Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 107

Wątek: Sport

  1. #31
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    A ja slyszalem ze najlepszy na ulice jest trenig biegow krotkodystansowych
    Cytat Zamieszczone przez Furiusz
    swoją szosą kiedyś pod klubem widziałem kolesia który rzucał w drugiego betonowymi koszami na śmieci, trafić nie trafiał ale bydle z niego było ciekawe co ćpał.
    Wystarczy ze czlowiek sie ostro wku** i dostaje ostrego powera tylko jak adrenalinka opadnie bywa roznie ( i tu takie pytanie jak od tygodnia nie widze jednej kostki na reku to moze byc tak ze ona sie skruszalo czy cos).

  2. #32
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    której? jeśli byś skruszył sobie głowę (koniec bliższy czy tam dalszy ) kości to i staw by poszedł a to byś raczej zauważył, ale można się zawsze lekarza spytać
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  3. #33
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Najlepiej stosować jedną zasadę: jeśli ich jest więcej, to lepiej wrócić z kumplami a i takich np. Mamedów nie ma za wielu na ulicach, więc jak na razie chęć walki i jakaś tam praktyka wystarczają, a jak jest do tego trening to zawsze + .
    Tak jak pisze Dragonit, karczycho z tulipanem albo z pałką nic nie zrobi komuś obytemu w obojetnie jakiej sztuce walki, 1 na 1 na pewno nic.
    Tylko, ze pozniej mogą cię dorwać na miescie i raczej nie będzie tak kolorowo. Obiją ci maske, do samochodu i do lasu. Widzialem kolesia, kozaczka, jak go brali. Zlapal sie rynny i ryk ale jeśli on coś trenuje, to zaczepianie mlodszych. Więc dresów, swoją drogą znajomych, rozumiem.
    Aaa i jak ktoś zacznie robić pokazówę, to też moze sie zle skonczyc, wiecie o co chodzi ? fikołki, wyskoki itp. a tu strzał i koniec, he he
    Edit; widze, że jest tu paru wojownikow z ulicy

  4. #34
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Cytat Zamieszczone przez Furiusz
    której? jeśli byś skruszył sobie głowę (koniec bliższy czy tam dalszy ) kości to i staw by poszedł a to byś raczej zauważył, ale można się zawsze lekarza spytać
    No glowe mimo uderzenia w beton( szczeka o schody dokladniej ) sobie chyba nie uszkodzilem ale ta reka mnie martwi bo sztrasznie mnie boli przy uderzeni albo i nawet przy mocniejszym nacisnieciu. Jak zacisne piesc to kostka od malego palca jest rowna z ta nastepna(niewiem jak to okreslic ale nigdy tak nie mialem) z druga reka jest w porzadku.Do lekarza to niewiem czy isc bo jak sie spyta jak to sie stalo to co ja mam mu powiedziecA tak do tematu to ja bardzo interesuje sie mma i troszke "liznolem" parter (balache czy kimure nowicjuszowi bezproblemu zaloze ) . A Ty Aquila co trenujesz

  5. #35
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    glowe mimo uderzenia w beton( szczeka o schody dokladniej
    Chodziło mi raczej o głowę/główkę kości

    trasznie mnie boli przy uderzeni albo i nawet przy mocniejszym nacisnieciu
    Zgłoś się do lekarza, jeśli boli dłużej niż 7 dni to coś może być nie tak jak co to mozesz mu powiedzieć trzy rzeczy a)prawdę (zawsze działa ) b) że po pijaku się wywróciłeś (nic nadzwyczajnego mi kiedyś banie zszywali po pijaku, to nawet znieczulenia nie dali a konował tak się grzebał, że powiedziałem by mi dał nici to sam się zszyję ) c) że napadli Cie w pociągu
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  6. #36
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    306
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    To jak, robimy forumową ustawkę ?

  7. #37
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Rafa - jasne, najlepiej idźmy na jakąś ustawkę pomeczową, pokażemy kto tu rządzi

    zawsze jak cokolwiek ćwiczysz to jesteś bezpieczniejszy (bo szybszy, bo wytrzymalszy etc) tyle, że nie ma systemu który Cię zabezpieczy niezależnie od tego czy jest lepszy czy gorszy, może jedynie być bardziej skuteczny. Sztuki walki to nie jedyny sposób, nie raz tłukłem się z kolesiami co to trenują nie wiadomo co a potem to się szybko weryfikowało. jasne, ze masz większe szanse ale nie licz, że będziesz jak rambo albo inny Saegal czy jakiś tam, będziesz lepszy i trudniej Cie będzie pokonać ale gwarantuje, że prędzej czy później trafi się na Ciebie kozak. Równie dobrym sposobem na zabezpieczenie się jest po prostu napier**** się. jak parę razy ktoś zaliczy obicie ryja będzie wiedział jak się zachować.

    swoją szosą kiedyś pod klubem widziałem kolesia który rzucał w drugiego betonowymi koszami na śmieci, trafić nie trafiał ale bydle z niego było ciekawe co ćpał.
    Ja nie jestem jakimś odpałem, co przeczytał o sw, podniecił się i wszędzie o tym pisze. Nie pouczaj mnie więc w banalnych kwestiach, ok?
    Nie wiem co tamci trenowali, ale jak się jest kompletnym mośkiem, to nic nie pomoże 8-) Zresztą ćwiczenie martial arts to nie tylko ulica, to przede wszystkim rozwój, hobby, no i niekiedy walka na ringu

    Jak już ktoś pisał, adrenalinka potrafi dać zaskakująco dużo. Kiedyś był dokument o kolesiu, takim przeciętnym (dość chudy i tak dalej), którego gdzieś w górach przygniótł płaski kamień o wadze ok. 300 kg, tak że trzymał go rękami z łokciami opartymi na ziemi (mam nadzieję, że zrozumiale opisałem). Organizm wyprodukował odpowiednie środku chemiczne i typ odłożył ten kamień za siebie, ratując sobie życie. Pozrywały mu się mięśnie i ścięgna, ale robi to wrażenie Człowiek wykorzystuje ponoć 30 - 40% siły, tak by organizm był bezpieczny. Możliwe, że jacyś mistrzowie w opanowaniu ciała wykorzystują więcej.

  8. #38
    voitek
    Gość

    Re: Sport

    To rownie wiarygodne jak kobieta podnoszaca i przesuwajaca samochod, zeby uratowac swoje dziecko

  9. #39
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sport

    Tylko, że takie rzeczy się zdarzają Powiedz ludziom, którym się coś takiego przydarzyło, że to nieprawda

  10. #40
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Sport

    Taak, prawda, ta wasza "adrenialina" to ja nazywam "żądzą mordu" . Chodzę na brazylijskie ju jitsu od 3/4 roku. Dostaję tam w dupę od tych brązowych pasów, bo w sumie zawsze mam jakiś problemik z techniką czy coś,ale chodzę tam własnie po to by dostać w dupę, wyganiać się, spocić. Raczej wątpię by hehe duszenia i chwyty przydały się na ulicy. Owszem jeśli bym zrobił chamowi o ushi gari to by nie wstał ale zanim bym do tego o ushi doszedł to by mnie oklepał jakąś pałą, i tak skończyło by się na combacie, nie graplingu. A wracając do " żadzy mordu" to jak ktoś wmnie wku*** to zapominam o jakiejś ogładzie i taktyce i z "czerwonymi oczami" i "demonem w mózgu" wszystko wykonuje się samo i gościu leży. Jeszcze zależy jaki to gościu...

    A tak to bieganko, kosz, noga i tenis wszystko z różną częstotliwością.

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sport a rasa
    By Furiusz in forum Agora
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 06:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •