Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: EMPIRE TOTAL WAR - osiągnięcia steam - lista+dyskusja

  1. #1
    Asuryan
    Gość

    EMPIRE TOTAL WAR - osiągnięcia steam - lista+dyskusja

    Lista wszystkich osiągnięć:

    Ojciec założyciel (Founding Father) - Podbij jedną z prowincji w dowolnym miejscu świata.
    Potęga ekspansjonistyczna (Expansionist Power) - Podbij dziesięć prowincji w dowolnym miejscu świata.
    Nowy Rzym (A New Rome) - Podbij sto prowincji w dowolnym miejscu świata.
    Pan obu Ameryk (Master of the Americas) - Opanuj jednocześnie wszystkie prowincje obu Ameryk. Możliwe do osiągnięcia w Wielkiej Kampanii oraz w 3 i 4 scenariuszu kampanii "Droga ku niepodległości".
    Świeży rekrut (Raw Recruit) - Weź udział w bitwie wieloosobowej.
    Bohater Ameryki (American Hero) - Ukończ kampanię „Droga ku niepodległości”, uwalniając amerykańskich kolonistów spod władzy Brytyjczyków.
    Maharadża Indii (Maharajah of the Indies) - Opanuj jednocześnie wszystkie prowincje Indii.
    Polimata (Polymath) - Opracuj wszystkie technologie dostępne dla twojego kraju tylko za pomocą wysiłku umysłowego naukowców.
    Krwawy szaleniec (Bloody Madman) - Zabij sto tysięcy wrogich żołnierzy.
    Zapach prochu (Whiff of Grapeshot) - Rozegraj jedną całą rankingową bitwę.
    Zabójca! (Assassin!) - Wykonaj 20 skutecznych zamachów skrytobójczych.
    Strateg weteran (Veteran Strategist) - Ukończ Wielką Kampanię na średnim poziomie trudności.
    Spełniony strateg (Accomplished Strategist) - Ukończ Wielką Kampanię na niskim poziomie trudności
    Werble zwycięstwa (Drumbeat to Victory) - Ukończ jedną szybką bitwę.
    Okrwawiony (Blooded) - Ukończ dziesięć bitew wieloosobowych.
    Cudze wysiłki (The Efforts of Others) - Wykradnij pięć technologii odkrytych przez inne kraje.
    Cesarz Europy (Emperor of Europe) - Opanuj wszystkie prowincje Europy jednocześnie.
    Tylko wykonywali rozkazy (Only Obeying Orders) - Wykonaj 30 misji, bez względu na ich rodzaj. Kampania "Droga ku niepodległości" oraz Wielka Brytania, Francja i Hiszpania w Wielkiej Kampanii.
    Perfidna bestia (Perfidious Beast) - Użyj zdrady i zaatakuj pięć państw sprzymierzonych.
    Gwardia el174rna (l337 Guard) - Zwycięż w dziesięciu grach wieloosobowych.
    Sprawy honoru (Affairs of Honour) - Zabij 20 ludzi w pojedynkach.
    Wielki Taktyk (Grand Tactician) - Zwycięż w dziesięciu standardowych bitwach w trybie wieloosobowym.
    Tyran i bestia (Tyrant and Ogre) - Zabij pół miliona wrogich żołnierzy.
    Buława marszałkowska (Marshal's Baton) - Wygraj pięćdziesiąt bitew wieloosobowych.
    Geniusz strategiczny (Strategic Genius) - Ukończ Wielką Kampanię na trudnym poziomie trudności.
    Władca oceanów (Command of the Ocean) - Wygraj dziesięć bitew morskich w grze wieloosobowej.
    Zwróć uwagę na dyplomatyczną finezję (Observe Diplomatic Niceties) - Stosując groźbę dyplomatyczną, zdobądź korzyści z pięciu niezależnych od siebie prowincji.
    Zdobywca świata (Conqueror of All) - Zabij milion wrogich żołnierzy.
    "Chevaux de Frise" (The "Chevaux de Frise") - Wygraj dziesięć bitew oblężniczych w trybie gry wieloosobowej, dowodząc siłami obleganej fortecy.
    Zdobywca fortu (Into the Breach!) - Wygraj dziesięć bitew oblężniczych w trybie gry wieloosobowej, dowodząc siłami oblegającymi.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 04-06-2014 o 02:57

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Asuryan za ten post:


  3. #2
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach
    Zwróć uwagę na dyplomatyczną finezję (Observe Diplomatic Niceties) - Stosując groźbę dyplomatyczną, zdobądź korzyści z pięciu niezależnych od siebie prowincji.

    Jak to wykonać? Nie wiem już czego żądać i czy mogę coś zamian proponać, bo nie wiadomo czy chodzi samo użycie przycisku. I skąd wiedzieć że jakieś państwa są od siebie niezależne, skoro dużo jest powiązań między państwami

  4. #3
    Asuryan
    Gość
    Z tego co pamiętam to chodzi o zdobycie za pomocą groźby dyplomatycznej po jednej prowincji z 5 różnych państw.

    PS. Drugi temat o tym samym skasowałem.

  5. #4
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach
    Mój błąd bo najpierw założyłem temat, a potem ten zobaczyłem.

    Dalej nie mogę zrobić tego osiągnięcia, szkoda że nawet nie pokazuje ile zostało to zażądania prowincji, bo wtedy by sie wiedziało czy dobrze sie to robi, a tak to nie wiem.
    Może dawanie kasy za prowincje i ich żądanie sie nie zalicza, sam nie wiem.

  6. #5
    Asuryan
    Gość
    Nie dawaj kasy, to ma być groźba, a nie wymiana. Też w okienku dyplomacji, tylko sam nic nie proponujesz w zamian - a używasz groźby. Jak masz bardzo dużą przewagę militarną, to czasami się udaje. Może spróbuj w nowej kampanii na najniższym poziomie trudności?

  7. #6
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach
    Męczyłem sie na trudnym poziomie trudności, gdzie oczywiście wszyscy Ciebie muszą atakować, np Wenecja po utracie Wenecji, gdzie została jej Morea, będzie desantować sie w Szwecji Twojej, logiczne, ale nie udało mi sie zrobić osiągnięcia z geniuszem strategicznym, chociaż w taki sam sposób zrobiłem te od łatwego i średniego poziomu, więc może to jest o bardzo trudnym, ale chyba nie chcę nerwów tracić na to, bo pewnie jedyne wojny AI wypowiadać będzie mi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •