PDA

Zobacz pełną wersję : [MULTI] Kampanie Online na forum.



Mefisto7
29-01-2014, 00:58
Witajcie. W ramach odnowy duchowej grzęznącego w lekkiej stagnacji, a przede wszystkim w braku rotacji świeżej krwi działu Kampanii Online, odzywam się z latarnią dla wszystkich, którzy zawsze chcieli w naszym ukochanym Medievalu 2 grać kampanię na wszystkie frakcje objęte w używanie przez żywych graczy i jeszcze nie natknęli się na to, iż to możliwe i potrafi dawać mnogość frajdy w naszym małym półświatku. Zapraszamy! Jeśli wiedziałeś, a nie spróbowałeś... spróbuj! Już nigdy nie spojrzysz z uwagą na te samo-pochwalne posty "wielkich wymiataczy single-player". Będą tylko żenować. W KO gracz Medievala 2 odczuwa prawdziwe możliwości tej gry, prawdziwe strategiczne planowanie godne szachów do 16tej potęgi. Gdy tylko przyzwyczai się człowiek do dość długo idącej tury, rozgrywki nieco innej dynamiki niż KO na Empire i innych... to razem z klimatyczną dyplomacją można odnaleźć pasję gotową wciągnąć na lata. (Ja i wielu innych)

Jako, że gra się starzeje i stąd braki w świeżości krwi... to zrywam ostatnich nieświadomych do podtrzymania ducha rozgrywania KO na Medievalu 2 - ostatnim tytule starej klasy Total War i ratowania tradycji starego działu. Zapraszamy!

viewforum.php?f=3 (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=3)

PS: Wszystkie porady "jak zacząć" etc znajdziecie w naszym dziale.

BLooDek
29-01-2014, 04:42
Jeżeli temat ma zachęcić graczy do rozpoczęcia rozgrywki w trybie "gorące-krzesło" to wypadałoby oprócz odezwy do ludu dać link/napisać poradnik jak to wszystko wygląda od strony technicznej :D

Markus
29-01-2014, 12:32
Wystarczy wejść w odpowiedni temat na forum czyli Kampanie Onlinie w nim znajdzie sie również temat omówienia wszystkiego od podstaw czyli http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=3161 ;)
Znudzila Ci sie gra na singlu z komputerem? Chcialbys zagrac na mapie kampanii z innymi żywymi graczami? Ten dzial i ten temat jest dla Ciebie!

Gilgamesz
08-02-2014, 19:20
Właśnie zamówiłem oryginalną Medieval 2 + Królestwa, specjalnie żeby pograć z Wami w sieci. Zapłaciłem za nowkę GameBook'a 30 pln z przesyłką. Mam nadzieję, ze sobie pogramy :-)

Mefisto7
08-02-2014, 19:28
No gicior. Z tobą mamy aż............ 3ech(!) nowych z reklamy. Ale jeden stały zaangażowany to jak 10ciu sezonowych. Oby ci się spodobało. ;)

Gilgamesz
08-02-2014, 19:39
Tak czy siak zabawa zapowiada się przednia :D Za kilka dni powinienem mieć grę. Jakby coś się szykowało, to dajcie znać :-)

Mefisto7
08-02-2014, 19:51
Tam nie ma "eventów". Kampanie toczą się cały czas, gracze odchodzą, są dziury, które możesz zapełnić. Póki co dział ruszy na nowo, rozgrzewamy atmosferę w związku ze stagnacją woli i zaangażowania dotychczasowych graczy, więc obowiązuje ban na nowe kampanie. Jak sytuacja szacunku dla współgraczy i chęci się ustabilizuje to wtedy będzie można otwierać nowe. Ale nie obawiaj się. Na obecną chwilę są miejsca, które możesz zapełnić. ;) A jak naprawdę zrobi się popyt to i otworzy się coś nowego.

KapitanKatana
08-02-2014, 22:27
tylko czekać na kampanię na kingdoms...

PainLord
10-02-2014, 23:05
Jako nowa osoba na tym forum zauważyłem pewien dość irytujący aspekt który będąc dla gracz dołączającego do KO dość problematyczny.
Tym samym mam gorącą prośbę, popartą regulaminem KO.


Proszę o Wpisywanie aktualnej sytuacji dyplomatycznej w swoich ambasadach


To by ogromnie ułatwiło :)

Bardzo dziękuje
do usług.

Gilgamesz
15-03-2014, 22:18
Bardzo rozczarowała mnie informacja o tym, że bitwy są rozgrywane automatycznie w KO. Czy dotyczy to tylko moda WWMWE 2.0 ?

Czy ten mod "gryzie" się z innymi modami?

K A M 2150
15-03-2014, 22:44
Gdyby nie były tak rozgrywane to byłyby zwyczajnie nieuczciwe, bo Ai kompa nie równa się umiejętnościom drugiego gracza.

Gilgamesz
15-03-2014, 23:46
No właśnie, dlatego powinny się rozgrywać między graczami. Dałoby się to chyba zrobić? Chociaż zapewne bardzo skomplikowałoby to rozgrywkę. A bez bitew, które są wizytówką Total War, równie dobrze możemy grac w Europe Universalis.

Czy ten mod "gryzie" się z innymi modami?

K A M 2150
16-03-2014, 00:09
Nie jest to wykonalne, bo niby jak skoro kampania to wysyłanie sobie sejvów ;) Dopiero takie coś jest możliwe od Napka, czy tam Shoguna 2,

Mefisto7
16-03-2014, 00:17
Jest wykonalne. Gramy kampanię ROME KO 1 z bitwami. Użytkownik Domen opracował fajne zasady, w oparciu o które gra się całkiem fajnie i nie jest sztucznie. (Bitwy są robione w edytorze i rozgrywane po prostu w multi, odnosząc się do prawdziwych ilości wojsk z kampanii). Niewielu chciałoby się z tym jednak partolić w większej ilości kampanii.

Jednakowoż bitwy to przeżytek. Kampanie Online w standardowym stylu zapewniają dużo strategicznej satysfakcji. Po pierwszym szoku i przyzwyczajeniu do automatu pozostaje już czysta przyjemność. (Mieliśmy ostatnio plany rozegrania kampanii z bitwami na jakimś Kingdomsie, ale zapał ostygł. Do tego trzeba czasu. A kampania online w standardzie zapewnia bezstresową niezależność w tur wykonywaniu, nie trzeba się z nikim łączyć i marnować czasu na długie nieprzerwane sesje.
Turowa gra na mapie kampanii TW, a czaso-rzeczywista EU to chyba dwie całkiem inne rzeczy, więc nie zgodziłbym się z tym "równie dobrze"...

Mod nie gryzie się z innymi modami. Jest bardzo nieinwazyjny.

Gilgamesz
16-03-2014, 01:28
No tak, zapomniałem, że EU to nie gra turowa.

Gdyby komuś chciało się partolić z bitwami, to chętnie wezmę w nich udział.

A dlaczego masz ciągle 666 postów Mefisto?