Strona 3 z 36 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #21
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    To jest Forum hobbystyczne, w historii było wiele prób stworzenia precyzyjnych, szczegółowych i jednoznacznych praw zawartych zwykle w Kodeksach, ale te próby się nie powiodły. Prawo musi być możliwie ogólne, a jego interpretowanie należy do profesjonalnych sędziów. Tu mamy osoby prywatne jakie połączyły wspólne zainteresowania, wykonujące swe funkcje nieodpłatnie. Wg mnie powinno zostać jak jest, zaś Arroyo i Wald, mogę Was zapewnić, że odpuszczono Wam wiele przewinień, nie tylko kłótnie z Pampą, aczkolwiek w razie recydywy, nie gwarantuję, że kolejny raz będę za łagodnym wymiarem kary wobec Was. I nadal pamiętam waszą negatywną rolę w akcji z Marengo, w prowokowaniu i atakach na Innych jesteście bardzo skuteczni. Innymi słowy to nie sejmik szlachecki i złota wolność, jakiś nadzór musi być. A Regulamin interpretują funkcyjni.

    Reasumując, jak chcecie zobaczyć jak wygląda Forum z trollami i spamem i atakami personalnymi zajrzyjcie np. na Poltera, tu jest ok jeszcze i spokojnie w miarę.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Araven za przydatny:


  3. #22
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez wybobrak Zobacz posta
    Wald, naprawdę wierzysz, że jakiekolwiek skargi w tym temacie w czymś pomogą? Możesz jedynie podpaść moderatorom którzy za tą skargę cię zbanują przy najbliższej okazji. Nawet jakby na twoją prośbę zmienili regulamin to i tak nic by to nie dało. Myślisz, że taki samick czy pampa w ogóle zaglądają do regulaminu zanim kogoś ukarzą?
    Rzekł niepodważalną prawdę, pierwszy ślizgacz tego forum.



  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Samick za ten post:


  5. #23
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    @Wald przepisy przepisami a zycie zyciem.Chociaz kiedys dostalem miesieczne zawiasy od Wita za ostra krytyke tematu dotyczacego pedalowania.Sam za przekroczenie kompetencji rowniez poniosl dotkliwa kare.Ale wowczas w Agorze dzielil i rzadzil Eutyches ktorego,jesli jeszcze tutaj zaglada,pozdrawiam.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  6. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  7. #24
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Tak, ponieważ jeśli zrobisz to przy obecnej wersji regulaminu będzie zwykłym uciskiem userów dla których jest to forum, a nie forum dla moderacji i administracji.
    Po zmianie zrobisz to w świetle regulaminu.
    ---------
    @Araven ja prosiłem o rozmowę w kontekście prawoznastwa a nie grożenia mi bo tak to odbieram. W swojej odp potwierdziłeś wypowiedź Wybobraka w którą nie starałem się wierzyć.

  8. #25
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Zachowujecie się jak dzieci, pisząc, że nie będę wymieniał jego nicku. Boicie się zemsty Pampy? Skoro składacie już na kogoś skargę publicznie to piszcie nick, tak aby każdy kto nie jest wtajemniczony mógł wiedzieć o kogo chodzi. A tak to wygląda jak zabawa w podchody. Jeżeli chcecie usunąć Pampę rangę, to kto się podejmie pilnowanie porządku na agorze, zwłaszcza, że są tam ciągle punkty zapalne? Znajdą się chętni?
    Zresztą usunięcie tego podpunktu nic nie zmieni, moderatorzy to nie roboty podłączone do głównego komputera i każdy będzie interpretował dany podpunkt tak jak on to widzi i czuje. Pod obrażanie innego użytkownika może podpadać wiele rzeczy.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  9. Następujących 2 użytkowników podziękowało chochlik20 za ten post:


  10. #26
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Zresztą usunięcie tego podpunktu nic nie zmieni, moderatorzy to nie roboty podłączone do głównego komputera i każdy będzie interpretował dany podpunkt tak jak on to widzi i czuje. Pod obrażanie innego użytkownika może podpadać wiele rzeczy.
    Po to jest regulamin żeby tymi komputerami nie byli i po to ma być ta zmiana żeby nie interpretowali tego z pkt widzenia swoich uczuć i prywatnej opini jak to robi Pampa.
    Chciałbym tylko, żeby regulamin był stosowany a nie tylko żeby był. ;P

    Ja nie mam nic więcej do dodania, każdy z przeciwników mojego postulatu ma potężne braki w rozumieniu podstaw prawnych i od ręki myli ideologie stosowania prawa, a głównie "związaną".

  11. Użytkownicy którzy uznali post Wald za przydatny:


  12. #27
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    @Wald mylisz się bardzo, mimo tego, że nie zapomnę Wam akcji z Marengo podczas niedawnego głosowania nad Twoją sprawą, byłem za daniem Ci ostatniej szansy i nie pozbawianiem Cię funkcji. (Gdybym chciał "zemsty" głosowałbym inaczej, prawda?). Jak pisałem to Forum hobbystyczne - nie zaś jakaś komercyjna firma, na nasze skromne potrzeby obecny Regulamin wystarczy. Ja nikomu nie grożę, przedstawiam swoje stanowisko, można się z nim nie zgadzać.

    Uczestnictwo w Forum jest dobrowolne i darmowe, nie potrzebujemy super regulacji prawnych. Chcesz zmian zaproponuj konkretne zmiany w obecnym Regulaminie z ich uzasadnieniem, nie zaś populistyczne hasła tylko prezentujesz.

  13. Następujących 4 użytkowników podziękowało Araven za ten post:


  14. #28
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Chochlik, na to jest rozwiązanie - Pampa z powrotem do lokalnego moderatora i od razu jest porządek. Ja ogólnie piszę tu dlatego, by ukarać Pampę za to, że jest jak to mówię cięty na mnie i co chwila prowokuje mnie do ataku. A o ile wiem tak moderator się nie winien zachowywać. Tu nie ma żadnej mowy o trollingu

    EDIT: Araven, wiemy, co zrobiliśmy wyganiając stąd Marengo (swoją drogą niepotrzebnie), ale moja sprawa jest całkowicie inna niż sprawa z Marengo.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  15. #29
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wald Zobacz posta
    Ja nie mam nic więcej do dodania, każdy z przeciwników mojego postulatu ma potężne braki w rozumieniu podstaw prawnych i od ręki myli ideologie stosowania prawa, a głównie "związaną".
    ...
    ^^



  16. #30
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Jak zrobimy Pampe z powrotem moderatorem lokalnym, to okaże się, że zabraknie nam moderatorów globalnych. Będzie ich trzech, bo nie liczę KAM-a, którego nie ma już od bardzo dawna. Jak na tak duże forum, i taką liczbę tematów to liczba moderacji jest bardzo mała. Niektóre działy jak choćby - Twórczość forumowiczów - są nie obsadzone.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  17. Następujących 2 użytkowników podziękowało chochlik20 za ten post:


Strona 3 z 36 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •