Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 121

Wątek: Poszukuję/ polecam moda - temat ogólny.

  1. #71
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Tu tu jest taki submod do Dei, który powstrzymuje rozrastanie się barbarzyńców w imperia. Rzym powinien być wzmocniony http://www.twcenter.net/forums/showt...s!-%280-0-1%29

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  2. #72
    Chłop Awatar Yrviss
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Zawiercie
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    Witam. Nie wiem, czy było już o tym gdzieś pisane, więc przepraszam, jeżeli dubluję.
    Szukam moda zmieniającego rekrutację u komputera. Żenuje mnie widok armii złożonej z czterech oddziałów konnicy i podstawowych włóczników w liczbie oddziałów równej szesnaście. Miałem nadzieje, że mody Radious'a załatwią sprawę, ale nie widzę efektów w tej sprawie. Istnieje jakiś mod, który mógłby mi pomóc?

  3. #73
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Tak jak wyżej wspomniałem Dei.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  4. Użytkownicy którzy uznali post Shay Ruan za przydatny:


  5. #74
    Chłop Awatar Yrviss
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Zawiercie
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    Bardzo dziękuję.
    Jeszcze jedno, wybaczcie. Aktualnie gram więcej na morzu, aniżeli lądzie, gdyż staram się zawładnąć wodami morza Śródziemnego. Wszystko pięknie, kolorowo, krwawo, lecz strasznie łatwo. Wystarczy parę oddziałów artylerii, by pozamiatać 20 oddziałów przeciwnika. Istnieje jakiś mod typowo ,,morski", który sprawia, że batalie morskie nabierają jakiegoś wyrazu? A może DeI wpływa także i na to?
    Jeżeli było - wybaczcie. W google niczego nie widzę.

  6. #75
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Dei niestety nie zmienia jeszcze nic w bitwach morskich. Następne wersje moda mają ingerować w ten aspekt.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  7. #76
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Poszukuję moda, którego nie moge znaleźć.

    Witam serdecznie. Jestem nowy na tym forum, ale starym graczem Total War. Potrzebuje pomocy w lokalizacji moda o nazwie GEM-Next, który zmienia grafike, ponieważ obecny mod na Totalwarcenter nie zawiera linku do pobrania, ponadto jest tam mod ale w gorszym rozszerzeniu, to znaczy zawiera edycje cinematic, ale ona jest zbyt ciemna w porownaniu do starej wersji GEM-Next, który można zobaczyć pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=0bws4D9p_6I . Chodzi o to, że zależy mina true color, a linku do niego żadnego nie moge znaleźć. Zaznaczam, że posiadam zainstalowany R2-TW-GEMv203-HD, ale jest on na prawdę marny i nie ma w nim opcji true color, być może istnieje pod inna nazwą, ale nie moge go znaleźć w pliku readme. Załączam zdjęcie z plikiem readme prosiłbym o wskazanie mi jak można znaleźć, lokalizacje cinematic do wyłaczenia, a włączenia true color, pozdrawiam !

    tw.jpg

    Edit: Posiadam czystą gre z patchowaną do najnowszej wersji. Jakie podstawowe mody polecacie dla gracza, który jest zarazem satrym graczem, ale nadal czuje się jak nowy, podziwiając Rome 2 Total War niczym, gdyby ją pierwszy raz odpalił


    Przeniosłem do odpowiedniego działu
    Sadam86

  8. #77
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Niestety w pierwszym Ci nie pomogę bo nie znam się zupełnie na tych Gemach ;/
    Co do drugiego pytania to z duzych modów polecam Dei lub Radiusa. Dei stawia na historyczność i realistyczność podczas gdy Radius stawia na czysty fun płynący z ciągłych, ogromnych bitew
    Z mniejszych modów to jakieś na dodatkowe jednostki, wygląd jednostek. Polecam mody KLA

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  9. #78
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Shay Ruan Zobacz posta
    Niestety w pierwszym Ci nie pomogę bo nie znam się zupełnie na tych Gemach ;/
    Co do drugiego pytania to z duzych modów polecam Dei lub Radiusa. Dei stawia na historyczność i realistyczność podczas gdy Radius stawia na czysty fun płynący z ciągłych, ogromnych bitew
    Z mniejszych modów to jakieś na dodatkowe jednostki, wygląd jednostek. Polecam mody KLA
    Mod Dei pobrałem z gry-online http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=49765 Total War: Rome II mod Divide et Impera v.0.85d. I mam pytanie czy do aktualnego moda istnieje spolszczenie, bo wiem że takowe jest, ale czy jest adekwatne do tej wersji w postaci spolszczonych napisów ? jeżeli tak, to móglbyś podać spolszczenie, link ?

    @edit Szefie odpisz jak bedziesz :p
    Ostatnio edytowane przez FanWar ; 01-08-2015 o 16:50

  10. #79
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    To jest stara wersja aktualna to ta:

    Divide et Impera 1.05d1 (REQUIRES Rome 2 Patch 17 Beta)
    (Mirror)

    STEAM VERSION: Divide et Impera Steam Collection (Patch 16)
    *Steam users must download the new Part Five and Part Six

  11. #80
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Tak, spolszczenie jest stare i nie ma tam przetłumaczonych frakcji, jednostek z nowej wersji moda. Najlepiej w tej chwili grać na wersji ang gry.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •