Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nierownosc frakcji

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Nierownosc frakcji

    Witam , po dłuższym czasie postanowilem powrócić do RT 1 . Pamietalem że Rzymianie są zdziewko mocni , ale w końcu to konieczne , bo przecież Rzym ma dominować , prawda ? Ale się cholernie zdziwilem jak brytyjscy woje , a dokladniej jeden oddział elitarnych brytyjskich wojow (tych w kolczugach ) wytlokl mi na murach 3 oddzialy elitarnych greckich hoplitow będąc pod ostrzałem oddzialu lucznikow i tracąc przy tym może połowę ludzi . Wydaje mi się że balans tej gry leży , czasami potrafie paroma oddziałami pokonać całą armię wroga z północy , a wystarczy w połowie zapełniona armia brytow czy rzymian by ustawić mnie do pionu . Jeśli jeszcze gra ktoś w ta grę niech da znać co o tym sądzi . Dodam jeszcze że wszystko ustawione jest na v.hard, a takie dziwne sytuacje zdarzają się zarówno na symulacji bitwy jak i wtedy kiedy ją dowodze .

  2. #2
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Nie ma co się dziwić jeśli grasz na very hard...
    Ten poziom jest stworzony dla tych, którzy chcą mieć wyzwanie, ale nie można już tam oczekiwać balansu, realizmu itd.

  3. #3
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dlatego lepiej grać na h/m, a nie na vh/vh. Tu CA w ogóle zrobili jakiś olbrzymi błąd.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #4
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Z tego co pamiętam to w bitwach przeciwko Rzymowi na automacie przelicznik jest korzystniejszy dla Rzymu. Na vh/vh to bitwy trzeba rozgrywać samemu bo na automacie komp oszukuje. Jak się samemu rozgrywa za to to komputer ma duże bonusy m.in. do morale więc hoplici uciekający na widok brytów zdarzyć się mogą. Ogolnie pierwszy Romek nie był grą gdzie balans był esencją gry.


  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A dalobysie jakoś zmienić trudność rozgrywki w już rozpoczętej grze ? Poedytowac zapis czy coś ? I lekki offtop , ale co sadzicie o modzie rome total realism ? Pamietam że kiedyś pobralem go i wydawal się spoko , ale przyszedł format systemu i nie miałem okazji przetestować o w pełni

  6. #6
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Grałem w RTR VII ale nie udało mi się rozgrywki ukończyć gdyż grałem jednocześnie w medka 2 i tylko trochę sobie pograłem grekami, a dokładnie Spartą. Mod fajny ale zupełnie różny od podstawki.


  7. #7
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Nie da się zmienić poziomu trudności w rozpoczętej grze.

  8. #8
    Podczaszy Awatar hdshovcase
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    to jest gdzieś...tam
    Postów
    516
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    124
    Otrzymał 42 podziękowań w 30 postach
    No balans nie jest równy,na końcu gry Rzym ma przewagę kiedy jazda pretoriańska i kohorty miejskie atakują.Bardziej zdziwiło mnie to że cały słupek princeps 3 oddziały łuczników i 3 ekwitów nie daję sobie rady z 2 oddziałami nagich fanatyków i jednym hiszpańskim członkiem rodziny.Poziom medium.
    Ostatnio edytowane przez hdshovcase ; 23-07-2014 o 00:08
    "Kto pierwszy wykół zabójcze ostrze musiał mieć duszę z twardej stali"
    Poprzedni nick: Idh

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •