Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: DeI 0.9 - Premiera i lista zmian

  1. #11
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Czy planowane będą dalsze zmiany w systemie rekrutacji?
    O ile jest do możliwe wolałbym ujrzeć system np. z Medievalla, gdzie dobre jednostki można było rekrutować raz na kilka tur, a zapychacze można było rekrutować cały czas. Swoją drogą przydało by się również zrobić coś z bonusem do rekrutacji dla AI, bo ciężko się wybić na samym początku
    Popraw podpis

  2. #12
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Z tego co pamiętam rekrutacja raz na kilka tur w Rome II nie zdaje egzaminu, gdyż komputer nie rekrutuje jednostek których czas rekrutacji jest wyższy niż jedna tura.

    Choć z drugiej strony istnieje taki oto submodzik:http://www.twcenter.net/forums/showt...nt-for-DeI-0-9
    Nie testowałem więc nie wiem czy to faktycznie działa.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  3. #13
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    nie chodzi mi o długość rekrutacji, tylko możliwości rekrutacyjne. W Medievallu można było np rycerzy rekrutować tylko raz na kilka tur, zanim ich stan się nie odnowił, to było bardzo dobre rozwiązanie.
    Popraw podpis

  4. #14
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    To jest raczej zbędne... teraz masz rekrutację uzależnioną od stopnia kultury Twojej nacji w danym regionie - coś jak w MTTW, według mnie to dobre rozwiązanie. Do tego są jeszcze limity jednostek na nacje, chłopaki dobrze to zrobiły, ja już tak bym zostawił. Jedyna niewiadoma to jak wszystko będzie wyglądało przy max. imperium, ale do tego długa droga. Póki co bitwy z automatu trzeba poprawić i czekamy na muzykę od Kamo.
    Z tą muzyką to zawsze jest trudna sprawa - nikt nie wie co grano w starożytności, nie zachowały się żadne rozpoznawalne zapisy dźwięku. Trzeba improwizować i sięgać po utwory z filmów i seriali a do tego mieć nos który wyczuwa klimat i oczekiwania graczy a niemal każdy chce co innego.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •