Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 107

Wątek: Sport

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Plywanie(kiedys naprawde czesto), troche badminton.

  2. #22
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    A są tu jacyś fighterzy ? poza voitkiem.

  3. #23
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Ja interesuje się sztukami walki, ale nie mam ani kasy, ani klubu w okolicy, zostaje mi więc worek i sparingi 8-) Ale od małego mam niezłe warunki do walki, bo jestem szybki, mam dobry czas reakcji i nieźle trzymam się na nogach W gałę grałem od małego, ale nie mam do niej talentu, bo mimo wielu lat trenowania gram bardzo średnio i mi się odechciewa. W siatkę i kosza też nie najlepiej

  4. #24
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Ja sezonowo gram w piłę, wiadomo że zimą to żadna przyjemność. Przez sparingi się najwięcej nauczysz, jak nie dostaniesz, to się nie nauczysz
    Jak coś to polecam

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Niezłe to ;p Ale mam nadzieję, że ktoś żartował i w to nie wierzy A na sparingach nauczysz się sporo nawet jak przegrasz, walka z lepszym od siebie dużo daje ;]

  6. #26
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Niby troszkę racji jest w tym ogłoszeniu, chociaż jeśli masz jakieś zasady techniki-to zawsze ci to pomoże. Nigdy nie może zaszkodzić umiejętność ustawiania się, albo odpowiedniego upadania. Nie upadasz na dłonie, tylko na przedramiona. Chronisz wtedy nadgarstki.
    Po którymś treningu to taki odruch. Więc to też nie do końca prawda, że systematyczne treningi nic nie dają niemniej nadszedł czas nap****

  7. #27
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Z tym, że nie kojarz walki z jakimś karate tsunami czy rosyjską systemą Zresztą, warto zobaczyć to, dawałem kiedyś w centrum humoru: http://www.wykop.pl/link/75663/jak-nie- ... ztuk-walki Prawda jest taka, że żaden ulicznik nie da rady komuś długo i sumiennie ćwiczącemu muay thay, ju jitsu czy inne najlepsze sztuki walki. Wyczucie dystansu, technika, obicie piszczeli i innych miejsc którymi się uderza przeważają nad dziesiątkami solówek na ulicy. Trochę nawiązując do tamtego ogłoszenia, chciałbym powiedzieć, że ostatnio pojawiło się wielu maniaków krav magii i innych podobnych, śmiesznych styli obronnych, którzy wypisują na wartościowych forach, jak to ćwiczący takie cuś rozwala ludzi od sw

  8. #28
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Z tym, że nie kojarz walki z jakimś karate tsunami czy rosyjską systemą Zresztą, warto zobaczyć to, dawałem kiedyś w centrum humoru: http://www.wykop.pl/link/75663/jak-nie- ... ztuk-walki Prawda jest taka, że żaden ulicznik nie da rady komuś długo i sumiennie ćwiczącemu muay thay, ju jitsu czy inne najlepsze sztuki walki. Wyczucie dystansu, technika, obicie piszczeli i innych miejsc którymi się uderza przeważają nad dziesiątkami solówek na ulicy. Trochę nawiązując do tamtego ogłoszenia, chciałbym powiedzieć, że ostatnio pojawiło się wielu maniaków krav magii i innych podobnych, śmiesznych styli obronnych, którzy wypisują na wartościowych forach, jak to ćwiczący takie cuś rozwala ludzi od sw
    a ja się nie zgodzę ulica to ulica, nie ma zasad więc nie zdziw się jak koleś po tym jak przyjmiesz postawę etc wyleci ci bo ja wiem, z butelką piwa etc. Wyczucie dystansu, oklepane piszczele etc nic Ci nie dadzą jak oberwiesz pałą przez głowę, zresztą na ulicy najczęściej kończy się walka w parterze ew. walką kilku na kilku a tego nie skontrolujesz żadnym wyczuciem dystansu.
    Z mojego doświadczenie bo parę razy próbowałem się bawić w sporty walki, jestem człowiek duży i silny i ciężki. Zapisałem się na jakieś karate czy taekwondo (nie wiem jak to się pisze ani nie pamiętam co to konkretnie było, jakoś chińsko brzmiało ) po paru miechach miałem się sparować z kolesiem który ćwiczy niby półtora roku, walka za długa nie była. Kapnąć mnie kopnął, nawet zabolało, ale jak wychaczył na szczeknę a potem zaliczył poprawkę z łokcia to się zachwiał, w parterze tłukłem gościa aż mnie ktoś inny nie zdjął z niego.
    Krav maga tez jest chyba przereklamowana ale tutaj byłem krótko, trener chciał, żeby jakaś panna ze mną sparowała a kobiety nie mogę uderzyć i mnie oklepała jak chciała. zrezygnowałem sam
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  9. #29
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Ło jak podajesz jako przykład teakwoondo to Ci się nie dziwię. To nie jest skuteczna sztuka walki, nadaje się tylko na ring. Co to za argument z tą pałką czy butelką? Czyli jak ktoś nie ćwiczy to jest bardziej bezpieczny i taki cios gumową przez ryja nic mu nie zrobi? A ju jitsu to walka w parterze i zapewniam Cię, że żadne karczek z ulicy nie ma szans z kimś, kto je ćwiczy przez jakiś czas. Wiem co piszę i zapewniam Cię, że sztuki czy sporty walki to jedyna szans na bycie sprawnym w bójce

  10. #30
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    zawsze jak cokolwiek ćwiczysz to jesteś bezpieczniejszy (bo szybszy, bo wytrzymalszy etc) tyle, że nie ma systemu który Cię zabezpieczy niezależnie od tego czy jest lepszy czy gorszy, może jedynie być bardziej skuteczny. Sztuki walki to nie jedyny sposób, nie raz tłukłem się z kolesiami co to trenują nie wiadomo co a potem to się szybko weryfikowało. jasne, ze masz większe szanse ale nie licz, że będziesz jak rambo albo inny Saegal czy jakiś tam, będziesz lepszy i trudniej Cie będzie pokonać ale gwarantuje, że prędzej czy później trafi się na Ciebie kozak. Równie dobrym sposobem na zabezpieczenie się jest po prostu napier**** się. jak parę razy ktoś zaliczy obicie ryja będzie wiedział jak się zachować.

    swoją szosą kiedyś pod klubem widziałem kolesia który rzucał w drugiego betonowymi koszami na śmieci, trafić nie trafiał ale bydle z niego było ciekawe co ćpał.
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sport a rasa
    By Furiusz in forum Agora
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 06:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •