PDA

Zobacz pełną wersję : Podsumowanie Nagród Forumowych 2016



Asuryan
21-01-2017, 23:19
Do Starej Gwardii dołacza w tym roku Ituriel32
Najbardziej surowym moderatorem i prawo do dodania http://i63.tinypic.com/2dlqf6p.jpg do podpisu zyskuje bezkonkurencyjny Pampa.

Zwycięzcy pozostałych kategorii:
1. Objawienie świata multi - Zachar (wybrał pozwolenie na rok GiF-a w avatarze)
2. Najlepszy gracz multiplayer - Pirx
3. Najlepszy znawca historii - KLAssurbanipal
4. Najlepszy dyskutant - Krwawy Baron
5. Najlepszy funkcyjny - Pirx
6. Najbardziej aktywny Użytkownik - Polemajos (wybrał specjalną rangę)
7. Najbardziej pomocny Użytkownik - Raf
8. Najciekawszy youtuber serii TW - Temer
9. Ulubiony Użytkownik - Rhaegrim (wybrał specjalną rangę)
10. Najlepszy podpis/sygnatura - Asuryan i Presidente (wybrał specjalną rangę)
11. Autor najciekawszego tematu - Caothri
12. Najlepszy avatar - zajac (wybrał pozwolenie na rok GiF-a w avatarze)
13. Najzabawniejszy Użytkownik - Kasquit (wybrał specjalną rangę)

Dziękuję wszystkim biorącym udział w głosowaniu zgodnie z regułami i zapraszam już za niecały rok na kolejne.
Zwycięzcom gratuluję i proszę ich o powiadomienie mnie na PW jaką formę nagrody wybierają (Pirx ma prawo wybrać 2 nagrody).

Pampa
22-01-2017, 07:47
z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim galernikom i byłym więźniom. Chcę wam zagwarantować jedno! We make forum great again!

Nezahualcoyotl
22-01-2017, 13:47
Kongratulejszyn wszystkim wybrańcom :clap:.
Zwycięzca kat.#12 dlaczego nie czuję się zaskoczony :hmm:?

Pirx
23-01-2017, 12:24
Bardzo dziękuję za 2 wyróżnienia. Jest mi miło. ;)

Ituriel32
23-01-2017, 13:04
Ja też dziękuje za oddane na mnie głosy.

Zachar
23-01-2017, 15:56
ja również dziękuję za wyróżnienie.

Volomir
25-01-2017, 18:37
Zając powinien, zamiast gifa, dostać zgodę na gołe baby w avatarze

Asuryan
25-01-2017, 18:53
Nie ma takiej opcji żeby ktokolwiek dostał pozwolenie na łamanie regulaminu. Przypominam że to forum także dla nieletnich.

Nezahualcoyotl
25-01-2017, 19:00
Zając powinien, zamiast gifa, dostać zgodę na gołe baby w avatarze

Do wyboru do koloru:czarnule,mulatki,żółte a nawet i białe.Co kto woli :devil:

http://i66.tinypic.com/1z5ubs2.jpg

Volomir
25-01-2017, 19:19
Nie ma takiej opcji żeby ktokolwiek dostał pozwolenie na łamanie regulaminu. Przypominam że to forum także dla nieletnich.

o jejku, tak sobie żartuję tylko ;)

Polemajos
25-01-2017, 21:40
No właśnie, wystawiacie mnie na zgorszenie...


... Dziękuję wszystkim za głosy.

Samick
27-01-2017, 11:42
Szkoda, że nie można było głosować na dwie osoby w Starej Gwardii jak w latach poprzednich. Witamy na pokładzie Ituriel. Temer, nie mogąc wybrać między Tobą a Iturielem zdecydowałem się wstrzymać od głosu, ale w przyszłym roku you have my vote!

Sara Temer
29-01-2017, 12:57
Dziękuję za głosy ^^ Przyznaję, że lekko zaskoczył mnie wynik, bo w ostatnim roku z kondycją mojego kanału było różnie :P

Teraz muszę nad rangą pomyśleć... no i przydałoby się też odebrać zeszłoroczną nagrodę :F


Szkoda, że nie można było głosować na dwie osoby w Starej Gwardii jak w latach poprzednich. Witamy na pokładzie Ituriel. Temer, nie mogąc wybrać między Tobą a Iturielem zdecydowałem się wstrzymać od głosu, ale w przyszłym roku you have my vote!

Okay :3 (brak pomysłu na bardziej rozbudowaną wypowiedź >.>)

Raferti
15-02-2017, 13:12
Chciałem podziękować za oddane na mnie głosy i wyróżnienie mnie jako pomocnego usera.
Przyznam się szczerze, że zaskoczył mnie fakt pojawienia się na liście nagrodzonych użytkowników, zwłaszcza w dosyć prestiżowym tytule, jakim jest tytuł najbardziej pomocnego usera.
Zaskoczenie było tym większe dla mnie, że administratorzy techniczni, są z zasady raczej mało widoczni na forach, błąkając się gdzieś tam w otchłaniach panelu admina, czy serwera. Tak więc mnie bardzo ucieszył fakt, że jako społeczność zauważyliście tą dłubaninę moją na forum, która może być czasami dla was denerwująca w postaci przerw technicznych ;) .
Dziękuje jeszcze raz za wyróżnienie.