Strona 24 z 28 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 273

Wątek: Star Wars - Gwiezdne Wojny

  1. #231
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Zamordowano lata twórczości pisarskiej, growej itp...
    Ludzie spragnieni jak ja uniwersum i powodowani sentymentem zasilili mu kabzę, ale wystarczy, to nie dla kotołaków takie widowiska.
    Tak...To było niesamowite uniwersum,porywające,świetne,ekscytujące,moc, miecze świetlne,jedi,sithowie,ciemna i jasna strona,tysiące ras rozsianych po galaktyce,mnóstwo ikonicznych postaci...I nagle wchodzi on. Rian Johnson. Nie tylko zgwałcił to uniwersum ale potem je podpalił i śmiejąc się szaleńczo poćwiartował biedne zwłoki...Dramat. Mam nadzieję, że kiedyś nadejdzie piękny dzień w którym Kathleen Kennedy zostanie dyscyplinarnie wyp... i nastanie nowy czas dla marki. Bełkot Johnsona zostanie wykreślony i uznany za niekanoniczny i nadejdą nowe filmy. Może Stara Republika? To by było coś. Na razie zostaje mi jedynie przykre wspomnienie że kiedyś to było niesamowite uniwersum które z zimną krwią zostało poświęcone w imię SJW i Bóg wie czego jeszcze.

    Jeśli ktoś wciąż tęskni za prawdziwym SW to oprócz starej trylogii polecam ten filmik pokazujący jak niesamowite mogłyby być SW i jak beznadziejne są teraz. Dla mnie ten krótki filmik jest o niebo lepszy od dwóch filmów nowej trylogii razem wziętych.

    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


  3. #232
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Il Duce
    Jeśli ktoś wciąż tęskni za prawdziwym SW to oprócz starej trylogii polecam ten filmik pokazujący jak niesamowite mogłyby być SW i jak beznadziejne są teraz. Dla mnie ten krótki filmik jest o niebo lepszy od dwóch filmów nowej trylogii razem wziętych.
    Muszę Ci przyznać rację, bo grałem w jedną z gier z których pochodzi część filmiku i w tym krótkim filmie jak i w grze - postacie mają więcej życia, i logiki w postępowaniu niż....
    Każdy chwalący najnowsze części powinien to obejrzeć, aż mnie naszła chętka na...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #233
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Fanowska przeróbka/wersja pojedynku pomiędzy Obi-Wan Kenobim a Vaderem.Moim zdaniem pomijając prostotę (co jest zrozumiałe) efektów specjalnych sam koncept jest trafiony a efekt sami oceńcie:

    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 27-04-2020 o 12:23


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  6. #234
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Obi Wan nie jest afroazjatycką o orientacji 'ono' - nawet nie zerknę. Jakie to ksenofobiczne, pewni jacyś naziole to robili...Ehhhh
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #235
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    A czyż Klony nie są masowo produkowanymi transwetytami ?

    Zatem w grudniu zobaczymy a wówczas ocenimy:

    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 27-04-2020 o 12:24


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  8. #236
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Panie Nezahualcoyotl, domykając rozmowę z szauta orgowego
    Dlaczego mnie się nie podobają ostatnie pomysły Disneya i to, co widziałem w trailerze.
    Poniżej wzięte z internetu i ciut przeze mnie zmienione, ale podpisuję się jakem kotołak wszystkimi kończynami i nie będę już na orgu marudził w tej tematyce



    Czytając komentarze i artykuły jakie są w necie i nie tylko, po zapoznaniu się ze wszystkimi odsłonami filmowymi - tylko utwierdzam się w swoim postanowieniu olewania nowego kanonu i trwania przy starym.
    Dla mnie Gwiezdne Wojny to komiksy, książki, filmy i gry, które ukazywały się od połowy lat 70 do roku 2014. Dla mnie żoną Luke'a była, jest i zawsze będzie Mara Jade. Dla mnie dziećmi Hana Solo i Lei są bliźnięta Jacen i Jaina oraz młodszy Anakin. Marzę o tym, że kiedyś stary kanon zmartwychwstanie i poznam dalsze losy Vestary Khai, Allany Solo, Bena Skywalkera, Tahiri Veili, Jadena Korra i wielu innych wspaniałych postaci.


    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  10. #237
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    "Władca pierścieni" Jacksona również odbiega od trylogii Tolkiena.Wiele postaci zostało pominiętych,innym przypisano nową rolę,pomieszano lokalizację oraz wydarzenia ale...pomimo kręcenia nosem przez fanów Sródziemia (w tym moja skromna osoba) film się ogląda jednym tchem i nawet zapomina o grzechach tejże ekranizacji.
    Tak więc Kotołaku czas idzie do przodu i dano nam coś nowego z czego jestem zadowolony bo po jaką cholerę oglądać to co się już zna z komiksów lub kreskówek ukazujących stary kanon SW .


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  11. #238
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Z tym, że Władca Pierścieni to świetna trylogia filmowa. Gwiezdne Wojny numerek 7 oraz 8 już niekoniecznie. Podejrzewam, że 9 również nie będzie superfilmem. Z nowych GW to jak dla mnie najfajniejsze było Lotr 1


    Stary nick:kujon333


  12. #239
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 27-04-2020 o 12:24

  13. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  14. #240
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 406
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Fajne. Czuć że czytali stary kanon....Disney, widzisz to? Można? Można
    Sith to Sith a nie skrzywdzone dziecko Mocy^^...Dobry Sith po szkole starożytnych, to wciągał nosem jedi, o ile...ale nie będę opowiadał treści powieści^^
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 24 z 28 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •