Strona 13 z 36 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #121
    Chłop Awatar Ruda
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 25 podziękowań w 8 postach
    Już proponowałem zrobić wydarzenie o nazwie:
    "Tydzień dla Agory - precz moderatory!"

    Wszyscy by się zabijali i zrozumieli po co są moderatorzy. Uważam że to jedyna forma żeby ludzie zrozumieli po co jest moderacja na forum. Raz w roku zrobić taką akcję, by każdy zobaczył burdel jaki powstaje gdy moderatorzy nie przenoszą wątków, nie kasują tematów o piratach, nie wymierzają kar i nie monitorują forum.
    Burdel się zrobi to oczywiste - zrozumiemy po co moderatorzy, chociaż tego mi tłumaczyć nie trzeba wbrew pozorom
    Problem pojawia się wtedy gdy trzeba będzie go posprzątać
    Więc sama osobiście uważam ze to jest całkowicie zbędne - nie dość że zrobi się burdel, który administracja będzie musiała ogarnąć później, to dodatkowo wiele osób ucieknie z forum.

    "Tydzień dla Agory - precz moderatory!"
    "Tydzień dla Agory, precz moderatory" - brzmi bardziej prymitywnie, czyli bardziej pasuje moim zdaniem
    Ostatnio edytowane przez Ruda ; 26-06-2016 o 18:33 Powód: Nowy pomysł >.>

  2. #122
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Nie było prądu u mnie przez 2 dni, w sumie w większości mojego miasta były problemy z tym, dlatego teraz piszę. Po pierwsze to, jak już moderacja pisała - proszę trzymać nerwy na wodzy, zawsze jak piszecie na forum. Zamiast pisać coś pod wpływem emocji, wyłączcie kartę z forum, wejdźcie ponownie jak ochłoniecie.

    Po drugie, cała sprawa wydaje się dla mnie zamknięta. Ostrzeżenie należało się, bo fakt faktem że Ruda zbyt ostro napisałaś swoją wypowiedź co podeszło pod paragraf. Kwestię usunięcia ze stanowiska Arroya pominę, bo Araven już napisał dobrze i popieram jego słowa.

    Niech żyje Gwardia!

  3. #123
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 837
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 047
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samick Zobacz posta
    Byłem jednym z nich. Odmówiłem. Moim "fantastycznym powodem" dla którego nie chciałem dawać komukolwiek numeru telefonu było to że i tak odchodziłem, a nie miałem mieć zamiaru telefonu codziennie "bo coś". Powiem więcej, znakomita większość Załogi go nie miała i nie ma, bo starałem się być codziennie na forum, teamspeaku i steamie (z perspektywy czasu uważam, że utajnienie telefonu było błędem). Odmawiając miałem kolejny powód, który został sformułowany w mojej propozycji. Mianowicie, zaproponowałem rozmowę na teamspeaku powiązanym z totalwar.org.pl, na którym bywałem i bywam codziennie. Nie siedzę w pokojach, gdzie nikt nie może wejść, więc każdy mógł i może się pojawić i porozmawiać z Samickiem. Niejednokrotnie o tym wspominałem. Kto korzystał, to skorzystał, kto nie chciał to nie.
    Ostatecznie stwierdziłeś, że nie jesteś zainteresowany taką rozmową.
    Zapytam retorycznie: więc skąd teraz ten głos?
    Mimo że retorycznie zapytałeś, to jednak wywołałeś mnie do odpowiedzi. "Skąd teraz ten głos" - mam nadzieję że wyraźnie widać że to odpowiedź dla sadama na jego propozycje kontaktu tel. z Lwem a nie powrót do całej sprawy sprzed bodaj roku. Po co się doszukiwać czegoś czego dawno już nie ma? Mam tą satysfakcję że przyznał się na forum publicznym że nie został ukarany za dużo większą prowokację wobec Arroya niż owe moje "prowokacje". Co do TS-a. Jestem dinozaurem z tego pokolenia że chcąc pogadać z kimś kto wydaje się równym gościem nie mam zamiaru lecieć do sklepu by zakupić słuchawki z mikrofonem. Oczywiście to nie sprawa kosztów, raczej obawy że mając już wszystko w ręku prędzej czy później wciągnąłbym się w multi na czwartkach z antykiem. A tego z braku czasu wolałbym uniknąć i ten pretekst jest dla mnie ciągle skuteczną zaporą i wymówką dla namawiających. Tak więc nie byłem zainteresowany rozmową na TS-ie, a nie rozmową w ogóle, inaczej byś nie dostał mojego numeru. Obawiasz się spamu telefonów? No cóż, mój numer tel w dłuższym okresie czasu z różnych powodów otrzymało spokojnie licząc kilkunastu forumowiczów orga. Kilku z nich już się tu nie pojawia, kilku tylko sporadycznie. Resztę która pozostała w miarę aktywna reprezentuje chociażby Asuryan, którego wymieniam tylko dlatego że tego nie kryliśmy na czacie umawiając się na browara. Tak więc jak wróci po remoncie zapytaj się go czy fakt posiadania przez nas naszych nr tel w jakikolwiek sposób spowodował pojawienie się jakichkolwiek bezzasadnych rozmów czy sms-ów. Jakoś mam zaufanie do ludzi i to ja zazwyczaj dawałem swój nr tel choć nie zawsze. I nawet w tych przypadkach które pozostały bez echa nie doprowadziło to do głupich żartów korzystając z posiadania mojego numeru. Może masz inne, złe doświadczenia. Przykro mi. Ja się nie sparzyłem jak do tej pory tak w kwestii natręctwa kontaktu jak i kwestii żartów.

    I na koniec:
    Cytat Zamieszczone przez Samick Zobacz posta
    Byłem jednym z nich.
    Nie byłeś jednym z nich, Twoja wymówka nie należała do tych topowych. Funkcyjnych którzy nie odpowiedzieli lub odpisało z mniej czy bardziej logiczną wymówką było kolejnych 3.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  4. #124
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Rozmowa z agory:
    Post Dagorad:
    "Zamieszczone przez Dagorad Ktoś Ci się włamał na konto czy jak?



    Nie wiem skąd ten pomysł, widać sam masz jakiś problem, ale to nie moja sprawa i ani myślę się nad tym rozwodzić.



    To skąd możesz wiedzieć że był "mocno krytykowany w kwestii swojej polityki względem Ukrainy"? To że jakieś tam marginalne grupy coś tam krzyczą jeszcze nie znaczy że partia rządząca 38-milionowym państwem jest mocno krytykowana."



    Z tego co wiem to podwyżek póki co nie dano, to tyle w kwestii pisania o sprawach o których się nie ma pojęcia... A to że zamierzano głosować jest przecież oczywiste skoro ten temat wraca co roku, nikt więc tu nic nie wymyślał tylko wpisał się w coroczny schemat. Zwłaszcza że PiS miał określone stanowisko w czasach kiedy był opozycją więc teraz po zmianie władzy temat tym bardziej musiał się znaleźć na świeczniku.

    Moja odpowiedź:


    "To Ty to wymyśliłeś, że po to była ta uchwała, żeby to przysłonić. Ktoś Ci się włamał na konto czy jak? Był mocno krytykowany przez środowiska kresowe. Jeśli coś nie jest krytykowane przez TVN to nie jest krytykowane? OK"

    Dagorad wyśmiał mnie mówiąc o tym, że mi się ktoś włamał na konto, ja przy odpowiedzi go przedrzeźniłem, żeby pokazać, że to jego myślenie jest niespójne i dostałem za to ostrzeżenie, bo za co innego, a Dagorad nic nie dostał. No przepraszam ale to jakaś kpina i aż trudno nie pomyśleć o tym, że jedyną winą tego ostrzeżenia jest pare spięć które miał wcześniej z Pampą. Jestem na tym forum 5 i pół roku i przez ostatni miesiąc mam więcej ostrzeżeń niż przez ostatnie właśnie 5,5 roku i nie mam pojęcia za co w tym przypaku


    Powód: brak szacunku do języka polskiego
    -------
    Język nieodpowiedni do prowadzenia cywilizowanej dyskusji.
    -------


    Może to OK, to brak szacunku do języka polskiego. To jest chyba jakiś żart Może jeszcze jeden pretekst do ostrzeżenia się znajdzie i ban

  5. #125
    Pampa
    Gość
    Kolego, dostał też Dagorad. Nie pozwolę sobie robić rynsztoka z agory. Jestem przyzwyczajony do żalów od użytkowników, taka specyfika zawodu.

    PS Ja jestem 10 lat, i co? Nic tego nie zmienia.

  6. #126
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Kolego, dostał też Dagorad. Nie pozwolę sobie robić rynsztoka z agory. Jestem przyzwyczajony do żalów od użytkowników, taka specyfika zawodu.
    To nie pokazuje się już w statystykach pod awatarem ilość ostrzeżeń?

    Moim zdaniem te ostrzeżenie to i tak przesada, bo wcale to ostre jeszcze nie było, a w dodatku spina na ten temat zamknęła się w jego poście i mojej odpowiedzi, potem ani przedtem nikt się nie obrażał.

  7. #127
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Poleciało po ostrzeżeniu, bo dyskusja zaczęła przybierać wiadomy ton i skończyło by się awanturą. Drobne podśmiewanie się, przedrzeźnianie w odpowiedzi i obydwaj panowie ukarani. I słusznie, bo Agora to takie miejsce, gdzie trzeba szczególnie strzec poziomu rozmowy.

    Niech żyje Gwardia!

  8. #128
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lwie Serce Zobacz posta
    Poleciało po ostrzeżeniu, bo dyskusja zaczęła przybierać wiadomy ton i skończyło by się awanturą. Drobne podśmiewanie się, przedrzeźnianie w odpowiedzi i obydwaj panowie ukarani. I słusznie, bo Agora to takie miejsce, gdzie trzeba szczególnie strzec poziomu rozmowy.
    Jakby się skończyło to by poszły ostrzeżenia, ale się nie skończyło, bo dyskusja była już zamknięta No ale dobra, myślałem, że tylko ja zostałem ukarany, jeśli nie to pół biedy.

  9. #129
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 837
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 047
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Szkoda tylko że politycy nigdy nie dostają tego na co zasługują np. za wszystkie złe decyzje, łapówki i ogólnie pojętą zdradę.
    Naprawdę ten chłopaczek jest ciągle globalnym? Brawo!!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Gajusz Mariusz za ten post:


  11. #130
    Asuryan
    Gość
    Na przyszłość radziłbym się powstrzymać od nazywania funkcyjnego "chłopaczek", bo i za obrazę funkcyjnego także w tym temacie może polecieć ostrzeżenie.

Strona 13 z 36 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •