Strona 12 z 36 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #111
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Ja za mniejsze przewinienie kiedyś osta dostałem
    Ja nawet znam przypadki większych sankcji za mniejsze przewinienia.

    Ale zacznijmy od początku. Zaciekawiony zajrzałem do sklepiku forum. I powiem tak: jak to nie była tzw "prowokacja" wobec globalnego, to co to było, sadam? Pewnie się zgodzisz, że inni już by widzieli osta za to zagranie...

    A wracając do Rudej. Cóż, mam wątpliwą przyjemność znać ją ciut lepiej od 90% userów którzy czytają o całym zajściu w tym temacie. Znając jej repertuar słów to była tylko rozgrzewka, DM. Coś o tym wie nawet Shay Ruan, prawda? Prędzej czy później Arroyo spodziewaj się ciągu dalszego. I zapytam to jako wielokrotny banowicz, a nawet wygnaniec (fakt, najczęściej chwilowo) bo i to mam na koncie: za takie teksty w kierunku globalnego na forum nie odwiedza się karceru? Od kiedy? Znany wszystkim, długoletni i zasłużony forumowicz dostaje wakacje za "białych murzynów" który to tekst był bardzo często używany gdy lokalni sami biadolili że odwalają robotę za "martwe dusze" - wyższych funkcyjnych, zaś później będąc wyżej w hierarchii za ten zwrot jest karany kujon przez nich samych. A (z całym szacunkiem za jej wielkie dokonania i niesamowity dorobek na forum) koleżanka Ruda za takie teksty nawet nie zbanowana na czacie? Masz rację Araven

    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Generalnie to Forum od dawna podupada.
    Jednych się tępi za wydumane przewinienia, innych z jakiś powodów za teksty zacytowane przez DM-a - oszczędza. Ale jak już wychodzą takie kwiatki na publiczny ogląd, lipą jest stosowanie podwójnych standardów. Wielu pozostało forumowiczów pokroju Presidente? Lepiej ich zastępować kimś pokroju Rudej? No cóż, jeśli odpowiedź jest twierdząca to po prostu słabo to wygląda.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #112
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Ja tam nikogo nie tępie, jak mus dać osta to daje. Ruda dostała przecież osta więc nie jest tak, że ktoś jest inaczej traktowany.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  3. #113
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    To nie kwestia podwójnych standardów, Ruda za teksty na czacie dostała osta i prawidłowo. Generalnie tępiony powinnny byś ostre ataki na innych. To Forum hobbystyczne nie powinno tu być kłótni wzajemnych ataków a dyskusja na argumenty bez obrażania innych.

    Forum podupada od dawna z powodu spadku zainteresowania grami z serii, ludzie jacy grali dorośleją mają inne sprawy, nowych jest może i sporo ale nie piszą nic albo niewiele. To główny powód upadku, nie ząs osty jakie mają trzymać porządek i jakiś akceptowalny poziom dyskusji.

  4. #114
    sadam86
    Gość
    Ale zacznijmy od początku. Zaciekawiony zajrzałem do sklepiku forum. I powiem tak: jak to nie była tzw "prowokacja" wobec globalnego, to co to było, sadam? Pewnie się zgodzisz, że inni już by widzieli osta za to zagranie...
    No powinien być (nawet ban, a co tam), dać Ci numer telefonu do Lwa żebyś mógł się wypłakać za niesprawiedliwość

  5. #115
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez sadam86 Zobacz posta
    No powinien być (nawet ban, a co tam), dać Ci numer telefonu do Lwa żebyś mógł się wypłakać za niesprawiedliwość
    Powinien być czyli nie ma, tak więc właśnie potwierdziłeś różne standardy, tylko na to liczyłem czekając na Twoją reakcję. Co do nr telefonu, to akurat słaba propozycja. Swego czasu usłyszałem wiele fantastycznych powodów dla których takie rozmowy były niemożliwe z dokładnie 4-ema funkcyjnymi w tym z wyżej wymienionym. Pudło, sadamie.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  7. #116
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ten temat nie ma być polem bitwy pomiędzy zwaśnionymi użytkownikami. Dlatego skończcie ten offtop i wzajemne prowokacje. Każdy kolejny post nie na temat będzie kasowany i odpowiednio karany.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. Następujących 3 użytkowników podziękowało Il Duce za ten post:


  9. #117
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Ale spinki .Osty i bany dostaje się nie bez powodu (sam ich miałem przynajmniej kilkanaście i nie płaczę) a poza tym co to za użytkownik Forum który nie zaliczył chociaż jednego upomnienia i to bynajmniej nie werbalnego.Zatem wstrzymajcie swoje żale i emocje a jeśli już nie potraficie ich trzymać na wodzy to przynajmniej zaoszczędzcie nam wątpliwej przyjemności ich czytania.Obrzucajcie się mięchem na PW skoroście tacy wrażliwi....
    Zabawne jak kilka liter i znaków interpukcyjnych potrafi wywołać u niektórych ludzi emocjonalną burzę.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Nezahualcoyotl za ten post:


  11. #118
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zgadzam się, zajac, w stu procentach. Ogólna skarga Rudej jest wg mnie bezpodstawna

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  12. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  13. #119
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Zróbmy drobny eksperyment polegający na tym że przez 48h moderatorzy nie będą ingerować w pojawiające się wypowiedzi a wówczas ci którzy przeżyją sami zaapelują o ponowne wprowadzenie rządów autorytarnych na tym Forum .

    Nikt nie będzie robił żadnych eksperymentów. Mam wrażenie że niektórzy nie rozumieją języka polskiego...Zostawiam jedynie Twojego ostatniego posta i posta Arroyo jako że to jego dotyczyło całe zamieszanie. Każdy kolejny skończy się już nie upomnieniem a normalnym ostrzeżeniem.

    Il Duce


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  14. #120
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach


    Il Duce, ja obserwuję to co się dzieje na forum. I nie myśl że jak skasujesz ptaka z lornetką to nie będę mógł obserwować tego tematu. Twoje niedoczekanie!


    Cytat Zamieszczone przez Araven
    Generalnie to Forum od dawna podupada. Ale i tak jeszcze jakoś się trzyma. Arroyo ma jeszcze zapał, czas i ochotę by wiele działać w tematach Warhammera i nie tylko.
    Aktualnie jego praca to bardziej redaktorska robota, a nie moderatorska. Temer przeszedł z Szachistów do Redakcji, Arroyo można przesunąć również.


    @Arroyo,

    Publikowanie wycinków wypowiedzi z czata to szczyt manipulacji. Dlaczego nie walniesz całości? Pokaż cały dowód, skoro chcesz by postronni ocenili sprawę.

    Wiesz dlaczego tak piszę? Ponieważ to nie pierwszy raz (i nie ostatni znając życie), w którym ktoś dostaje ostrzeżenia i karcer za to co pisze na czacie. I Ty też za to byłeś karany, chociażby przez Pampę.
    Jak mantrę powtórzę raz jeszcze: pisząc tam, otwieracie się na innych, przesuwacie granice dopuszczalności pewnych treści i zacieracie ją, by ostatecznie w przypływie złych mocy przywalić za coś, co zwykłego dnia byłoby zignorowane.

    Wniosek: wyciągnijcie wnioski, miast powtarzać w nieskończoność ten sam błąd.


    Cytat Zamieszczone przez Araven
    Forum podupada od dawna z powodu spadku zainteresowania grami z serii, ludzie jacy grali dorośleją mają inne sprawy, nowych jest może i sporo ale nie piszą nic albo niewiele. To główny powód upadku, nie ząs osty jakie mają trzymać porządek i jakiś akceptowalny poziom dyskusji.
    Czas for przemija, nowe pokolenia mają inne potrzeby. Poziom postów wbrew pozorom nie spada, ale faktem jest że zmieniły się działy w których coś się dzieje. Po staremu króluje Agora. Gdyby włączyć licznik postów w KO to by pewnie ono królowało. Kiedyś nie było dnia bez postu w dziale do M2, dzisiaj Warhammer. Wróci Arena, to pewnie Arena będzie tłuczona.
    Co do innych form działalności, czasem tracone są okazje, bo brakuje kogoś kto dopnie temat do końca. Każdy patrzy na siebie i czeka na krok innego, a mijają tygodnie.
    To co można zrobić to nie temat na dyskusję, ale pozwolę sobie przypomnieć co warto zrobić i powinno być zrobione:
    *na kanale yt brakuje reszty bitew z DMP w R2,
    *brakuje rozdanych medali za DMP w R2,
    *brakuje rozdanych medali za ostatni turniej Warhammera, który był komentowany ze studio.

    Swoją drogą, chciałbym raz jeszcze wyrazić swoje uznanie i pochwalić wspomniane wyżej wydarzenie. Panowie zrobili to bardzo fajnie. Pewnie jest dużo do poprawy by osiągnąć poziom tych, którzy na tym zjedli zęby, ale oni podeszli do tego bez doświadczenia i uważam, że zdali ten egzamin.


    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz
    Co do nr telefonu, to akurat słaba propozycja. Swego czasu usłyszałem wiele fantastycznych powodów dla których takie rozmowy były niemożliwe z dokładnie 4-ema funkcyjnymi w tym z wyżej wymienionym. Pudło, sadamie.
    Byłem jednym z nich. Odmówiłem. Moim "fantastycznym powodem" dla którego nie chciałem dawać komukolwiek numeru telefonu było to że i tak odchodziłem, a nie miałem mieć zamiaru telefonu codziennie "bo coś". Powiem więcej, znakomita większość Załogi go nie miała i nie ma, bo starałem się być codziennie na forum, teamspeaku i steamie (z perspektywy czasu uważam, że utajnienie telefonu było błędem). Odmawiając miałem kolejny powód, który został sformułowany w mojej propozycji. Mianowicie, zaproponowałem rozmowę na teamspeaku powiązanym z totalwar.org.pl, na którym bywałem i bywam codziennie. Nie siedzę w pokojach, gdzie nikt nie może wejść, więc każdy mógł i może się pojawić i porozmawiać z Samickiem. Niejednokrotnie o tym wspominałem. Kto korzystał, to skorzystał, kto nie chciał to nie.
    Ostatecznie stwierdziłeś, że nie jesteś zainteresowany taką rozmową.
    Zapytam retorycznie: więc skąd teraz ten głos?


    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Zgadzam się, zajac, w stu procentach. Ogólna skarga Rudej jest wg mnie bezpodstawna
    Jako strona w tej aferze nie powinieneś w ogóle pisać, a jak już to nic takiego jak wyżej. Troszkę etyki. Dziękuję.


    Cytat Zamieszczone przez Il Duce
    ;Nikt nie będzie robił żadnych eksperymentów.
    Już proponowałem zrobić wydarzenie o nazwie:
    "Tydzień dla Agory - precz moderatory!"

    Wszyscy by się zabijali i zrozumieli po co są moderatorzy. Uważam że to jedyna forma żeby ludzie zrozumieli po co jest moderacja na forum. Raz w roku zrobić taką akcję, by każdy zobaczył burdel jaki powstaje gdy moderatorzy nie przenoszą wątków, nie kasują tematów o piratach, nie wymierzają kar i nie monitorują forum.



  15. Następujących 5 użytkowników podziękowało Samick za ten post:


Strona 12 z 36 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •