Strona 31 z 36 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #301
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2018
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 5 podziękowań w 2 postach
    Różne rzeczy robiłem będąc moderatorem, gdy ludzie trollowali, robili sobie jaja albo obrażali nawzajem. Ale nigdy nikomu nie wlepiłem permabana, nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek dostał ode mnie bana na więcej niż tydzień. Nie usuwałem z partyzanta postów. Zawsze podpisywałem się pod edycją czy informowałem o usunięciu/zamknięciu/przeniesieniu posta. Był dziennik banów i ostrzeżeń, które każdy mógł kontrolować. Ba, zawsze szło PW z konkretną informacją za co.


    Ale to co ty jojuś odwalasz z kolegami nie mieści się w pale.

  2. #302
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez oreo Zobacz posta
    Różne rzeczy robiłem będąc moderatorem, gdy ludzie trollowali, robili sobie jaja albo obrażali nawzajem. Ale nigdy nikomu nie wlepiłem permabana, nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek dostał ode mnie bana na więcej niż tydzień. Nie usuwałem z partyzanta postów. Zawsze podpisywałem się pod edycją czy informowałem o usunięciu/zamknięciu/przeniesieniu posta. Był dziennik banów i ostrzeżeń, które każdy mógł kontrolować. Ba, zawsze szło PW z konkretną informacją za co.


    Ale to co ty jojuś odwalasz z kolegami nie mieści się w pale.
    Akurat ja postów nie usuwam, jeśli o to chodzi. Co do perm bana to jak wspomniałem, nazbierało się + brak poprawy od dawnego bana na 2 miechy. Ja po prostu poszedłem drogą regulaminu. To, że jest tam ten kontrowersyjny punkt (każdy wie pewnie, o jaki chodzi), robi swoje. A szczerze - powiedzcie, że sami nie korzystaliście z dobrodziejstwa tego punktu...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #303
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    93
    Otrzymał 31 podziękowań w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Nie macie ochoty dalej uczestniczyć w życiu forum to widzę proste rozwiązanie. A nawet dwa.
    Zapomnieć, że istnieje takie forum.
    Poprosić odpowiednią osobę, aby skasowała konto, z którego korzystacie.

    Proste?
    Proste.
    Teoretycznie proste, a w praktyce różnie z tym bywa. Pamiętam jak Pampa chciał usunąć swoje konto. W efekcie zarobił czasowego bana, a konto do tej pory nie zostało skasowane.

  4. #304
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    @voitak robiłeś to dla FORUM, a więc dla jego użytkowników, dla osób, które były z nim nie związane, ale znały serię gier i takie materiały były dla nich pomocne, a nie dla TAMTEGO FORUM, bo istnieje jedno forum, a nie kilka. Nie ma forum moderatorów, gdzie szary użytkownik był traktowany, jak nic nie znacząca liczba. Będzie to będzie, a jak go nie będzie to też się nic nie stanie, nie ma tamtego forum, nie ma forum nie wiadomo czego i kogo. Jest jedno forum Total War-a.
    Zachowuj się dalej, jak rozkapryszone dziecko, bo powinienem użyć bardziej dosadnych słów o poziome Twoim i Pampy zachowania, ale podaruję sobie. Może też powinienem wziąć z Was przykład i wywalić z osobistego konta na mega Bibliotekę AAR-ów skoro przestałem być z własnej woli moderatorem. Powinienem powiedzieć nie mój dział, nie moja broszka, a ja zaoszczędzę miejsce na chmurze. I nie sądzę, aby znalazł się użytkownik, który miałby, gdzieś zachowane (prawie) wszystkie dzieła użytkowników, które zostały stworzone. Gdyby tak było zapewne nim objąłem tam stanowisko linki do wygasłych AAR-ów, które już dawno nie ma na forum zostałyby zaktualizowane. Tylko tego nie zrobię. Z prostego powodu. Ktoś namęczył się i napisał, ktoś innym zredagował do PDF-a, ktoś inny miał radość, że przeczytał coś ciekawego i zainspirował się do stworzenia własnego dzieła.
    Jest to wkład użytkowników w forum, a nie forma szantażu, że albo zrobicie, jak chce, albo macie usunąć stworzone przeze mnie materiały.
    Mieliście ambicje coś stworzyć, ale najwidoczniej zabrakło Wam honoru, aby gdy czujecie się urażeni zostawić po sobie ślad, który służy innym.
    O charakterze forum świadczy nie jego tematyka, ale wyłącznie jego użytkownicy, którzy nadają mu charakter.
    Może być forum o guzikach, o wróżkach zębuszkach, ale dyskusja na nim może być prowadzona na poziomie, bo użytkownicy są świadomi, że skoro dyskusja jest publiczna to należałoby mieć klasę.
    Albo chcecie nadal rozwijać forum, albo chcecie wegetować licząc na kolejne odsłony, albo też forum rozwijać i przyciągać do niego nie tylko użytkowników, ale też firmy, które mogłyby w zamian choćby za reklamę swoich produktów łożyć kasę lub oferować nagrody. Kiedy ostatni raz odbył się tutaj jakiś poważniejszy konkurs z nagrodą?
    Albo zostanie wypracowany jakiś pomysł, jak ma działać forum, albo darujcie sobie jego istnienie i zwyczajnie je zamknijcie. Powstanie luka, która z czasem zostanie zapełniona, bo seria TW jest znana, ale dorobek całego forum, a więc wszystkich użytkowników pójdzie na marne.
    Sam przestałem się udzielać na forum, bo przygodę z serią zakończyłem na Medku 2, a po za modami reszta przestała mnie interesować, z AAR-ami skończyłem, bo zmęczyło mnie ich pisanie, forum historyczne też dołożyło swoje nie powiem, zniechęciły mnie pewne rzeczy i jak widzę nadal jest tak, jak było. Choć nie powiem liczyłem, że nowa ekipa unormuje pewne aspekty w życiu forum.

    Jak dla mnie forum wegetuje. Może i coś się zmieniło na lepsze, a ja tego nie dostrzegłem. Nie wiem. Ale, jak widzę starych użytkowników, którzy jak dzieci kłócą się publicznie to widać, że forum umiera, albo już umarło.
    Albo też umarł pomyślunek.
    W każdym razie raz jeszcze apeluję, aby ten temat był widoczny jedynie dla zalogowanych użytkowników. Jak nie temat to cały dział. Bo na dzień dobry forum robi sobie ładną wizytówkę.

    Cytat Zamieszczone przez Jutrzenka Zobacz posta
    Teoretycznie proste, a w praktyce różnie z tym bywa. Pamiętam jak Pampa chciał usunąć swoje konto. W efekcie zarobił czasowego bana, a konto do tej pory nie zostało skasowane.
    Z praktyki na znacznie większym od tego forum - historycy.org jest podobnie. Ludzie żalą się, że ich konto nadal istnieje, choć pisali o wykasowanie, a w między czasie czekając piszą nowe posty. Co w takim wypadku ma zrobić moderacja, gdy sami użytkownicy są nie konsekwentni?
    Skoro nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia to po, co likwidować konto? Jakie są przesłanki do tego? Wstyd przed własnymi śladami, które się tutaj zostawiło? Chęć startowania z nową, czystą kartą? Prośba Sadam, aby zlikwidować mu konto została przyjęta, po czym użytkownik powrócił tyle, że pod innym nickiem.
    Zamiast likwidować nie wchodzić, zapomnieć, trenować silną wolą.

    Pzdr.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało chochlik20 za ten post:


  6. #305
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2018
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 5 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Akurat ja postów nie usuwam, jeśli o to chodzi. Co do perm bana to jak wspomniałem, nazbierało się + brak poprawy od dawnego bana na 2 miechy. Ja po prostu poszedłem drogą regulaminu. To, że jest tam ten kontrowersyjny punkt (każdy wie pewnie, o jaki chodzi), robi swoje. A szczerze - powiedzcie, że sami nie korzystaliście z dobrodziejstwa tego punktu...
    Usuwasz moje teksty i filmy, a ja znikam stąd na zawsze. Inaczej będę cię irytował, dopóki to forum nie zostanie zamknięte.

    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    W każdym razie raz jeszcze apeluję, aby ten temat był widoczny jedynie dla zalogowanych użytkowników. Jak nie temat to cały dział. Bo na dzień dobry forum robi sobie ładną wizytówkę.
    I BARDZO DOBRZE, ŻE KAŻDY MOŻE TO ZOBACZYĆ. To jest wizytówka, na którą administracja od miesięcy sama pracowała. Nie zamiatać pod dywan, niech każdy widzi co się dzieje i co robią ludki z czerwonymi nickami.

  7. #306
    Pampa
    Gość
    Ej serio... pyskówki? Za coś takiego daje się permbana? Boże... ja akurat totalnie rozumiem dlaczego Voitek założył multikonto(a przy okazji ban TOTALNIE z odbytu wyciągnięty), bo sam nie mogłem się z nikim kontaktować, żeby się sprzeciwiać. Faktycznie, to forum zmierza w stan nie tyle komuny, co stalinizmu. Szkoda, 11 lat tutaj, a większego szamba jeszcze nie było. Najgorsze z tego wszystkiego są partyzanty. Nie wiem tylko gdzie jest główny admin, który powinien teraz wlecieć niczym archanioł i zrobić porządek, ale tu trzeba twardej ręki. A do Obiego warto napisać, i chyba sam się nad tym zastanowię.

  8. #307
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Wojna o Forum trwa.Niech KLA zrobi jakiegoś moda do tego bo warto


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  9. Następujących 2 użytkowników podziękowało Nezahualcoyotl za ten post:


  10. #308
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez oreo Zobacz posta
    I BARDZO DOBRZE, ŻE KAŻDY MOŻE TO ZOBACZYĆ. To jest wizytówka, na którą administracja od miesięcy sama pracowała. Nie zamiatać pod dywan, niech każdy widzi co się dzieje i co robią ludki z czerwonymi nickami.
    Tak samo protestowałeś, jak pojawiały się dużo wcześniej kontrowersję wokół poprzedniej ekipy? A zapewnię Cię, że były. Czy dopiero boli wówczas, jak problem dotyka Cię osobiście? Bo były już tu podnoszone wcześniej zarzuty, a nie dostrzegam, abyś raczył ujął się za poszkodowanymi. Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia.

    Pozwolę zacytować sobie Twoją własną wypowiedź, która pojawiła się w tym temacie:

    Cytat Zamieszczone przez voitek Zobacz posta
    Niektórym na tym forum już naprawdę się mocno pod deklem poprzestawiało. To jedyne forum jakie znam, na którym co chwilę są jakieś bzdurne dyskusje Adminów, Moderacji i użytkowników. A wynika to z tego, że od lat moderatorzy i administratorzy są niestety miękkimi fajami, które nie potrafią od razu podjąć decyzji. A jak któryś podejmie, to ma problem, bo zlatuje się dziesięć komisji i będą ci tłumaczyć, że tak nie można. Przez to idiotyczne podejście odeszło wielu moderatorów tego forum, bo nikomu nie chce się z tym cackać.
    Do tego jeszcze dochodzi kwestia forumowych świętych krów i głaskania użytkowników po główkach, żeby broń Boże się nie obrazili.
    Proponuję, abyś wziął do serca radę, którą postanowiłeś obdarzyć innych i przestał się zachowywać, jak dziecko i to bez względu, czy kara, którą dostałeś była zasadna, czy też nie.

    Przypomnę tylko słynny już punkt regulaminu -

    VIII. Postanowienia końcowe:
    1. Moderatorzy mają pełną dowolność w interpretacji regulaminu.

    Ile razy było powoływane się na ten punkt? Nawet w tym temacie była podnoszona jego zasadność. Sam nawet jej broniłem, bo uważałem go za słuszny licząc na mądrość i obiektywizm moderacji. Na znacznie większym forum taki punkt nie istnieje. Można się zapoznać z regulaminem - http://www.historycy.org/index.php?showtopic=371 za to w innym dziale jest pewien ciekawy podpunkt:

    Art. 14
    1) Moderator, gdy pośpiech nie jest wymagany, powinien (choć nie musi) poddać ocenie Gronu Moderatorów, przypadek zagrożony zawieszeniem konta czasowym lub bezterminowym. Ocena Grona Moderatorskiego może (ale nie musi) wpłynąć na decyzję o zawieszeniu konta.
    2) Grono moderatorskie może nadzwyczajnie złagodzić karę czasowego lub bezterminowego zawieszenia konta.

    http://www.historycy.org/index.php?showtopic=39915

    Proponuję wziąć z tego przykład na przyszłość.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  11. Następujących 2 użytkowników podziękowało chochlik20 za ten post:


  12. #309
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2018
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 5 podziękowań w 2 postach
    To teraz chochlik porównaj sobie tamte gównoburze, do tego co się dzieje teraz. Ja miałem przesrane u Obiego za danie głupiego ostrzeżenia albo bana na kilka dni. Albo za samo udzielanie się w dyskusji, za podobne pierdoły obrywało się Pampie, bo z tego co pamiętam, to tego mój tekst dotyczył.

