PDA

Zobacz pełną wersję : Intro



Wojtascythe
28-09-2015, 08:29
I potem taki motyw, że nie masz komu dać zastępstwa, bo masz ze wszystkimi wojnę... Przypał :D

Lupkurc
28-09-2015, 09:41
Mam propozycje, jeśli ktoś posiada jakieś tam umiejętności to może wykona dla wszystkich wspólne intro dla serii żeby wszystkie odcinki tworzyły zgraną całość, co o tym sądzicie?

ananasek32
28-09-2015, 09:47
Jestem za

Wielki Mistrz Malborka
28-09-2015, 12:34
I potem taki motyw, że nie masz komu dać zastępstwa, bo masz ze wszystkimi wojnę... Przypał :D

Ja tam sobie jakoś poradzę ;P

Co do Intra to przy Krzyżakach miałem pewien pomysł, który ostatecznie nie wypalił (dzięki Temer!) i można by go wykorzystać teraz. Mianowicie:
Zrobić powolny przelot kamerą na toggle_fow nad państwem każdego z graczy + pokazać jego maszerujące, szarżujące i walczące charakterystyczne jednostki. W tle epicka muzyka + konferansjer przedstawiający YouTuberów i państwa, którymi zagrają. Czyli konferansjer mówi: Wielki Mistrz Malborka - Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego podczas przelotu nad państwem i potem wojska. Problem w tym, że przy 17 graczach to intro będzie niesamowicie długie. Dlatego to zrobilibyśmy jako teaser a jako intro skrócona wersja tego z konferansjerem i dynamicznie pojawiającymi się napisami, w tle walczące wojska wielu frakcji na raz, pościgi i wybuchy, mogą być rozmazane by wyeksponować napisy.

ananasek32
28-09-2015, 13:27
Jestem za. Fajnie by było, gdyby każdy uczestnik opowiadał o swoich Państwach swoim głosem. Wiem, że czasochłonne, ale efekt byłyby extra

Wielki Mistrz Malborka
28-09-2015, 16:31
Uważam, że nie byłby. Byłby raczej dziwny.

ananasek32
28-09-2015, 16:37
Jak chcesz
Ją tylko podałem przykład [emoji1]

Jankesowski
28-09-2015, 19:05
Szczerze mówiąc to planowałem zrobić swego rodzaju trailer na którym byłoby przedstawienie wszystkich youtuberów i ich frakcji, nawet mam już wizję jak by to wyglądało i część materiałów, aczkolwiek może to wyglądać trochę amatorsko...
Jak chcecie to mogę to dokończyć, jednak do intra raczej się nie nada to będzie coś w stylu "WKO - Official Trailer" :P

ananasek32
28-09-2015, 19:08
Zrobić można. Pokażesz, jak będzie fajne i chłopakom się spodoba, to będzie git [emoji1]

Wielki Mistrz Malborka
28-09-2015, 19:24
To zróbmy tak: niech ktoś kto się czuje na siłach nagra te przeloty nad państwami i sceny walk przy wyłączonym UI (Enter żeby odznaczyć wszystkie jednostki) a potem niech prześle to już zmontowane mi a ja wtedy dogram do tego głos i muzykę.