PDA

Zobacz pełną wersję : Barbarossa82's Gold Mod Collection



Kyuzo
15-07-2010, 14:02
Barbarossa82's Gold Mod Collection: Vanilla Balance Mod; VBM for BI, Alexander Reborn

Forum modów (http://forums.totalwar.org/vb/showthread.php?90798-Barbarossa82-s-Gold-Mod-Collection-Vanilla-Balance-Mod-VBM-for-BI-Alexander-Reborn)

Instalacja:
- modyfikację posiadają własne instalatory pozostaje podać właściwe miejsce instalacji
- VANILLA BALANCE MOD V5.1- instalujemy do folderu RTW domyślnie C:\Program Files\Activision\Rome - Total War\ lub C:\Program Files\The Creative Assembly\Rome - Total War\
- VANILLA BALANCE MOD FOR B.I. v3.1 - instalujemy do folderu BI domyślnie C:\Program Files\Activision\Rome - Total War\BI\ lub C:\Program Files\The Creative Assembly\Rome - Total War\BI\
- ALEXANDER REBORN v1.1 - instalujemy do folderu Alexandra domyślnie C:\Program Files\Activision\Rome - Total War\Alexander\ lub C:\Program Files\The Creative Assembly\Rome - Total War\Alexander\



Trafiłem na ciekawy temat o minimodach pod Antologie Rome.
Są to trzy osobne produkcje odpowiednio pod Rome, BI oraz Alexandra.

Ogólnie modyfikacje te mają na celu polepszenie grywalności Rome bez dokonywania jakichś większych zmian czy dodawania nowych elementów.
Interesująca opcja dla osób, którym podobała się niezmodowany Rome, ale jednak chcieli by odrobine go odświeżyć.

kowal357
25-08-2010, 20:58
Zainstalowałem to pod BI włączam klikam kampania i wywala do głównego menu klikam bitwa to samo , co mogło iśc nie tak ?

Kyuzo
25-08-2010, 21:10
Zainstalowałeś też wersję pod samego Rome Vanilla Balance Mod v5.1, bo w temacie moda pod BI pisze, że jest wymagany ?

kowal357
25-08-2010, 21:51
tak i nic . zawsze wywala do głównego menu.

Kyuzo
26-08-2010, 08:03
Zainstalowałem te mody na czystego Rome i wszystko działami perfekcyjnej. Przeszedłem parę tur i włączyłem bitwę w BI i żadnego CTD. Jak zobaczyłem te kolorowe i nie ciekawe jednostki tylko się utwierdziłem w przekonaniu żeby nigdy już nie grać w Rome bez jakiegoś porządnego moda :twisted:

Spróbuj odinstalować same mody w dodaj\usuń program i zainstaluj je jeszcze raz. Może pomyliłeś się przy podawaniu ścieżki instalacji do BI, a ten mod pod samego Rome ci działał ?
A instalowałeś na czystego RTW (z patch`ami 1.5 i 1.6 dla BI) czy miałeś jakieś inne mody ?

kowal357
26-08-2010, 21:48
tak , zainstaluje od nowa Rome , patch 1.3 , 1.5 , BI , 1.6 + spolszczenie bo mam Niemiecką grę i wtedy ściągne od nowa i zainstaluje.

Teraz wyskakuje napis , że nie odnaleziono kampani , co robię nie tak ? Zainstalowałem na podstawke i Bi tego mikro-moda w folderze Bi/world/campaing/barbarian/campaing są pliki i powinno działac.

Kyuzo
27-08-2010, 19:55
Dziwne jeśli faktycznie zainstalowałeś we właściwym miejscu (czyli mod pod Rome do folderu głównego, a ten pod BI do folderu BI) to zupełnie nie wiem co mogło by być źle, bo raczej spolszczenie nie powinno sprawiać problemów jeśli bez modów RTW działało dobrze...

28-08-2010, 10:22
tak , zainstaluje od nowa Rome , patch 1.3 , 1.5 , BI , 1.6 + spolszczenie bo mam Niemiecką grę i wtedy ściągne od nowa i zainstaluje.

Teraz wyskakuje napis , że nie odnaleziono kampani , co robię nie tak ? Zainstalowałem na podstawke i Bi tego mikro-moda w folderze Bi/world/campaing/barbarian/campaing są pliki i powinno działac.

Daj screena, z tej niemieckiej wersji :lol: z napisem, zobaczymy, co da się zrobić :)

kowal357
28-08-2010, 11:38
Czego to ma byc screen ? głównego menu po Niemiecku ?

03-09-2010, 20:15
Czego to ma byc screen ? głównego menu po Niemiecku ?


Pierwszy:

Teraz wyskakuje napis , że nie odnaleziono kampani , co robię nie tak ?
a drugi,
to pokaż w jakiej ścieżce docelowej masz zainstalowanego moda i grę....I powoli dojdziemy, co mu dolega :)

kowal357
03-09-2010, 20:34
Ścieżka
D\Program Files\2 Wojna Światowa\Gry\Starożytne\Rome total war

Szacunek za ścieżkę instalacyjną O.o

03-09-2010, 20:41
Ścieżka
D\Program Files\2 Wojna Światowa\Gry\Starożytne\Rome total war

Tak, ja przewidywałem screena nie dałeś, :), ale do rzeczy, rozumiem, że chodzi, ci o wersję pod BI?
Ten minimod ma instalatora? Tak?
Instalator podaje domyślną ścieżkę docelową, gdzie chce umieścić moda? Tak? Kak coś nie tak, to napisz....
Jak instalator podaje , gdzie chce się zainstalować, powinieneś bazując, że to, co podałeś jest prawdą, dziwnie zainstalowane :twisted:
podajesz, to:
D\Program Files\2 Wojna Światowa\Gry\Starożytne\Rome total war
Napisz, co potem zrobiłeś :)