Strona 33 z 36 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #321
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2018
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 5 podziękowań w 2 postach
    Widać nie spełnia też założeń Obiego, skoro forum za kilka godzin zostanie zamknięte. Oczywiście, jakiś z syndromem oblężonej twierdzy już się naprodukował na fb forum, że to wina wyłącznie złych wywrotowców i zdrajców narodu, a administracja poległa pod ich naporem mimo zaciętej walki.

  2. #322
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Teraz poważniej. Uwielbiam tę naszą narodową małostkowość: ktoś uraził moją dumę, trzeba zniszczyć całą jego pracę i przy okazji innych. W tym momencie kilkanaście osób bawiących się w kampanię na Rome II będzie musiało szybko się gdzieś przenieść, a Zachar czy Paweł, zapewne są nieświadomi zapowiedzianych zmian. Grupa zorganizowana wokół Sapera ucierpi i to mocno, nie mówiąc już, że obecnie jest rozgrywany turniej w Warhammera i Rome II. Co teraz z nimi? Będzie mi też brakowało lore Warhammera i nowinek z tejże gry. Też czasem miałem tutaj spięcia z różnymi osobami, ale nigdy mi na myśl nawet nie przyszło, aby w imię własnego interesu wszystko rozwalić. Forum powinno pozostać choćby tylko jako archiwum, zbyt wiele tu napisano, aby teraz to wszystko przepadło. Z dedykacją dla niektórych cebulaków:

    https://www.youtube.com/watch?v=CzpgK-XMCS4

  3. #323
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez oreo Zobacz posta
    Widać nie spełnia też założeń Obiego, skoro forum za kilka godzin zostanie zamknięte. Oczywiście, jakiś z syndromem oblężonej twierdzy już się naprodukował na fb forum, że to wina wyłącznie złych wywrotowców i zdrajców narodu, a administracja poległa pod ich naporem mimo zaciętej walki.
    I chociaż dołożyliście i Wy, i obecna (jeszcze przez chwilę) administracja, to Wam zostanie zapamiętane (nie żeby Was to obchodziło).

    I jak dla mnie to jest git. Bo jak czegoś nie znoszę najbardziej to mazgajstwa i konfidenctwa.

  4. #324
    Pampa
    Gość
    Chyba ktos tu nie zrozumial sarkazmu z tym wykupieniem. To forum zmarlo i wyrazam swoja opinie, chyba mam prawo? Do tefo sluzy forum hehe

    Ps chchlik, zajac tez za to mial osta

  5. #325
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    I chociaż dołożyliście i Wy, i obecna (jeszcze przez chwilę) administracja, to Wam zostanie zapamiętane (nie żeby Was to obchodziło).

    I jak dla mnie to jest git. Bo jak czegoś nie znoszę najbardziej to mazgajstwa i konfidenctwa.
    Pirx-ie każdy dołożył od siebie cegiełkę. Taka jest bolesna prawda.
    Jednych nie interesowało, bo ich nie tyczyło, inni woleli nie widzieć prawdy w ramach solidarności koleżeńskiej, inni woleli zrzucać odpowiedzialność na kogoś innego, a inni, zwłaszcza Ci młodzi użytkownicy byli zwyczajnie nieświadomi tego, że forum stało się domkiem z kart, gdzie wystarczy mocniej dmuchnąć, aby upadło.
    Problem nie narodził się dziś, wczoraj, czy w zeszłym tygodniu, ale wiele lat temu.
    Zabrakło zastrzyku energii, chęci, aby tchnąć życie w forum. Coś się działo, coś się organizowało i było git. Pojawiali się nowi użytkownicy, więc było ok.
    Zbyt długo wszystko się nawarstwiało, aby mogło się to utrzymać.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  6. #326
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Pirx-ie każdy dołożył od siebie cegiełkę. Taka jest bolesna prawda.
    Jednych nie interesowało, bo ich nie tyczyło, inni woleli nie widzieć prawdy w ramach solidarności koleżeńskiej, inni woleli zrzucać odpowiedzialność na kogoś innego, a inni, zwłaszcza Ci młodzi użytkownicy byli zwyczajnie nieświadomi tego, że forum stało się domkiem z kart, gdzie wystarczy mocniej dmuchnąć, aby upadło.
    Problem nie narodził się dziś, wczoraj, czy w zeszłym tygodniu, ale wiele lat temu.
    Zabrakło zastrzyku energii, chęci, aby tchnąć życie w forum. Coś się działo, coś się organizowało i było git. Pojawiali się nowi użytkownicy, więc było ok.
    Zbyt długo wszystko się nawarstwiało, aby mogło się to utrzymać.
    Pełna zgoda chochlik. Jeju, jak ja się z Tobą dzisiaj i wczoraj zgadzam, to tak nigdy nie było. heh widać sądny dzień.

    Ej, Arroyo, może byś zbanował na koniec jeszcze Pampę i te kolejne ego voitka? Serio pytam. I tak już po ptakach, a fajnie byłoby zobaczyć zbanowane konto Pampy.

  7. #327
    Pampa
    Gość
    A może byś się ogarnął?

  8. #328
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Spokoju trochę Forum zgasło bo gaśnie także Total War, nie jest to już to co kiedyś. Doskonale rozumiem obie strony ale obrzucanie się błotem nic nie da. Może powstanie coś nowego, lepszego(?)

    Dzięki za wszystkie wspólne gry, dyskusje i co najlepsze spinki

    P.S niech każdy dostanie bana bo, osób bez winy tutaj nie ma
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  9. #329
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Dobra, ogarniam się.

    ŻĄDAM usunięcia wszystkich wytworzonych przeze mnie materiałów, moje ultimatum obowiązuje do godz. 15, potem wdrażam środki prawne.


  10. #330
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Trzy punkty:

    1. Nie potrafiłem zapanować nad jazdą w ,,Skargach i zażaleniach". Żeby było jednak jasne - nigdy nie usunąłem żadnego posta w ramach cenzury.
    2. Zabrakło mi pewności i jednej linii ostowania/banowania.
    3. Ostatnimi czasy zagnieździło się we mnie lenistwo, z którego jednak zacząłem się podnosić. Najwyraźniej nie zdążyłem na czas.
    4. Nie wiem w jakiej formie odrodzić się społeczność, ale dopóki będę mógł, tak długo będę działał.

    Mimo wszystko materiały zgromadzone na orgu nie mogą zostać usunięte, o ile ktoś sobie tego życzy, ale wtedy odsyłam do postów chochlika.

    Zostały spisane pod szyldem orga, ale zasługują na drugie życie pod innym.


    Nie optuję za usuwaniem forum i portalu, jeśli jednak ma to nastąpić, to tak, aby te materiały mogłyżki zostać zgromadzone. To jest krwawica, namiastka tego co chciałeś, żeby było. Efekt pracy, czegoś czego oczekiwaleś.

    Mimo wszystko nie optuję za usuwaniem forum i portalu i chcę pracować z każdym kto ma chęci. Bądźkolwiek kim.

    Nienawidźcie mnie, plujcie na mnie, wszystko to będę robił.


    Chaaku - nie kłamię.


    Zadzwońcie do Walda, może będzie chciał wykupić.
    ,,Vae Victis"


  11. Następujących 2 użytkowników podziękowało Polemajos za ten post:


Strona 33 z 36 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •