Zobacz wyniki ankiety: Ulubiony Total War pod multiplayer to?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Total War: Rome

    1 3.13%
  • Total War: Medieval 2

    6 18.75%
  • Total War: Empire

    2 6.25%
  • Total War: Napoelon

    4 12.50%
  • Total War: Shogun 2

    9 28.13%
  • Total War: Shogun 2 Zmierzch Samurajów

    1 3.13%
  • Total War: Rome II

    9 28.13%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [MULTI] Ulubiony Total War pod multiplayer

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    [MULTI] Ulubiony Total War pod multiplayer



    Total War to nie tylko gra jednoosobowa - seria posiada również niezwykle popularny tryb multiplayer, w którym każdy dowódca może sprawdzić swoje umiejętności przeciwko myślącemu przeciwnikowi.
    Wielość odsłon seri to tysiące pól bitewnych w różnych epokach historycznych, od żelaza po proch!

    Mając powyższe na uwadze i aby lepiej wykorzystać ten tryb do rozwoju forum i organizacji wydarzeń turniejowych dla Was, otwieramy ankietę, w której każdy może oddać głos na swoją ulubioną część gry pod kątem multiplayer.

    Mile widziane uzasadnienie.
    Ostatnio edytowane przez Ensis ; 01-07-2014 o 19:41

  2. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No cóż, może być ciężko:
    W Rome I nie grałem na multi, także się co do tej gry nie wypowiadam.
    W Medieval 2 denerwowało mnie to, że część frakcji była niezbalansowana (dopiero w Kingdoms naprawili ten problem).
    Empire chyba każdy zna, jak się ma odpowiednią taktykę, to się wygra każdą frakcją, to samo w Napoleonie.
    Shogun 2 jest po tych wszystkich patchach PONOĆ niezbalansowany (choć tryb Awatara bardzo mi się podobał).
    Głosuję więc na Rome II.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #3
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    W rome 2 jest największe zróżnicowanie frakcji i same bitwy są najciekawsze, ale ze względu na tryb avatara i lepszą kampanie multi najbardziej podoba mi się shogun 2.

  4. #4
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Jak dla mnie multi z podstawki Shoguna 2 jest najlepsze, grałem w nie najwięcej ze wszystkich Total Warów. Podobał mi się tryb awatara, a sama rozgrywka była przyjemniejsza niż w innych częściach, bo jednostki pasują do mojego stylu gry.
    Na drugim miejscu byłby chyba Empire za frakcje indiańskie (zwłaszcza Irokezów), którymi też fajnie się grało.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  5. #5
    Asuryan
    Gość
    Zagłosowałem na Total War: Rome II ze względu na dużą ilość różnorodnych nacji w kampanii. Dla mnie najlepsze multi to kampanie z bitwami rozgrywanymi ręcznie.

  6. #6
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    W bitwy multi grałem tylko w:
    Medievalu 2
    Shogunie 2
    Rome 2

    Z tych 3 tytułów zdecydowanie nr.1 w mojej ocenie jest Rome 2 i to na tę częśc serii oddałem swój głos.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  7. #7
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Rozegrałem przeszło 1000 godzin na Shogunie 2 - więc zdecydowany głos na tą odsłonę

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  8. #8
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach
    Rozegrałem tysiąc jak nie więcej godzin w Rome. Troszeczkę w Medieval II i bardzo mało w Empire, ale to tryb awatara i Shogun 2 przykuł na nowo do gry klanowej. Brak zróżnicowania w nacjach paradoksalnie przyniósł tej grze odrodzenie. Innowacyjny system rozwoju generała i zbierania świty stworzył idealny system pobudzający układ nagrody Chyba w żadnej innej grze nie stworzono takiego multiplayera, w którym generał był równie ważny co w trybie gry kampanijnej. Nie wspominając o tworzeniu weteranów z chwilowymi umiejętnościami, które potrafiły zmienić bieg bitwy.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  9. #9
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Medek 2 bo pasuje mi mechanika i dobrze mi idzie - Arroyo wracaj do formy
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •