PDA

Zobacz pełną wersję : Wybory do Starej Gwardii - Etap I



Marat
22-12-2012, 10:45
Zapraszam forumowiczów do wybierania osób, które godne są nosić miano Starej Gwardii na naszym forum.

REGULAMIN


1. Glosujemy na użytkowników, którzy zarejestrowali się przed 22 grudnia 2010 roku.
2. Osoba nominowana nie może mieć na swoim koncie ostrzeżenia danego po 22 grudnia 2010 roku.
3. W pierwszym etapie plebiscytu możemy wskazać maksymalnie pięć osób. Etap ten potrwa tydzień. Mile widziane uzasadnienie wyboru.
4. Do drugiego etapu konkursu przechodzi sześć osób z największą ilością głosów po pierwszym etapie. Etap ten potrwa tydzień. Mile widziane uzasadnienie wyboru.
5. Dwie osoby z największą ilością głosów po drugim etapie, zostaną nagrodzone rangą "Stara Gwardia".
6. Ranga może zostać bezpowrotnie zdjęta, jeżeli użytkownik posiadający ją otrzyma ostrzeżenie. Administracja zastrzega sobie prawo do odstąpienia od tej kary w drodze wyjątku.

K A M 2150
22-12-2012, 11:18
1. Nazgool - ogromny wkład w rozwój modyfikacji, dziesiątki godzin spędzone na tłumaczeniu i informowaniu nas o postępach nad EBII :D

2. Blackwood - podobnie jak Pan powyżej, tyle że EBI, filar podtrzymywania zainteresowania modami pod Rome :)

Jeżeli moderatorów też można nominować to:

3. Ensis - olbrzymi wkład w forum, modyfikacje itd. ;)

Marat
22-12-2012, 19:12
Jest jeden kandydat, który bije innych na głowę. Oczywiście jest to Nazgool!
Jak mi się jeszcze ktoś przypomni, to edytuje posta.
EDIT: Dodaje też Ensisa.

Pampa
23-12-2012, 12:42
Nazgool oczywiście :)
Ensis- nawet nie wiedziałem że nie ma
Asuryan

BTW po dwóch ostach z tego co wiem jest zdejmowana ranga a nie po jednym :P

Marat
23-12-2012, 13:08
A skąd to wiesz?

Pampa
23-12-2012, 14:42
Z regulaminu :)

O proszę:

Jeżeli użytkownik posiada rangę specjalną i został "nagrodzony" rangą "DWA OSTRZEŻENIA" lub "BANITA" traci swoją rangę specjalną i po minięciu okresu kary otrzymuje standardową rangę dla zwykłych użytkowników.

Grogmir
23-12-2012, 19:59
Nie spędzam już na forum tyle czasu co niegdyś, ale z tych zasłużonych, a jeszcze nienagrodzonych:
1. Ensis
2. Nazgool

Wesołych Świąt ;)

Presidente
23-12-2012, 20:27
Fumanchu, Ronin, OskarX, nazgool, Asuryan

Dlaczego? - Bo tak :D

Marat
23-12-2012, 20:28
A w SG wystarczy jeden ost Pampa ( w dwóch poprzednich edycjach też była ta zasada ), bo jest to prestiżowa grupa, o wiele bardziej niż ludzie z różnymi specjalnymi rangami.

Pampa
23-12-2012, 21:36
U przykre, no cóż trzeba się z tym pogodzić ;)

EDIT: z tego co widzę jest możliwość ,,łaski" to może jednak się pod to podepnę, wszystko zależy od dobrej woli pana admina :P

LEGION
23-12-2012, 22:39
Pamiętam, że Ronin swego czasu walczył o rangę dla siebie i szczycił się swoją wielka aktywnością (kilka lat temu) stawiam na Niego! Niech mu będzie bo chyba czuje się niedoceniony. :lol:
Poza nim dla Nazgoola, bez którego temat o EBII by pewnie kulał. A reszta znanych i lubianych to już są celebryci więc sobie odpuszczę smyranie ich po podgradlach.

Asuryan
24-12-2012, 00:03
Pamiętam, że Ronin swego czasu walczył o rangę dla siebie i szczycił się swoją wielka aktywnością (kilka lat temu) stawiam na Niego! Niech mu będzie bo chyba czuje się niedoceniony. :lol:
Poza nim dla Nazgoola, bez którego temat o EBII by pewnie kulał. A reszta znanych i lubianych to już są celebryci więc sobie odpuszczę smyranie ich po podgradlach.
Jako że nie wypada głosować na siebie samego, oddaję głos zatem także tylko na Ronina i Nazgoola z powodów podanych w cytacie.

nazgool
24-12-2012, 13:22
Dzięki za głosy ;)
Ze swojej strony głos oddaję na
1)Ensis za kawał dobrze wykonanej roboty
2)buger13 - za podjęcie trudu tłumaczenia EBI

Lwie Serce
24-12-2012, 13:27
Nazgool - za to że nam udostępnia mnóstwo informacji o EB II należy się szacunek i ranga według mnie.
Ensis - zasłużył za wkład w mody.
Asuryan - pomocny użytkownik, myślę że również mógłby być Staro Gwardzistą ;)

Draken
25-12-2012, 12:23
Nazgool-rozwój wątku o EBII
Ensis-za to że reprezentuje to forum na wayofwar.org i za tłumaczenie OiM2
Asuryan wielce pomocny użytkownik

Il Duce
25-12-2012, 12:39
Nazgool, Ensis,Asuryan i Araven- są to bardzo pomocni i aktywni użytkownicy, mają duży wkład w to forum.

voitek
25-12-2012, 13:13
Nazgool, Ensis,Asuryan

McAbra
25-12-2012, 16:44
Asuryan - pomocny gość ;)
Nazgool - robota z modami.

Araven
25-12-2012, 22:10
Nazgool - za całokształt
buger13 - pomoc użytkownikom, prace nad spolszczaniem EB I
Asuryan - pomoc użytkownikom
Ensis - całokształt + prace nad Ogniem i Mieczem 2
Blackwood - całokształt i wspieranie wiedzą modów pod Rome.

25-12-2012, 23:52
Nazgool - za całokształt
buger13 - pomoc użytkownikom, prace nad spolszczaniem EB I
Asuryan - pomoc użytkownikom
Ensis - całokształt + prace nad Ogniem i Mieczem 2
Blackwood - całokształt i wspieranie wiedzą modów pod Rome.
Lepiej bym tego nie ujął...Dodam, ze BlackWood od 4 lat zabiega by mody pod Rome były znane, i wiem z własnego doświadczenia że zawsze w nie grał, nim cokolwiek podpowiedział. Wszystko podane na tacy :D
Pozostałe osoby jak najbardziej zasługują na tę rangę :D

Salvo
26-12-2012, 12:44
1.Nazgool - dodam, że w zeszłym roku był bardzo blisko...
2.Ensis
3.Blackwood
4.Araven
5.Samicki

Asuryan i tak przejdzie...a jak nie to dostanie mój głos za rok :D

Baal-Melkart
26-12-2012, 21:57
1. Nazgool, osoba dzięki której temat EB II tętni życiem
2. BlackWood - chyba zna wszystkie modyfikacje pod Rome (i we wszystkie chyba grał)

Jeśli można głosować na użytkowników posiadających już rangi specjalne to jeszcze
3. Araven - czytałem wiele jego cennych uwag w kwestii moda Bellum Crucis

Ensis
27-12-2012, 10:19
nazgool - za EB2.
Sareth4 - za ligę w Fifie.
Araven - za zbrojownie.
Grogmir - za czuwanie nad redakcją.
Amrod - za pomoc techniczną.


Istnieje jakieś zestawienie kto już wygrał wybory?

kretu19955
27-12-2012, 20:37
Ensis - dzięki niemu wiemy więcej o działaniach wschodnich moderów.

Poliorketes
28-12-2012, 20:28
To i ja dodam swoich faworytów.
Nazgool - za promowanie i tworzenie EB2.
Ensis - za spolszczenie Ogniem i Mieczem.
buger13 - za spolszczenie do EB1.
Araven - pomocny człowiek, wypromował Bellum Crucis.