Strona 5 z 36 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #41
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lwie Serce Zobacz posta
    Wybobrak, szczerze. Nudzi Ci się? Bo piszesz takie farmazony że aż się czytać nie chce.
    W sumie masz racje, żadna skarga w tym temacie nie zostanie obiektywnie rozpatrzona, więc moja inicjatywa to jak walka z wiatrakami.

    Podtrzymując moje obawy przed represjami ze strony moderacji chciałbym wycofać swoje zażalenie z poprzedniego posta chyba, że jakimś cudem zostanę objęty wyżej wspomnianym programem ochrony świadków.

  2. Użytkownicy którzy uznali post ( ͡º ͜ʖ ͡º) za przydatny:


  3. #42
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Otóż to. Na tym forum jest wiecznie obłuda, kolesiostwo i w ogóle Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, jak nas exNowy niegdyś nazwał. Biedni userzy nie mogą sobie potrollować... To takie straszne że moderacja nie pozwala na łamanie regulaminu.

    Mam nadzieję, że inni zrozumieją przesłanie mojej wypowiedzi...

    Niech żyje Gwardia!

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Lwie Serce za ten post:


  5. #43
    Pampa
    Gość
    Dorwalem się w końcu, bo byłem ciekaw co tu się podziało. I mam takie zapytanie, kiedy ja zacząłem? Pokażcie mi gdzie też prowokowalem?(KONKRETY) Ja nie widzę żadnej swojej winy oprócz tego ze chyba zbyt łagodnie postępowałem. Wiele razy puszczał em mimo uszu jakieś docinki. Wiele razy też sie bronilem z niezłym skutkiem. Ale nigdy nie sprzeczalem się jako ,,ten pierwszy". Czuję się tym trochę urażony ale czrgo moge sie spodziewać po dawnych banitach?

    PS gdybym był jak maszyna to dawno byście z zakapiorem siedzieli.
    Ostatnio edytowane przez Pampa ; 21-01-2015 o 08:00

  6. Użytkownicy którzy uznali post Pampa za przydatny:


  7. #44
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Przepraszam, że się wtrącam ale zaciekawiła mnie dyskusja Osobiście uważam, że wystarczy szanować każdego użytkownika i jego zdanie, a wtedy regulamin nikomu nie będzie potrzebny. Nie każda rozmowa musi prowadzić do kłótni, są ważniejsze rzeczy w życiu niż obrażanie jeden drugiego na forum które zresztą ma łączyć ludzi a nie dzielić. Tyle z mojej strony, wybaczcie za wtrącanie się w dyskusję. Pozdrawiam wszystkich

  8. Następujących 7 użytkowników podziękowało FireFighter za ten post:


  9. #45
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Zgodzę się z Pampą, ze czasami jest za łagodny w stosunku do Agory, gdzie trzeba lać od razu, a nie czekać aż dyskusja rozwinie się w niepotrzebną kłótnie. Za co mogę go pochwalić to, że ukrócił w końcu charakterystyczne przez niektórych pisanie dwóch pierwszych liter - PO np. w wyrazie Polska. Zresztą każdy z nas jest człowiekiem i każdy ma z nas ma pewną granicę tolerancji na prowokację. Najwidoczniej przekroczyliście tą granicę u Pampy. Dostał on w tym momencie swoistego rodzaju ostrzeżenie, bo dyskusja wciągnęła również resztę forum.
    Macie problemy z Pampą podczas jakieś dyskusji to złóżcie od razu raport do Administracji a nie czaicie się i czekacie, kto pierwszy napisze. Reagujcie, gdy się coś dzieje według Was nie tak, a nie, gdy już się to stało. W tym momencie powtarza się ta sama sytuacja co z ExNowym.

    Cytat Zamieszczone przez Presidente Zobacz posta
    No bo w twórczości forumowiczów użytkownicy to tylko mięsem rzucają
    W dziale AAr-ów jakoś tego nie dostrzegam.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. Następujących 5 użytkowników podziękowało chochlik20 za ten post:


  11. #46
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Miałem, się już nie udzielać w tej kwestii ponieważ w sposób kulturalny złożyłem skargę, ale muszę zacytować sam siebie :
    Witam Wszystkich serdecznie!
    Mam nadzieje, że moja skarga/zażalenie na pewien aspekt regulaminu i jego stosowania zostanie przyjęty w sposób cywilizowany i zgodnie z przyjętymi normami kultury i dobrego zachowania.
    Liczę, że wniosek zostanie potraktowany tylko i wyłącznie przez pryzmat prawoznastwa a nie przez moją osobę, która szczerze się przyznaje do obrażania drugiego użytkownika ale zrozumiałem swoją winę, dlatego wierze, że każdy przyjmie ten postulat jako pomoc w celu poprawy jakości Naszego forum a nie formę ataku ad personam zgodnie z art.VIII pkt.5 Rf.
    Tylko może raptem 3 pierwsze odp były zawarte w myśl mojej prośby, ale im dalej, to sami się nakręcacie........zatem muszę sprostować kilka błędów.

    Uprawiam populizm-od Aravena:
    Przedstawiłem nad wyraz konkretną i rzeczową formę wniosku na temat zmiany regulaminu oraz zastrzeżenie odnośnie pracy jednego z funkcyjnych.
    Regulamin mi to zapewnia i z tego skorzystałem, ale późniejsze posty traktują to jako trolling, ciekawa koncepcja.
    Pomijam fakt, że Administrator nie potrafi odczytać sformułowań w języku prawniczym na poziomie podstawowym a Moderator nie potrafi racjonalnie uargumentować swojego stanowiska względem mojego wniosku.
    Niewiedza zawsze była i będzie powodem do "uciszania". Im dalej, tym w dyskusji zostałem oskarżony o:
    kombinowanie!
    kombinuje jak tu zrobić z regulaminu logiczny twór....
    wymagam specjalistycznego regulaminu na hobbystycznym forum!
    gdzie ja wprowadzam specjalistyczną poprawkę? jeśli używam za trudnego języka to nie znaczy, że zmiana jest specjalistyczna, ale dzięki za pochwałę....

    Populizm jest uprawiany przez Was, moi drodzy współrozmówcy, a dokładniej:
    -brak zrozumienia mojej skargi-wykorzystywanie przez wielu sprawe Pampy co jest bardzoooo chwytliwe,
    -wyciąganie moich negatywów do których się przyznaje i żałuje ale które nie mają nic wspólnego ze sprawą i trybem rozmowy o jaki apelowałem,
    -klasycznie robienie głupka aby wyciszyć sprawę
    i tak dalej,


    Ja szczerze wierzyłem, że składając te skargę myślałem, że zostanie to potraktowane w sposób cywilizowany, na zasadzie zrozumienia stron tak jak to zawarto w regulaminie a nie w formie obrzucania mnie "łajnem".

    Pomijam fakt, że pewne osoby jednoznacznie dały mi do zrozumienia, że otrzymam bana za mocne wychylanie się! No ale forum jest hobbystyczne, dla fanów i wgl. Tak! Dla fanów a nie dla osób funkcyjnych którzy jedynym kryterium jakim się kierują przy doborze kadry to spam na czacie! No tak aktywność ważna rzecz ale zbyt radykalnym kosztem inteligencji.......
    Chciałbym zwrócić uwagę na to samo co Zajec. Klasa Eutychesa, Slavo to była klasa niedościgniona dla obecnej moderacji, czy były wtedy takie problemy?


    Oczekiwałem konstruktywnych odp a nie refleksyjnych przytoczeń na temat dobra.
    Nikt nie odpowiedział na wniosek o zmianę regulaminu i nikt nie odpowiedział w sprawie moderatora, oczywiście chodzi tu o oficjalne stanowisko administracji która stworzyła taki przepis.

    Zatem cała ta dyskusja pokazuje, że jest brak totalny umiejętności prowadzenia dialogu przez osoby funkcyjne, które nie stosują się do regulaminu poza system kar które i tak są tylko dla pro formy.

    Pomijam również to że, nikt postronny poza Zajec-em się tu nie wypowiedział. Wszyscy są klakierami osób funkcyjnych.(łapcie to do łapucapu! jest jeszcze więcej dobrych kawałków dla was)

    Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i oczekuje miłego forumowego linczu z waszej strony!

  12. Użytkownicy którzy uznali post Wald za przydatny:


  13. #47
    Pampa
    Gość
    Serio do Strasburga z tym jedź... wszędzie problemy widzisz.

  14. #48
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Prościej by było przedstawić fragment Regulaminu w wersji obowiązującej obecnie, oraz proponowaną przez Ciebie zmianę tegoż Regulaminu, w takim to punkcie czy punktach. Wtedy można się odnieść merytorycznie.

    A tak napisałeś pół strony wywodów i własnych przemyśleń, co do zmiany Regulaminu ma się nijak. Jaki lincz? Zasłużysz to dostaniesz ostrzeżenie, za wyrażanie poglądów się tu nie banuje ani nie linczuje. Populizm na maksa uprawiasz waćpan co udowodniłeś po raz kolejny.

  15. #49
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Serio do Strasburga z tym jedź... wszędzie problemy widzisz.
    Odpowiedź waszego kochanego moderatora!

  16. Użytkownicy którzy uznali post Wald za przydatny:


  17. #50
    voitek
    Gość
    Niektórym na tym forum już naprawdę się mocno pod deklem poprzestawiało. To jedyne forum jakie znam, na którym co chwilę są jakieś bzdurne dyskusje Adminów, Moderacji i użytkowników. A wynika to z tego, że od lat moderatorzy i administratorzy są niestety miękkimi fajami, które nie potrafią od razu podjąć decyzji. A jak któryś podejmie, to ma problem, bo zlatuje się dziesięć komisji i będą ci tłumaczyć, że tak nie można. Przez to idiotyczne podejście odeszło wielu moderatorów tego forum, bo nikomu nie chce się z tym cackać.
    Do tego jeszcze dochodzi kwestia forumowych świętych krów i głaskania użytkowników po główkach, żeby broń Boże się nie obrazili.

  18. Następujących 7 użytkowników podziękowało voitek za ten post:


Strona 5 z 36 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •