Strona 20 z 36 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #191
    Pampa
    Gość
    Koniec.

  2. #192
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Nie tylko nie koniec, Pampa jak tak możesz, dawno się tak przednio nie bawiłem.
    P.S. Ehh chciałem wstawić tego gołębia co go Samick zawsze wrzuca, ale jak potrzebny to na szybko znaleźć nie mogę :C

  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało NiemiłosiernySamarytanin za ten post:


  4. #193
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Problemem jest znalezienie nowych.
    Według mnie to główny problem leży tutaj:

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało Asuryan za ten post:


  6. #194
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Nie wiem czy to pasuje do tego działu, ale chciałem zgłosić protest przeciwko nominacji użytkownika SapperHeart na Szachistę. Dopiero dzisiaj w burzliwej dyskusji o zasadach dowiedziałem się o jego awansie. Jako powód nie będę tutaj podawał jego małostkowych zaczepek w moim kierunku, bo to sprawa między nami. Jednak nie mogę przejść obojętnie obok tej nominacji z innych względów. Wspomniany wyżej kolega całkiem niedawno "rozwalił" nam ligę, nagle się z niej wycofując(prawdopodobnie dlatego, że przegrał bitwę, czyli foszek), a na usprawiedliwienie podał nadmiar obowiązków zawodowych(na rozegranie bitwy było ponad tydzień czasu). Jakoś przy znacznie bardziej czasochłonnym zajęciu pokłady wolnego czasu w cudowny sposób się zwiększyły. W mojej opinii, osoba która w jakiś sposób zawiodła społeczność, nie powinna ubiegać się o tego typu awanse, gdyż podważa to autorytet pozostałych adminów. Nie mam problemu ze zwykłymi userami po takich numerach, jednak od Szachistów wymagam znacznie więcej. Mogę się oczywiście mylić, ale myślę, że warto rozważyć ten problem pod względem tego, kogo się przyjmuje we własne szeregi. Pozdrawiam.
    Przeanalizowałem sprawę. Kolega SaperHeart został wybrany na funkcyjnego, bo ma dużo pomysłów i chęci. Zwróciłem mu uwagę, aby zaprzestał się kłócić z Tobą Pyrrus, mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia. Funkcja nie jest na zawsze, a spadek jakości wypowiedzi może powodować utratę stanowiska. Chciałbym poinformować też, że w najbliższym czasie ogłoszę nabór na drugiego funkcyjnego Multi Warhammera, który pomoże nam ciągnąć naszą scenę dalej

    Postów Williama/Kaszanki oraz bebecho nawet nie skomentuję, bo nie wiem o co im chodzi w tym bełkocie i tutaj raczej powinna zadziałać moderacja. Sprawa została wyjaśniona. Jeśli ktoś jest niezadowolony to śmiało pisać do mnie na pw. Każda następna wypowiedź w tej sprawie lub off top/spam będzie zgłoszona do moderacji.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  7. #195
    Wojski Awatar bebecho
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Turek Zobacz posta
    Przeanalizowałem sprawę. Kolega SaperHeart został wybrany na funkcyjnego, bo ma dużo pomysłów i chęci. Zwróciłem mu uwagę, aby zaprzestał się kłócić z Tobą Pyrrus, mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia. Funkcja nie jest na zawsze, a spadek jakości wypowiedzi może powodować utratę stanowiska. Chciałbym poinformować też, że w najbliższym czasie ogłoszę nabór na drugiego funkcyjnego Multi Warhammera, który pomoże nam ciągnąć naszą scenę dalej

    Postów Williama/Kaszanki oraz bebecho nawet nie skomentuję, bo nie wiem o co im chodzi w tym bełkocie i tutaj raczej powinna zadziałać moderacja. Sprawa została wyjaśniona. Jeśli ktoś jest niezadowolony to śmiało pisać do mnie na pw. Każda następna wypowiedź w tej sprawie lub off top/spam będzie zgłoszona do moderacji.
    Rozumiem, że groźby odnośnie moderacji to jedyne na co Cię stać w tej sprawie. Brak Ci cywilnej odwagi, żeby przyznać się i przeprosić Mista i Kaszankę za swoje wypowiedzi po turnieju. Nazywanie moich wypowiedzi bełkotem świadczy, tylko o twoim jak to nazwałeś " spadku jakości wypowiedzi". W ten sposób nie zbudujesz sceny multi.

  8. #196
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach

    Loża czuwa, Loża patrzy

  9. Następujących 2 użytkowników podziękowało NiemiłosiernySamarytanin za ten post:


  10. #197
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Dzięki za odpowiedź i oczywiście przyjmuję decyzję do wiadomości.

    Mam tylko nadzieję, iż werdykt zapadł większością głosów zainteresowanych modów, a już na pewno nie w "gronie" jednej osoby. Jeśli to drugie, w takim razie w ogóle niepotrzebnie się produkowałem.
    Ostatnio edytowane przez Pyrrus89 ; 12-09-2017 o 02:56

  11. #198
    Pampa
    Gość
    Chyba pisałem wcześniej, że temat jest zamknięty? Ostatni raz upominam. To tyczy się WSZYSTKICH.

  12. Użytkownicy którzy uznali post Pampa za przydatny:


  13. #199
    Pampa
    Gość
    Nie za bardzo wiem gdzie napisać w tej sprawie, ale chcę żeby usunięto moje konto defi itywnie.

  14. #200
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    93
    Otrzymał 31 podziękowań w 16 postach
    Składam skargę na moderatora Drakena.

    Otóż kilka dni temu w temacie "Dlaczego jesteś prawicowcem? Geneza prawicowego światopoglądu Polaków." " w odpowiedzi na posta numer 87 napisałam:
    Panie "prawdziwy katoliku" - Jezus Chrystus, tak samo jak Jego matka byli Żydami. Szach mat antysemito.
    Wyżej wymieniony moderator wlepił mi ostrzeżenie i skasował mojego posta. Żeby była jasność, nie składam skargi na otrzymanie samego ostrzeżenia, bo mogłam napisać to w mniej agresywnej formie, tylko na usunięcie mojej wypowiedzi. Zupełnie nie rozumiem powodu skasowania tego co napisałam. Naprawdę nie wiem, czy solą w oku było nazwanie postawy Romana Różyńskiego po imieniu, czy może na tym forum po prostu zakazana jest walka z ksenofobią i antysemityzmem i dlatego wobec mnie użyto tego rodzaju knebla?

Strona 20 z 36 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •