PDA

Zobacz pełną wersję : Oficjalne wyniki VI edycji Nagród forumowych



Marat
25-09-2010, 12:21
Najwyższy czas na ogłoszenie wyników głosowania w corocznym plebiscycie na najlepszych userów. Zacznę może od "multimedalistów".

KWidzu obronił aż dwa tytuły zdobyte w zeszłym roku, a są to "Największy znawca historii" oraz "Najlepszy dyskutant". Jakby tego było mało, dołożył jeszcze do kolekcji tytuł "Użytkownik piszący najciekawsze posty". KWidzu postanowił pozostać przy obecnej randze. Gratulujemy!

Kolejnym użytkownikiem, który zwyciężył w więcej niż jednej kategorii jest Witia. Przypadły mu w udziale tytuły "Najbardziej surowego moderatora" oraz "Najaktywniejszego użytkownika". Bójcie się banici ( głównie ci przyszli ), bo to połączenie napawa grozą - od działu Shoguna 2, aż po stepy Tawerny 8-) Witia wybrał rangę "Silnoręki" - nie będziemy wnikać w jego życie intymne, dlatego poprzestanę na gratulacjach.

Skoro jesteśmy już przy kategoriach moderatorskich, informuje, że tytuł "Najlepszego moderatora" zdobyła Lena. I po co komu parytety? 100% kobiet będących w administracji zostało docenionych. Lena pozostaje przy swojej starej randze. Gratulujemy sukcesu.

Autorem najciekawszego tematu został Barsa, za "Awantura o krzyż pod pałacem prezydenckim". Czekamy na więcej takich tematów. Ranga pozostaje bez zmian. Gratulacje.

Tytuł "Najbardziej pomocnego użytkownika" przypadł w tym roku Kuroiowi, który postanowił wybrać rangę "Kataphraktoi". Gratulujemy i liczymy na dalszą pomoc wszelkiej maści "zagubionym owieczkom".

Najlepszym awatarem może się poszczycić Brave. Cóż innego mogło wygrać w samczej ( no prawie ) społeczności, jak nie dwie piękne białogłowy/lachony/dżagi/kobiety ( niepotrzebne skreślić )? Gratulujemy. Ranga pozostaje bez zmian.

"Najzabawniejszym użytkownikiem" został znany i kochany King Louise Assurbanipal. Niestety będzie on nieobecny przez dłuższy czas, dlatego nie wiadomo czy pozostaje przy swojej randze. Myślę, że wśród jego wyborców, powinien zostać rozlosowany album "sŁiT fFFoCie KLA", byłaby to nie lada gratka :!: Gratulujemy.

Czas na "Najlepszy podpis". W tej kategorii wygrał niejaki Marat. Jemu nie będziemy gratulować 8-) Upoważnił mnie za to - z wrodzoną sobie skromnością - do podziękowania za głosy i poinformował, że pozostaje przy obecnej randze. Wiadomo, kto liczy głosy ten...

I na sam koniec Krzyżak który to okazał się "Ulubionym użytkownikiem", ale do końca walczył twardo z Witią o ten tytuł. A my mianujemy go na "Wielkiego Mistrza", bo taką to range wybrał Krzyżak. Gratulujemy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fanfary, płacz nagrodzonych, liczne podziękowania i gratulacje, gromkie brawa. To by było na tyle. Z wypełnionej po brzegi sali, żegna się z państwem Krzysztof Ibisz 8-)

Piotruś Oprawca
25-09-2010, 14:21
Witia wybrał rangę "Silnoręki" - nie będziemy wnikać w jego życie intymne, dlatego poprzestanę na gratulacjach.

Hahahaha, świetne :lol: Zarówno komentarz jak i sama ranga.

Ogólnie świetne komentarze do nagród, zwłaszcza za najlepszy moderator, najzabawniejszy użytkownik i najlepszy awatar. :)

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych. I dla całego forum(społeczności TW), za odbudowę.

Brave
25-09-2010, 15:48
No Marat, muszę przyznać że komentarze są boskie.

Jak wspomniał Piotruś, komentarz z Silnorękim jest świetny :D :D

Krzyzak
25-09-2010, 16:12
Gratuluję wszystkim i sobie :D A w szczególności Witii, z którem dzięki szczęściu udało mi się wygrać ;)

Sam Fisher
25-09-2010, 18:59
Zlikwidować Największy znawca historii ^ ^ I tak zawsze wygra KWidzu :D
Gratki dla wszystkich :P

KLAssurbanipal
27-09-2010, 19:20
Dzięki za głosy. Jestem na tydzień bo się rozchorowałem, trzeba jakiś antybiotyk...
Na gwiazdkę oszlifuję, zbuforuję i wyślę album poświęcony mojej skromnej osoby dla 3 najwierniejszych fanów.
Pozdro 69 dla ludzi wygranych i głosujących.

Sareth4
27-09-2010, 19:44
Gratulacje dla zwyciężców i dla komentatora.
Chcemy więcej !

Krzyzak
27-09-2010, 20:52
KLA ! Powrót króla :mrgreen: Ja też chcę !!

KWidziu
27-09-2010, 21:16
Gratulacje dla zwycięzców i dzięki za głosy. ;)

Witia
28-09-2010, 12:33
Również gratuluję i dzięki za głosy ;) Z nową rangą będę jeszcze bardziej surowy ;)

Dragonit
17-10-2010, 23:50
Z nową rangą będę jeszcze bardziej surowy ;)
oby tylko jajka nie ucierpiały :mrgreen:

Fallen
21-10-2010, 22:05
[/quote]oby tylko jajka nie ucierpiały :mrgreen:[/quote]
Martw się o swoje, silnoręki ma także inne zastosowania:D. :lol: