Strona 22 z 36 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #211
    Pampa
    Gość
    Rada- zdejmijcie poki co globalnym uprawnienia, dopóki nie nauczą się jak powinni działać. Budxi to tylko napiecia, których i tak jest sporo.


    Edit: Czy moja prośba o usunięcie konta została przyjęta?

  2. #212
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Swoją drogą to usuwanie kont też jest bezsensowne moim zdaniem bo i po co? To, że spędzam na forum o wiele mniej czasu i mało pisze znaczy, że mam usuwać konto?

    Niech żyje Gwardia!

  3. #213
    Pampa
    Gość
    Lwie, jeszcze nie wiesz, ze ja lubie radykalne posunięcia?

  4. #214
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    No wiem, ale proponowałbym czasem preferować rozsądek Dla mnie to usuwanie kont szczeniacko wygląda, na zasadzie ze obrażam się i usuwam konto.

    Niech żyje Gwardia!

  5. Następujących 5 użytkowników podziękowało Lwie Serce za ten post:


  6. #215
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    Zażalenie.

    Kanał totalwarorga na jutubie świeci pustkami...

  7. Następujących 4 użytkowników podziękowało radoslawzal za ten post:


  8. #216
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    radoslawzal,

    Współpracujący z nami youtuberzy (TUFF games oraz Sara Temer) wrzucają filmy zlecone przez nasz portal na swoje kanały, promują nas przy tym. Nie mają oni natomiast chęci obsługiwać dodatkowo naszego kanału orgowego, którego reanimacja wymagała by dużych ilości pracy. Chętnych do takiego zadania brak.

    Mam nadzieję, że ta odpowiedź Cię satysfakcjonuje. Jeśli chciałbyś się zająć wrzucaniem filmów na kanał orgowy to napisz do mnie w wiadomości prywatnej.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  10. #217
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    No właśnie, z czego to wynika?
    Tuff jak i SaraTemer mają i tak swoje niezliczone projekty, uważam, że takie relacje jak ostatnie nagrania z komentatorami z turnieju WH winny być wrzucane na oficjalny kanał totalwarowski, by wszystko było w jednym miejscu.

    Co znaczy chęci do obsługi? Nie mają komu przesłać swoich gotowych materiałów by ta osoba to ze swojego komputera wrzuciła i podpisała na kanale totalwarorga?

  11. #218
    Sara Temer
    Gość
    Podstawowa kwestia, przygotowanie materiału wymaga odpowiednich umiejętności, czasu oraz pieniędzy (tak, dobry sprzęt oraz internet kosztują). Tak, więc, jeślibyśmy z Tuffem się skupili na wrzucaniu materiałów na kanał orga, to by się to odbiło dużym kosztem naszych kanałów, a kompletnie nic by to nie dało, ponieważ kanał orga jest ogólnie rzecz biorąc trupem. Filmy wrzucane na nasze kanały mają znacznie większy rozgłos niż jakby były wrzucone na kanał orgowy. Jak Turek wspomniał daje to też promocję portalowi (kiedy filmy były na kanale orga, to trafiały głównie do ludzi na forum, więc promocji brak). Z tego też względu wrzucanie filmów na kanał orga nie ma sensu.
    Co do tego by wszystko było w jednym miejscu. Nie wiem jak wygląda umieszczenie filmów z powtórkami na forum, bo się tym nie zajmuje, jednak mogę utworzyć na portalu sekcję z filmami i tam podlinkować wszelkie materiały.

    Co znaczy chęci do obsługi? Nie mają komu przesłać swoich gotowych materiałów by ta osoba to ze swojego komputera wrzuciła i podpisała na kanale totalwarorga?
    Jak wyżej wyjaśniłam. "Gotowe materiały" nie biorą się z powietrza, a ja nie mam ochoty zabijać swojego kanału by bawić się w nekromancję, która ma małe szanse powodzenia.

  12. Użytkownicy którzy uznali post Sara Temer za przydatny:


  13. #219
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    Oczywiście, że nie bierze się z powietrza, dziwne jest to, że sugerujesz komukolwiek takie myślenie, twórca za skomentowanie i obrobienie w x programie jakiejś powtórki, czy transmisji nie dostanie żadnego wynagrodzenia, to wolontariat.

    Czyli chodzi o te kilkaset, kilka tysięcy wyświetleń pod filmikami-tak upraszczając, w porządku, koniec dyskusji.

    To w takim razie na stronie głównej forum tam po prawej stronie powinny być również odnośniki i do kanału SaryTemer i Tuffa.

  14. #220
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    93
    Otrzymał 31 podziękowań w 16 postach
    Skoro kanał orga jest "ogólnie rzecz biorąc trupem", to może rozsądniej by go było w końcu pogrzebać (skasować) zamiast wystawiać na widok publiczny? Zwłoki mają to do siebie, że się z czasem coraz bardziej rozkładają i psują powietrze w pobliżu

Strona 22 z 36 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •