Zobacz wyniki ankiety: Który Okres Odtwarzasz

Głosujących
66. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Starożytność

    11 16.67%
  • Wczesne Średniowiecze

    9 13.64%
  • Rozkwit Średniowiecza

    10 15.15%
  • Późne Średniowiecze

    5 7.58%
  • Renesans

    3 4.55%
  • Barok

    2 3.03%
  • Oświecenie

    4 6.06%
  • Wiek Imperializmu (XIX)

    5 7.58%
  • I Wojna Światowa

    1 1.52%
  • II Wojna Światowa

    16 24.24%
Strona 3 z 45 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 447

Wątek: Rekonstrukcja Historyczna

  1. #21
    Generał Scorpius
    Gość

    Re: Rekonstrukcja Historyczna

    Cytat Zamieszczone przez Vasyshq
    A wy wcześni i inne chłopstwo to tam się do obierania pyrów nadajecie nie to co my herbowe Pany . Wikingowie to już w ogole, baby ich zdradzaly teraz pokazują ich z rogami.
    Rogów nie mieli i przypominam że w tym czasie może i Polacy walczyli się rozwijali ale Szwecja to samo, tylko że się tego nie widziało bo walczyli z Norwegią, Danią i Estonią... Zapewniam że w późnym średniowieczu Polacy byli tak samo rozwinięci jak i my.

  2. #22
    Podczaszy Awatar Mopek
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Turek
    Postów
    694
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach

    Re: Rekonstrukcja Historyczna

    A wy wcześni i inne chłopstwo to tam się do obierania pyrów nadajecie nie to co my herbowe Pany . Wikingowie to już w ogole, baby ich zdradzaly teraz pokazują ich z rogami.

    Sie odezwał pan

    Ja jestem ciekaw czemu zawsze rycerstwo a takich imprezach niedatowanych nie chce walczyć z wcześniakami.
    Na Łodzkiej Wiosce Historycznej jest możliwość konfrontacji z Rzymianami i jest fajnie Kto był ten wie
    A Rycerstwo? Zauważyłem, że późni zawsze sie alienują gdzieś... co najwyżej jakieś pojedyncze osobniki jakoś się próbują integrować. Czy wy nas naprawdę uważacie za "gorszych" ?

  3. #23
    Pampa
    Gość

    Re: Rekonstrukcja Historyczna

    Ja jestem pośredni ale uważam was za gorszych a nie walczy się z wami z powodu waszego uzbrojenia.

  4. #24
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Cynceoceopol ;)
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rekonstrukcja Historyczna

    To prawda, chłopaki jesteście ostrzy naprawdę i fajni, ale my po prostu z wami się boimy bić bo jesteście strasznie odsłonięci ;P to nie fair, wy nas możecie lać wszędzie, my się boimy wam zębów powybijać. O taki wypadek bardzo łatwo, kto walczy ten wie z nami zakonnymi też się nie lubią bić niektórzy bo jak to o nas mówią, jesteśmy brud i somalia.

  5. #25
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Rekonstrukcja Historyczna

    Ja jestem pośredni ale uważam was za gorszych a nie walczy się z wami z powodu waszego uzbrojenia.
    Dziecko, tak mowisz bo Ci tak powiedzieli w bractwie? I myslisz, ze jakbys ze mna walczyl to bys mogl mi w jakis sposob zagrozic? Powiedz ile lat trenujesz walke? Bo zapewniam CIe, ze bez wzgledu na moje uzbrojenie to Ty bys nawet mnie nie dotknal. Walka najpewniej trwala by pare sekund i mimo Twojego "super" uzbrojenia wyszedlbys z poprzestawianymi kolanami i tym czego wy sie najbardziej obawiacie (bo nie obawiacie sie o nasze zdrowie) czyli poniszczonych zbroji, wgniecen, otarc itd. Bo o to sie wlasnie rozchodzi, bezsensowne zaslanianie sie naszym niby "kulawym" opancerzeniem. Do tej pory nie moge zrozumiec bezsensu takeigo gadania... Skoro my sie ze soba napierdzielamy, lamia sie czasem ksoci, ktos ma druotowana szczenke, palce sa wybite itd. i nikt z tego probelmu nei robi. Wszyscy wracaja po rekowalenscencji do walki, no ale wy macie problem. Przyznajcie sie jasno do tego co wiadomo od dawna. Macie drozsze pancerze, ktorych wma szkoda. My sie nie boimy wgniecen, nie boimy sie ubrudzic, sam mialem wgniecenie na helmie na prawie centymetr od topora i nie plakalem, dostawalem wlocznia w nieosloniony bark i nie placze. Mozecie sobie szpanowac sobie panczerzami, blyszczacymy helmami i piekna kultura. Tylko faktem jest, ze w walce to my jestesmy poprostu lepsi, trzymamy szyki, nie uciekamy, jestesmy lepsi technicznie i brutalniejsi. No i turystom sie to bardziej podoba.

    to nie fair, wy nas możecie lać wszędzie, my się boimy wam zębów powybijać. O taki wypadek bardzo łatwo, kto walczy ten wie
    My sie lejemy wszedzie i nie ma problemu z tym. Poza tym zeby? Vas, jakbys byl ruskiem to bym rozumial, ale nie ejstes i zapewniam, ze nie trafil bys nikogo w twarz

    PS:zreszta co ja sie bede produkowal, pozniacy wychodzili po walce z nami z zaklinowanymi rekawicami, nogami itd. Sami kiedys przyznali, ze ni bija sie z nami bo za bardzo im sie zbroje niszcza. Takze tlumaczenie, ze sie umartwiacie o nas jest poporstu zenujace. To ja tez moge powiedziec, ze nie bije sie z dresiarzami bo boje sie, ze ich pozabijam :roll:

  6. #26
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Cynceoceopol ;)
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rekonstrukcja Historyczna

    Macie drozsze pancerze, ktorych wma szkoda
    Zakonnym nie szkoda ;P Niektórym herbowym, fakt.

    My sie nie boimy wgniecen, nie boimy sie ubrudzic,
    jw.

    Tylko faktem jest, ze w walce to my jestesmy poprostu lepsi, trzymamy szyki, nie uciekamy, jestesmy lepsi technicznie i brutalniejsi
    Tutaj się z nerwów rozpędziłeś ; ) Co do tego kto jest lepszy w walce i technice to nie zależy od odtwarzanego okresu

    ze nie trafil bys nikogo w twarz
    Specjalnie napewno nie. Żeby przez przypadek dostać w zęby nie trzeba wiele

    Ps. Ja nie jestem późniakiem. Zakonni to trochę inna bajka niż to o czym mówisz Volomir My jeżeli chodzi o walkę to jesteśmy "fajterami" tego typu co wy. Niedługo może będziemy robić niedatowaną imprezkę, Volomir masz zaproszenie

    Pozdro,

  7. #27
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Rekonstrukcja Historyczna

    Tutaj się z nerwów rozpędziłeś ; ) Co do tego kto jest lepszy w walce i technice to nie zależy od odtwarzanego okresu
    Niby tak, tylko widzialem jak pozniaki sie nawalaja. Jak cepami Tu sie rozchodzi o to, ze my cwiczymy inaczej, pozni inaczej.

    Specjalnie napewno nie. Żeby przez przypadek dostać w zęby nie trzeba wiele
    Jak ktos w zeby dostaje, to jest mamola i dostaje z wlasnej winy

  8. #28
    Pampa
    Gość

    Re: Rekonstrukcja Historyczna

    nic by mi się nie wgniotło bo nie mam napierśnika a kolczuga raczej się nie wgniata chyba że w przeszywkę a tak w ogóle za bardzo bierzesz to do siebie, nie zrozumiałeś że to był żart? :roll:

  9. #29
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Cynceoceopol ;)
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rekonstrukcja Historyczna

    Żeby bić się jak cepem to też trzeba umieć Volomirze Ja w garnku mam taką widoczność + duże tarcze, grube niewygodne przeszywki, że inaczej się nie da. Lejemy się na wytrzymałość i kto pierwszy się odsłoni, upadnie.

  10. #30
    Podczaszy Awatar Mopek
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Turek
    Postów
    694
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach

    Re: Rekonstrukcja Historyczna

    No ale ja zwróciłem uwagę, że jak biją się późniaki to bardzo na siłę, coby właśnie jak najszybciej zmusić przeciwnika do upadku i poddania się. Więc czemu z wczesnymi nie można walczyć? U nas też niektórzy jak sie ubiorą to są pancerni.
    Chyba, że tutaj chodzi tylko o szybkość...

Strona 3 z 45 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Anegdota historyczna
    By Regulus in forum Dyskusje historyczne
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 04-03-2017, 21:54
  2. Ulubiona Postac Historyczna
    By Haller in forum Dyskusje historyczne
    Odpowiedzi: 201
    Ostatni post / autor: 29-04-2014, 13:18
  3. Poprawność historyczna
    By Kyuubix in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-01-2013, 19:36
  4. konkurs na najlepszą historyczną książkę lata!
    By przecher in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-06-2011, 00:12
  5. Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 11-03-2010, 20:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •