PDA

Zobacz pełną wersję : Podsumowanie Nagród Forumowych 2015



sadam86
25-01-2016, 17:09
Najlepszym graczem KO został Wielki Mistrz Malborka.
Najzabawniejszy Użytkownik to Shay Ruan.
Objawieniem sceny multi został Seba Fallus III Wielki, zgarnął również miano najlepszego gracza multi.
Najlepszy dyskutant na forum to Ponury Joe.
Bezkonkurencyjny jako autor najlepszego tematu okazał się Arroyo.
Najsurowszym moderatorem został sadam86.
W przypadku najbardziej pomocnego użytkownika mamy remis pomiędzy Aravenem i sadamem86.
Tytuł ulubionego, a raczej ulubionej użytkowniczki zgarnęła PerWerka.
Najlepszym funkcyjnym został sadam86.
Najlepszego BG stworzył Lwie Serce.
W walce o tytuł najlepszego MG mamy remis pomiędzy Asuryanem i Lwim Sercem.
Najlepszy youtuber serii TW to Temer.
Najlepszy podpis/sygnaturę ma sadam86.
Najlepszym avaterem może poszczycić się Frøya.
Najlepszym graczem PBF został Lwie Serce.
Najbardziej aktywnym użytkownikiem okazał się Arroyo.
Najlepszy znawca historii to Polemajos.
SG zgarniają w tym roku Shay Ruan i sadam86.

Gratuluję zwycięzcom, dziękuje tym którzy wzięli udział w głosowaniu i zapraszam już za niecały rok na kolejne.

Zwycięzców proszę o podesłanie rang jakie mam nadać na PW.

Seba Fallus III Wielki
25-01-2016, 17:24
Dziwna wola tego naszego forumowego ludu:D Dziwne zostać najlepszym graczem multi nie zagrawszy w żadnym turnieju w 2015 roku.Tytuł ten należy się Wybobrakowi, Pirxowi lub Kaszance. Do tego objawienie multi mimo że na Wielkich Igrzyskach 2011 zająłem 1 miejsce na Aleksandrze i 3 Na Barbarian Invasion. Na szczęście Kaszanka pamiętał nasze boje z przed lat :P Nie mniej miło zostać docenionym po latach ;)

Arroyo
25-01-2016, 17:54
Wiesz, ja osobiście jestem przekonania takiego, że najlepszy gracz multiplayer to nie ten, co dobrze gra, a ten, co wkłada cały swój wysiłek w to, by stać się lepszy niż wcześniej. Nie umniejszając umiejętnościom Wybobraka (choć jak wiemy mamy dość kiepskie "stosunki dyplomatyczne" ze sobą ;D) i Pirxa, to jednak uważam, że Tobie się tytuł najlepszego gracza multi 2015 roku należał jak psu buda ;)

Poza tym jednak gratuluję wszystkim, którzy wygrali w głosowaniu na najlepszego ... (... - tu wstaw odpowiednią opcję) 2015 roku.

Lwie Serce
25-01-2016, 19:03
Dziękuję tym, którzy na mnie głosowali, zwłaszcza w kategoriach PBF. :D Gratuluję pozostałym zwycięzcom.

Presidente
25-01-2016, 20:38
Już po? Zebrało się w ogóle w którejś z kategorii więcej niż 20 osób?

Dyktator
25-01-2016, 21:37
Wygryźli mnie i kujona. Wszystko było ustawione przez sadama, bez wątpienia. Widziałem, jak kasuje głosy, jeszcze wczoraj u dwóch ww poszkodowanych było po 30 parę głosów

:clap: - dla zwycięzców.

Nezahualcoyotl
25-01-2016, 23:03
Cwaniaczki jadą na multikontach i sami sobie głosy wklepywali.Znów "kolorowi" zgarneli wszystko co było do wygarnięcia ;D

http://i67.tinypic.com/15dnm0j.jpg

Kongratulejszyn anyway.

Samick
25-01-2016, 23:06
Obraziłem się. Robię dramę. Odchodzę. Koniec.

Nezahualcoyotl
25-01-2016, 23:07
Znaczy się początek czegoś nowego...

Asuryan
26-01-2016, 03:16
Dziękuję tym, którzy na mnie głosowali, zwłaszcza w kategoriach PBF. :D Gratuluję pozostałym zwycięzcom.
Parafrazując pewnych graczy PBF... czynię to samo :mrgreen:

Rangi specjalnej jak na razie nie zmieniam. Wygraną (ex aequo z Lwim Sercem) wykorzystam w dalszej przyszłości.


Obraziłem się. Robię dramę. Odchodzę. Koniec.
Ty tak na serio, czy znów sobie jaja robisz? :mrgreen: Jeśli jednak na serio, to dziękuję za współpracę - i nie, to nie jest to ironia.

PerWerka
26-01-2016, 20:40
Gratulacje wszystkim nominowanym i laureatom...

Osobiście bardzo dziękuję za głosy oddane na moją skromną osobę... Przyznam szczerze, że jestem ogromnie zaskoczona zwycięstwem w tej konkretnej kategorii... Kategorii, która jest chyba najwartościowszą pod względem emocjonalnym.

Jeszcze raz wielkie dzięki...