    A teraz hulaj dusza, PERMABANY z dupska, usuwanie postów, brak ostrzeżeń albo dawanie dziesięciu na raz, co skutkuje banem na 3 miesiące i nawet nie masz okazji dowiedzieć się za co konkretnie. Do tego admin, który jawnie pisze rasistowskie i ksenofobiczne teksty i jeszcze szczerzy do tego zęby w uśmiechu.

    Jakie ty niby widzisz tu porównanie?

  13. Następujących 2 użytkowników podziękowało oreo za ten post:


  14. #310
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez oreo Zobacz posta
    To teraz chochlik porównaj sobie tamte gównoburze, do tego co się dzieje teraz. Ja miałem przesrane u Obiego za danie głupiego ostrzeżenia albo bana na kilka dni. Albo za samo udzielanie się w dyskusji, za podobne pierdoły obrywało się Pampie, bo z tego co pamiętam, to tego mój tekst dotyczył.

    A teraz hulaj dusza, PERMABANY z dupska, usuwanie postów, brak ostrzeżeń albo dawanie dziesięciu na raz, co skutkuje banem na 3 miesiące i nawet nie masz okazji dowiedzieć się za co konkretnie. Do tego admin, który jawnie pisze rasistowskie i ksenofobiczne teksty i jeszcze szczerzy do tego zęby w uśmiechu.

    Jakie ty niby widzisz tu porównanie?
    Wtedy to było nic wielkiego, a teraz to, co się dzieje jest ważne.
    A, czemu?
    Bo zostałeś dotknięty osobiście...
    Sorry, ale śmiech mnie bierze, jak niektórzy budzą się dopiero, gdy coś dotyka ich. Proponuję zapytaj się tych użytkowników, którzy wtedy odczuli rękę "prawa i sprawiedliwości" forum, albo tego, który się jej nie doczekał.

    Dam Ci pewien przykład.Za nazwanie KK związkiem wyznaniowym poszedł ost. ,bo ktoś poczuł się urażony. I nie wierzę, że z taką samą surowością ktoś był lub byłby tępiony za śmiechy np. z judaizmu czy islamu.
    A, co do Pampy i argumentu o rasistowskich i ksenofobicznych tekstach to proponuję odwiedź sobie stare posty wątku o Ukrainie. Za pisanie POlska obrywało się osta lub upomnienie, za pisanie UPAina, UPAińscy nie.

    Już od dawna na forum stosowane były podwójne standardy. Tylko przeszkadzało to garstce. A, jak się robiło głośno to ich głosy były ignorowane. Teraz nagle zadźwięczał dzwonek, że coś jest nie halo?
    Już od dawna ta kwestia była podnoszona. Tylko wystarczyłaby dobra wola i chęci większej ilości szarych użytkowników, aby zakończyć rozbestwienie moderacji, która traktowała forum, jak własne podwórko, gdzie "szarak" nie miał nic do powiedzenia. Nie wiem, czy coś się zmieniło, czy też nie. Nie wnikam, bo jestem już niedzielnym użytkownikiem, który zachodzi, jak ma problem. Wiem tylko, jak było wcześniej.
    Najwidoczniej stare problemy dotykają "nowych" użytkowników i to tych, którzy problemu wcześniej nie widzieli.
    Moderacja jest od zachowania standardów forum, a ja związku z tym przypomnę Ci Twój inny post, który tutaj napisałeś w odpowiedzi na ten:

    Cytat Zamieszczone przez ( ͡º ͜ʖ ͡º) Zobacz posta

    Poza tym jak jest jakaś spina moderator VS użytkownik to nawet jeżeli wina leży po obu stronach, bana albo osta dostanie user, bo moderator jest nietykalny.
    Twoja odpowiedź:

    Cytat Zamieszczone przez voitek Zobacz posta
    Nawet nie wiesz jak bardzo mijasz się z prawdą
    To teraz na Twoim miejscu liczyłby, że Arroyo został przykładnie ukarany.

    Tylko walczyć o zachowanie standardów forum trzeba było wcześniej, a nie jak coś dotknęło Cię osobiście. Nie byłeś i nie jesteś nowym użytkownikiem forum, aby nie zdawać sobie sprawy, jak forum zaczęło się psuć od pewnego momentu. Ryba psuje się od głowy i forum stało się świetnym tego przykładem.
    Tylko wtedy były śmiechy, a teraz jest płacz?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  15. Następujących 3 użytkowników podziękowało chochlik20 za ten post:


Strona 31 z 36 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •