Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87

Wątek: Osiągnięcia steam (lista + dyskusja)

  1. #11
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Wybobrak, DM i inni którzy uważają to za pozbawione sensu: To Wasz ból rzyci, że nie rozumiecie. Skoro Wam to taki przeszkadza to macie dwie drogi: ścierpieć i poniechać krytykanctwa albo podsunąć konstruktywne propozycje jak i co zmienić. Zaś po dyskusji i ogólnej zgodzie wykonać przedstawione przez siebie myśli.



  2. #12
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Usuńcie wszystkie off posty bo tylko to psuje w zachowaniu porządku, i lepiej zamknąć takie tematy.

  3. Użytkownicy którzy uznali post Wald za przydatny:


  4. #13
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Jeżeli można...mnie osobiście to zestawienie pomaga.

    Nie otwieram steama np. w pracy a tu na forum mogę sobie dokładnie zobaczyć jakich osiągnięć mi brakuje i zaplanować odblokowanie kolejnych.

    Dodatkowo w trakcie gry jakoś łatwiej jest dla mnie mieć otwartą przeglądarkę (przy minimalizowaniu gry) niż szukać tych osiągnięć na steam - mimo wszystko te posty na forum są czytelniejsze niż zestawienie osiągnięć na steam...

    Ja akurat więc oceniam ten pomysł jako pomocny.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  5. Użytkownicy którzy uznali post mackoff za przydatny:


  6. #14
    Asuryan
    Gość
    Dodatkowo ten temat mam zamiar co jakiś czas aktualizować po kątem możliwości odblokowania osiągnięć w kampaniach DLC.

  7. #15
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A można jeszcze odblokować osiągnięcie za zdobycie fortu przez przejęcie go? Bo ostatnio władowałem się całą armią do środka i przejąłem środek ale nie wygrałem, musiałem wytłuc wszystkie jednostki wroga.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #16
    Asuryan
    Gość
    Nie mam jak tego sprawdzić, dawno już to osiągnięcie zdobyłem. Ale zadałeś swe pytanie w idealnym miejscu. Ten temat (i pozostałe tego rodzaju) to nie tylko sama lista osiągnięć, ale także miejsce gdzie można się spytać jak je zdobyć, czy poradzić innym jak to najłatwiej dokonać. W innym przypadku byłby już dawno zamknięty, a wszystkie posty poza zawierającymi listę skasowane

  9. #17
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A ja mam takie pytanko: czy ktoś spotkał się już z problemem, że osiągnięcia się nie odblokowują mimo spełnienia wymaganych warunków? Na przykład zdobyłem 10 poziom dygnitarzem, a osiągnięcie się nie odblokowało.

  10. #18
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Te za zdobycie obozy są już nie aktualne.
    A w jakiej kampanii to zrobiłeś, bo wydaje mi się że te z agentami działają tylko na podstawce. Nie jestem pewien czy w Auguście działają, bo tam mamy 4 tury na rok.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. #19
    Asuryan
    Gość
    Z agentami na pewno działały też w CiG, bo tam je sobie odblokowałem. Nie jestem pewny czy w Augustusie działają jakiekolwiek poza najnowszymi (dotyczącymi zwycięstwa w tej kampanii daną frakcją).

  12. #20
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Osiągnięcia na pewno działają na podstawce, Cezarze i Hannibalu. Te za generała (zdobyte Scypionem) i dwóch agentów nabiłem właśnie na dodatkach. Żeby achievment się zaliczył trzeba skończyć turę, w której spełniliśmy jego wymagania. W Romku zawsze to działało, jednak w którejś z poprzednich części zaliczało mi po kilkunastu turach (na innym savie o ile pamiętam), więc może trzeba trochę poczekać.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •