Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 121

Wątek: Poszukuję/ polecam moda - temat ogólny.

  1. #41
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    201
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 2 postach
    Niby nie ten dział ale szkoda zakładać nowy temat bo szukam prostego moda co zmienia turę w waniliowej grze na mniejszą w czasie, tak aby szpiedzy wodzowie zostawali z nami na dłużej w czasie rzeczywistym Gdzieś to widziałem, coś mi się kojarzy ale żadnych konkretów;/






    *********************
    Wystarczyło zajrzeć do działu modów i pierwszy od góry temat był właśnie tym. Szerszy komentarz jest zbędny - szkoda słów.
    Samick
    Ostatnio edytowane przez Samick ; 09-10-2014 o 07:46

  2. #42
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Chociażby Dresdena 4 tury na rok.. ma chyba też z większą liczbą, wpisz Dresden w warsztat steam i zobacz jakie on udostępnia

  3. #43
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    201
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 2 postach
    Przeczytałem że to robi też inne zmiany jak zwiększenie czasu budowy, tworzenia wynalazków itp. A tego bym nie chciał;/

  4. #44
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    A mi się wydaje, że miał też takiego co nie wpływa na technologie i długość budowania.. no ale nic, innych twórców takich modów nie znam- korzystałem tylko od Dresdena

  5. #45
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    201
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 2 postach
    A jakiś prosty modzik szybsze poruszanie się armii lub agentów. Nie chodzi mi o wartości +500% ale jakieś plus 5%. W sumie gdyby ktoś jeszcze znalazł tego moda na tury to mógłby to zastąpić bo można by było dodać odpowiednie perki na poruszanie się

  6. #46
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach
    Hmmm nie bardzo orientuje się w temacie modów, wiec może polecicie mi coś co utrudni rozgrywkę i wprowadzi jakie tam ciekawe zmiany... Najlepiej żebym można było w tego moda grać w naszym ojczystym języku

    Visca el Barca!!!

  7. #47
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Sugeruję DeI. Jest do niego pełne spolszczenie.
    http://www.twcenter.net/forums/forum...t-Impera-(DeI)
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  8. #48
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zwykle nie pytam o mody do części Total War, gdzie to multiplayer jest siłą gry, ale poszukuję modyfikacji na umilenie mi czasu, gdy gram na singleplayer - szukam mianowicie moda, który daje prawie 1000 jednostek na 1 oddział piechoty i z ok. 540 konnych. Ogółem szukam moda zwiększającego limit jednostek na oddział.


    PS. Proszę nie wysyłać mi moda DeI

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #49
    Sara Temer
    Gość
    Planujesz zamordować swój komputer?
    Na razie przychodzi mi na myśl tylko ten: Cat Master's Roman Cohort MOD, ale on zwiększa chyba do około 500 chłopa w oddziale, więc nie spełnia twoich oczekiwań

  10. #50
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Niestety ta modyfikacja mi nie działa :/ Cały czas jest 160 chłopa na oddział.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •