Strona 18 z 36 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #171
    Pampa
    Gość
    Niestety, ale to już przegięcie. Żegnamy się.

  2. #172
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    No pan Romański nie musi przejmować się bluzgami romanarozynskiego, nawet za życia nie musiał, bo co to jest jedno zdanie naburmuszonego usera. A jak chcesz kogoś oceniać czy jest katolikiem, czy nie, to załóż swoją sektę i tyle, a nie robisz z siebie poszkodowanego na forum.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  3. #173
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrrus89 Zobacz posta
    Trochę będzie tu mojej prywaty, ale jeśli ktoś z jednej strony stroi się w piórka gorliwego katolika, a z drugiej, po śmierci poczytnego Autora(znanego przede wszystkim z serii Historyczne Bitwy), publicznie oświadcza, że: "Wcale nie jest mu go żal", to jest tu coś nie tak. Jestem tylko zwykłym userem, ale sądzę, że dla kogoś takiego nie ma miejsca w cywilizowanym społeczeństwie..
    Warto wspomnieć, że po śmierci Jana Wimmera(jak dla mnie jednego z najwybitniejszych polskich badaczy,historyków wojskowości), romanróżyński na fb profilu jednego znanego historyka zajmującego się przede wszystkim husarią napisał, że prof.Wimmer nie dostąpi zbawienia, bo był ewangelikiem(co gorsza wspomniany ekspert od husarii w żaden sposób nie zareagował na te haniebne słowa)
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  4. #174
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Pasek wspominał o swoim towarzyszu: dobry człek, świetny wojak, ale prawosławny.



  5. #175
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Nie wiem czy to pasuje do tego działu, ale chciałem zgłosić protest przeciwko nominacji użytkownika SapperHeart na Szachistę. Dopiero dzisiaj w burzliwej dyskusji o zasadach dowiedziałem się o jego awansie. Jako powód nie będę tutaj podawał jego małostkowych zaczepek w moim kierunku, bo to sprawa między nami. Jednak nie mogę przejść obojętnie obok tej nominacji z innych względów. Wspomniany wyżej kolega całkiem niedawno "rozwalił" nam ligę, nagle się z niej wycofując(prawdopodobnie dlatego, że przegrał bitwę, czyli foszek), a na usprawiedliwienie podał nadmiar obowiązków zawodowych(na rozegranie bitwy było ponad tydzień czasu). Jakoś przy znacznie bardziej czasochłonnym zajęciu pokłady wolnego czasu w cudowny sposób się zwiększyły. W mojej opinii, osoba która w jakiś sposób zawiodła społeczność, nie powinna ubiegać się o tego typu awanse, gdyż podważa to autorytet pozostałych adminów. Nie mam problemu ze zwykłymi userami po takich numerach, jednak od Szachistów wymagam znacznie więcej. Mogę się oczywiście mylić, ale myślę, że warto rozważyć ten problem pod względem tego, kogo się przyjmuje we własne szeregi. Pozdrawiam.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  7. #176
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrrus89 Zobacz posta
    Nie wiem czy to pasuje do tego działu, ale chciałem zgłosić protest przeciwko nominacji użytkownika SapperHeart na Szachistę. Dopiero dzisiaj w burzliwej dyskusji o zasadach dowiedziałem się o jego awansie. Jako powód nie będę tutaj podawał jego małostkowych zaczepek w moim kierunku, bo to sprawa między nami. Jednak nie mogę przejść obojętnie obok tej nominacji z innych względów. Wspomniany wyżej kolega całkiem niedawno "rozwalił" nam ligę, nagle się z niej wycofując(prawdopodobnie dlatego, że przegrał bitwę, czyli foszek), a na usprawiedliwienie podał nadmiar obowiązków zawodowych(na rozegranie bitwy było ponad tydzień czasu). Jakoś przy znacznie bardziej czasochłonnym zajęciu pokłady wolnego czasu w cudowny sposób się zwiększyły. W mojej opinii, osoba która w jakiś sposób zawiodła społeczność, nie powinna ubiegać się o tego typu awanse, gdyż podważa to autorytet pozostałych adminów. Nie mam problemu ze zwykłymi userami po takich numerach, jednak od Szachistów wymagam znacznie więcej. Mogę się oczywiście mylić, ale myślę, że warto rozważyć ten problem pod względem tego, kogo się przyjmuje we własne szeregi. Pozdrawiam.
    Szczerze to zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak i nie mierz wszystkich swoją miarą. Tak jak powiedziałem, nie muszę się tłumaczyć osobie, która jest 5 wodą po kisielu dlaczego taką decyzję podjąłem, a nie inną, a osoby które organizowały ligę dokładnie znają całą sprawę i jakoś pretensji z tego powodu nie mają. Po drugie to ciągle szukanie zaczepki z Twojej strony i wyciąganie jakiś tematów nie związanych z głównym wątkiem było słabe. Kilka razy starałem się zmieniać temat, bo nie uważam się za osobę która daje jakiekolwiek ostrzeżenia ale Ty ciągle brnąłeś w tą ślepa uliczkę. Osoby, które mnie mianował za Szachistę uznały, że w przeciwieństwie do Ciebie mam ochotę coś porobić w sprawie multi, a nie tylko narzekać. Dla Twojej wiadomości i reszty osób ten temat nie był tylko moim pomysłem, ponieważ Ja wychodzę z założenia, że wszyscy powinni mieć okazję uczestniczyć w Tworzeniu zasad, a nie tylko ludzie, którzy uczestniczyli w jakieś tam lidze. Temat był po to założony aby każdy dał ciekawe pomysły, a te zamieszczone zasady były szkicem, który całkowicie miał zostać zmieniony. Mi tam nie zależy na żadnych tam aminach czy Szachistach bo to jest charytatywna robota i bardzo niewdzieczna, ponieważ takie osoby jak Ty robią więcej szumu i krzyku niż to jest warte.

  8. #177
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zadaj sobie pytanie, czy w taki sposób zamierzasz prowadzić dyskusje? Pojawiłeś się znikąd, wypiąłeś się na naszą społeczność, a teraz stroisz się w piórka organizatora sceny multi. Na szczęście to nie Ty decydujesz o tym i będę nalegał, aby do tej sprawy odnieśli się bardziej doświadczeni moderatorzy. Dla mnie jesteś osobą nieodpowiedzialną, która jak na razie "zasłynęła" tylko z tego niechlubnego wybryku, więc nie licz na jakiś szacunek czy choćby szczyptę zaufania z mojej strony. Przykro mi to stwierdzić, ale to właśnie tacy userzy(dla mnie ciągle jesteś tylko szarym użytkownikiem) niszczą tę małą społeczność. Buta która przez Ciebie przemawia tylko potwierdza moją opinię, iż ta nominacja była błędnym ruchem.

    PS Z tego co wiem moderatorzy mają wgląd w kasowane posty. Niech więc sami ocenią, kto kogo sprowokował i kto szukał personalnych zaczepek. Nie jest to istotą sporu, ale nie życzę sobie takich insynuacji, gdyż całkowicie mijają sie z prawdą.

    PS2 Nie życzę sobie również, żebyś się do mnie zwracał w tak protekcjonalny sposób. Nie jesteśmy kolegami z piaskownicy, więc zachowaj trochę kultury, a bluzgi zastąp merytoryką.

  9. #178
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrrus89 Zobacz posta
    Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zadaj sobie pytanie, czy w taki sposób zamierzasz prowadzić dyskusje? Pojawiłeś się znikąd, wypiąłeś się na naszą społeczność, a teraz stroisz się w piórka organizatora sceny multi. Na szczęście to nie Ty decydujesz o tym i będę nalegał, aby do tej sprawy odnieśli się bardziej doświadczeni moderatorzy. Dla mnie jesteś osobą nieodpowiedzialną, która jak na razie "zasłynęła" tylko z tego niechlubnego wybryku, więc nie licz na jakiś szacunek czy choćby szczyptę zaufania z mojej strony. Przykro mi to stwierdzić, ale to właśnie tacy userzy(dla mnie ciągle jesteś tylko szarym użytkownikiem) niszczą tę małą społeczność. Buta która przez Ciebie przemawia tylko potwierdza moją opinię, iż ta nominacja była błędnym ruchem.

    PS Z tego co wiem moderatorzy mają wgląd w kasowane posty. Niech więc sami ocenią, kto kogo sprowokował i kto szukał personalnych zaczepek. Nie jest to istotą sporu, ale nie życzę sobie takich insynuacji, gdyż całkowicie mijają sie z prawdą.
    Masz rację z Tobą nie da się prowadzić dyskusji tylko monolog ani traktować poważnie. Zastanawia mnie tylko jedno: co Cię tak boli ? To że szara osoba wzbudziła większe zaufanie niż Ty taki zasłużony forumowicz ? No właśnie jestem ciekaw kto zaczął

  10. #179
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Może tego nie widać, ale moderatorzy, admini i szachiści szybko się zużywają. A im bardziej zaangażowany jest funkcyjny tym szybciej kończą mu się bateryjki.
    Tak dla przykładu napisze że w tym roku odeszło całkowicie z funkcji 3 czerwonych: Pirx, Asuryan i Arroyo (nie jestem pewien czy Mackoff zrezygnował w tym czy poprzednim). Podobnie ma się to na innych stanowiskach, ale na szczęście trochę wolniej.

    Problemem jest znalezienie nowych. W zasadzie każdy chętny może napisać do Polemajosa albo Legiona w sprawie obsadzenia stanowiska.

    Jeśli jesteście lub znacie ludzi mogących za darmochę odwalać robotę to się zgłoście lub namówcie ich.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. #180
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Nigdy się nie ubiegałem o jakąś formalną pozycję na tym forum i ubiegać nie będę, co nie przeszkodziło mi dołożyć cegiełki do tworzenia poradnika multi do Rome oraz wyjścia z inicjatywą, aby coś takiego również powstało dla Warhammera. I to jeszcze nie koniec moich pomysłów, które z czasem jeszcze ujawnię. Boli mnie natomiast, że osoby niemalże "z ulicy" przejmują nadrzędne funkcje na forum, tym bardziej takie, które całkiem niedawno potrafiły dać pstryczka w nos społeczności, nad którą mają teraz sprawować nadzór. Dla mnie to jest nie w porządku. Owszem, rozumiem braki kadrowe, ale obecnie wygląda to tak, że zostałeś nagrodzony za swój brak odpowiedzialności. Liga była dobrowolna, każdy znał jej formułę dużo wcześniej, a na bitwy było tyle czasu, że trudno mi sobie wyobrazić, że kariera zawodowa nagle Cię przywaliła. A jeśli znowu coś Cię przerośnie, to po raz kolejny nas zostawisz? Tym razem tylko ze znacznie większymi konsekwencjami dla forum.

Strona 18 z 36 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •