miło mi. Nie zgodziłbym się akurat tylko ze stwierdzeniem, że wyniki w Nations Cup są skutkiem wyłącznie odpuszczenia Romka. Niestety już od Mistrzostw Polski zmiany, które wychodziły w kolejnych łatkach do Romka II uderzały w mój styl gry i zupełnie mi nie leżą aż do frustrujących poziomów (dlatego też nie ma mnie już na Shogunie 2, którego kochałem ale obecny balans na moim ulubionym trybie Awatara kompletnie mi nie leży). Natomiast sam NationsCup cóż... jest anomalią bo tam nie ma prawie żadnych zasad więc dominują spamy barbarzyńców albo spamy strzelców co już zupełnie nie leży w mojej sferze zainteresowania grą. Gdybym wiedział, że takie zasady będą to bym się "nie pchał". ;) Ale fakt, forma mi podupadła ostatnio. W najgorszych możliwych momentach.

Moje nominacje hmm.

- darek18k
- Pirx
- Wybobrak

EDIT: Waldzie z Chorągwii R, weź ty się zdecyduj czy piszesz o IPLu tagiem czy pełną nazwą a nie tak na pół gwizdka ;p

( ͡º ͜ʖ ͡º)
04-01-2015, 21:18
Happysouls
Arris
darek18k
tuff_gru
Mintka

Ituriel32
05-01-2015, 10:37
Patrząc z perspektywy Romka2 to:
1. Wybobrak
2. Arris
3. Zibi
4. Darek18k (choć ja z nim nie miałem przyjemności zagrać).

Niestety inne części TW mi nie pasują.

happysouls
11-01-2015, 01:29
Nie miałem przyjemności grać ze zbyt wieloma polskimi graczami, ale spośród tych, z którymi zagrałem to Wybobrak reprezentował najwyższy poziom.

Romanos
14-01-2015, 18:20
Zibi - za MP i za to, że pomimo wieku jest niezniszczalny!
Piterus - po znajomości :)



heh Milanos gdzieś zaginął ;) Pop na moim kompie raczej nie pójdzie Rome 2 a na playstation jeszcze nie wypuścili... :)

Pop517
14-01-2015, 18:29
kogo me oczy widzą! Wracaj i weź ze sobą milanosa:P
-------
1.Wybobrak
2.Zibi
3.Pirx

Samick
17-01-2015, 12:05
Wybobrak
Arris
Mintka