Strona 35 z 36 PierwszyPierwszy ... 2533343536 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #341
    Pampa
    Gość
    Tylko, że ja sam odszedłem. I znowu w D byłeś i G widziałeś, a wyrażasz opinię jak znawca tematu. Nie chce mi się nawet dyskutować na ten temat, bo jak mówiłem, do tej pory czuję swąd pieczenia odbytu od Ciebie.

  2. #342
    Łowczy Awatar Sulejman I
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    169
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 14 podziękowań w 11 postach
    Pisałem na FB, dodam i tutaj: dziękuję osobie, która poświęcała swój czas i pieniądze na to, żeby to forum funkcjonowało. Na forum próbowałem kilka razy, zawsze mnie "koleżeństwo" odrzucało i zadufanie w sobie "wyższych" ode mnie. Zrobiliście gówno w których wam się dobrze żyło i klepaliście się po pleckach. Nawet nikomu nie chciało się założyć tematu o ulubionej frakcji do Attyli, gdzie takie tematu pod medka miały po kilka stron, a dyskusje miło się czytało. Typowe polskie podejście: zrobić burdel, a teraz rozrywać koszulę bo trzeba coś ratować. Nic dziwnego, że ten kraj wygląda jak wygląda. Oby, odpowiedzialni za ten burdel, opamiętali się, wyszli z piwnicy i nigdy nie wracali na żadne forum. Bywajcie

  3. #343
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Pampa, swoim kloacznym poziomem tylko dobijasz wszystko to, co miało jakąś wartość po tobie ale na dłuższą metę trudno ukryć kim się jest. I taka osoba była tu globalnym.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  4. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  5. #344
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    A nie lepiej pożegnać się bez wylewania na siebie wzajemnie pomyj? Wszyscy tu tworzyliśmy jakąś społeczność, którą łączy zamiłowanie do serii TW, historii etc... jak to w społeczności bywa nie da się wszystkich ze sobą pogodzić. Każdy ma prawo do własnego zdania, a z drugiej strony trzeba się liczyć z tym, ze nie każdy je podziela.
    Ja ze swej strony chciałam podziękować za świetną zabawę, miłe towarzystwo i kupę godzin spędzonych na forum....
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

  6. Następujących 2 użytkowników podziękowało PerWerka za ten post:


  7. #345
    Pampa
    Gość
    Człowieku, ja pamiętam tą tonę PW i lament o głupie upomnienia nawet, więc nie biorę cię na powaznie, więc się nie dziw, że nie mam zamiaru też dyskutować z tobą jak z człowiekiem na poziomie.

    Nie mam pojęcia czemu mnie obwiniasz, bo jak odchodizłem, to było jeszcze względnie stabilnie, potem dostałem bana i coś się zaczęło dziać. Nie wnikałem, nie udzielałem się, miałem wywalone. Teraz przyszedłem dosłownie na chwilę i zrzucasz na mnie winę? Ty chcesz być poważny?

  8. #346
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Ja nie dyskutuję bo trudno rozmawiać z grabarzem orga. Mam tą satysfakcję że na koniec pokazałeś całego siebie.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #347
    Pampa
    Gość
    O Boże. XD Dajcie mi taką rangę na koniec! Teraz to mi humor poprawiłeś, mów mi tak jeszcze.

  10. #348
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Pampa i spółka? Weź ty się człowieku zastanów, ja na tym forum nie udzielam się od dobrych 3 miesięcy jak nie lepiej. teraz wróciłem, bo dali bana z dupy dla voitka. A to, że ciebie strasznie piecze okolica odbytu bo dostałeś bana ode mnie, to już twój problem, ale nie dramtyzuj, bo to rozdzieranie szat nic nie wnosi. No i znowu robienie z siebie ofiary to też inna kwestia. Skoro zamyka się forum, to i ja pozdrawiam wszystkich, z którymi spędziłem te 11 lat, chociaż z tych ludzi niewielu już zostało.
    A Ty, co Pampo teraz robisz i robiłeś przed paroma stronami? Nie rozdzierałeś szat?
    Nie było momentu na forum, kiedy to praktycznie cała ekipa w geście "unoszę się honorem" odeszła, bo pojawiła się ze strony "szarych" krytyka ich zachowania?
    I właśnie w tym momencie należało stworzyć nową ekipę, choćby i zielonych użytkowników, którzy zastąpiliby większość starych. Nie wszyscy byli źli, ale zrobiło się kółko wzajemnej adoracji, typowe GTW, które miało w nosie resztę i było hulaj dusza piekła nie ma i nikt mnie nie ruszy, bo mam kolorek. Stworzyliście tym samym forum dla siebie, a nie dla reszty.
    W ostatnim poście pozdrawiam wszystkich! Nawet tych, z którymi szedłem na noże.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  11. #349
    Pampa
    Gość
    Rozdzierałem, ale wychodzi na to, że to moje rozdarcie szat miało zamknąć forum? Bo chciałbym wiedzieć dla jasności. Czy moje 2 inne posty, pytające skąd ten ban dla voitka? Bo jak tak, to ja chcę mieć to na piśmie, żeby móc sobie wpisać do CV.

  12. #350
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Rozdzierałem, ale wychodzi na to, że to moje rozdarcie szat miało zamknąć forum? Bo chciałbym wiedzieć dla jasności. Czy moje 2 inne posty, pytające skąd ten ban dla voitka? Bo jak tak, to ja chcę mieć to na piśmie, żeby móc sobie wpisać do CV.
    A o żądaniach to zapomniałeś, aby usunąć Twoje materiały? Sorry Pampo, ale podobnie, jak voitek widzicie tylko czyjąś winę, ale nie swoją.
    Bo można było wszystko załatwić na spokojnie.
    Tylko honor nie pozwalał? Urażona duma?
    Voitek też powinien się wziąć w garść i spróbować załatwić to na spokojnie choćby z kontem muliti, a nie obrażać innych.
    Uważasz, że wcześniejsza ekipa była dużo łaskawsza?
    Wolne żarty.

    Chcesz to sobie dopisz, bo każdy powinien to zrobić. Każdy dołożył od siebie szufle ziemi na trumnę.

    Proponuję się o ile to forum mimo wszystko przetrwa wsłuchać się w głosy "szarych" użytkowników, a zwłaszcza tych, którzy nie mieli nigdy kolorku i zapytać się, co chcieliby zmienić na forum. Wprowadzić lub zmienić jakieś zasady. A może normalnie po koleżeńsku prowadzić rozmowę z moderacją, a nawet komentować publicznie ich decyzje.
    Bo jestem pewien, że forumowicze chcą zmian, które usprawnią funkcjonowanie forum.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 35 z 36 PierwszyPierwszy ... 2533343536 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •