Strona 15 z 36 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #141
    Pampa
    Gość
    Nie.

  2. #142
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Całość przeniesie się wówczas na forumowego czata.
    Czat też można zamknąć.

  3. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  4. #143
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Czat też można zamknąć.
    Równie dobrze można pozamykać wszystko. Agorę najlepiej byłoby w takim razie nie zamknąć, ale wyrzucić całkowicie z forum, bo po co nowi użytkownicy mają się głowić, czemu w jednym dziale nie można nic pisać, ale poczytać można. A to chyba świadczy nie najlepiej o forum?
    Zresztą czemu cierpieć ma kilku lub kilkunastu użytkowników za przewinienia jednej osoby? Wcześniej były zamykane tematy, bo była zbyt gorąca atmosfera, jeden ciągle pozostaje zamknięty, teraz zamknięta została Agora aż do świąt. Ok, rozumiem. Każdy sobie odpocznie itd., ale nie rozumiem czemu za winy jednostka odpowiedzialność ponosi grupa? Gdy dojdzie do podobnej sytuacji, jeszcze kiedyś znów zostanie założona kłódka na Agorę? Rozwiążcie między sobą problem jeżeli jest winny funkcyjny, a nie karzcie "szarych" użytkowników.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. #144
    Asuryan
    Gość
    Problem jest rozwiązany. Innego rozwiązania nie będzie.

  6. #145
    Pampa
    Gość
    Chochliku nie znasz w ogóle sprawy a wypowiadasz się jak znawca. My już dawno wykasnilismy sobie wszystko, i takie wyszły wnioski a nie inne.

  7. #146
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Najlepszym rozwiązaniem byłby powrót do starych zasad, skoro nowe przepisy się nie sprawdzają i zamknięcie dla funkcyjnych Agory - 0 udziału w dyskusjach, a jak ktoś bardzo czuje, że musi zrzeka się funkcji.
    A ciekawe kto jęczał, czemu to funkcyjni nie mogą pisać w Agorze i pomimo koloru nadal spamił postami zarzekając się, że nie dyskutuje tylko przytacza fakty.

    Ja proponuję nie zamykać Agory, tylko na stałe zbanować tam udzielających się, dział pozostanie, a forum nie straci

  8. Użytkownicy którzy uznali post NiemiłosiernySamarytanin za przydatny:


  9. #147
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Etam, agora jest jedynym (no może nie jedyny działem) które mnie interesuje na tym forum A od czasu jak dział historii ledwo zipie to jedyny, w którym mozna znaleźć jakieś ciekawe wypowiedzi.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Volomir za przydatny:


  11. #148
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    293
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 15 postach
    Jestem ostatnio szykanowany przez moderatora Asuryan, który wlepia mi zupełnie bez powodu ostrzeżenia za to tylko że jestem katolikiem i używam argumentacji katolickiej w dyskusji o sodomii.
    Proszę o interwencję.
    W dodatku gdy się poskarżyłem na czacie, bo nie wiedziałem gdzie to wlepił mi kolejne ostrzeżenie pod pretekstem rzekomej prowokacji.
    Prosiłbym o usunięcie tego człowieka z grona moderatorów

  12. #149
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Asuryan nie jest moderatorem, ale adminem.

    Ja bym jakieś screeny poprosił z czatu i z dyskusji.
    ,,Vae Victis"


  13. Użytkownicy którzy uznali post Polemajos za przydatny:


  14. #150
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez romanrozynski Zobacz posta
    Jestem ostatnio szykanowany przez moderatora Asuryan, który wlepia mi zupełnie bez powodu ostrzeżenia za to tylko że jestem katolikiem i używam argumentacji katolickiej w dyskusji o sodomii.
    Proszę o interwencję.
    W dodatku gdy się poskarżyłem na czacie, bo nie wiedziałem gdzie to wlepił mi kolejne ostrzeżenie pod pretekstem rzekomej prowokacji.
    Prosiłbym o usunięcie tego człowieka z grona moderatorów
    1. Pierwsze ostrzeżenie otrzymałeś za zbaczanie z tematu wątku, mimo wyraźnej mojej prośby by tego nie czynić i ostrzeżeniu że będzie to skutkować karą - bo zarówno o aborcji jak i o Kościele Katolickim są osobne tematy w tym samym dziale.
    2. Po skardze na czacie Arrroyo odpisał Ci na nim, że ostrzeżenie uważa za zasadne i dał linka do tematu skarg. Za tą skargę kary nie dostałeś - chociaż mogłeś za komentowanie decyzji moderatora w nieodpowiednim do tego miejscu. Gdy jednak później nie mogąc się doczekać pożądanej przez siebie reakcji pomówiłeś mnie na czacie o "perfidny atak ze względu na przyznawanie się do religii katolickiej" uznałem tą kalumnię za zwykłą prowokację i za to już wlepiłem należne Ci następne ostrzeżenie.
    3. A tak w ogóle to jestem administratorem, a nie moderatorem, więc Twoja ostatnia prośba jest co najmniej śmieszna.

  15. Następujących 3 użytkowników podziękowało Asuryan za ten post:


Strona 15 z 36 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •