Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Poszukiwani chętni do współpracy przy modzie

  1. #1
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach

    Poszukiwani chętni do współpracy przy modzie

    Powoli ciągnę swój modzik do przodu, niestety ze względu na brak wielu potrzebnych do tego talentów, sam zamierzonych celów nie osiągnę. Zwracam się więc do Was drodzy forumowicze z zapytaniem: Czy znajdzie się ktoś chętny znający się na obróbce grafiki? Konieczne jest stworzenie wariantów tekstur dla nowych frakcji. Niestety większość naszych moderów jest już zajęta przy tym, czy innym projekcie, ale może mamy tu jakieś nieodkryte talenty?

  2. #2
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Mam jeszcze jedno zlecenie, tym razem nie wymaga żadnych szczególnych talentów Chodzi o wprowadzenie zmian w pliku tekstowym expanded tak, żeby podczas kampanii czy bitwy wyświetlały się teksty związane z nowymi frakcjami, np. "Czeskie duże miasteczko", "Twoje wojska zaatakowały armię Królestwa Czeskiego", itp. Nie jest to nic trudnego, a jedynie troszkę czasochłonnego, a u mnie kiepskawo z wolnym czasem. Jacyś chętni?

  3. #3
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    Podołam, ale nie za bardzo nie kumam za bardzo o co w tym chodzi .
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  4. Użytkownicy którzy uznali post Wonsz za przydatny:


  5. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Jak tam prace? Zapewne potrzebujesz jakiejś pomocy Może dobrym rozwiązaniem by było spisanie listy rzeczy do zrobienia? Może i ja bym w czymś pomógł? Grafa 2D/3D czy mapa to nie moja bajka, ale co nieco w plikach tekstowych umiem pogrzebać.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  6. #5
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Wszelka pomoc zawsze mile widziana Zajmowałeś się już ancilliaresami prawda? Może mógłbyś zająć się tworzeniem tytułów feudalnych i kościelnych? Dałbym Ci listę regionów, niestety gdzie był książę, gdzie kasztelan czy inny graf musiałbyś już ustalić sam. Znalazłem już gościa, który tworzy polskie tytuły, więc musiałbyś pogrzebać przy zagranicznych A jak u Ciebie ze znajomością skryptów? Może dałbyś radę zaimplementować jakieś ciekawe skrypty z Bellum czy SS?

  7. #6
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Ancillariesy do ogarnięcia, ale szukanie? Uuu, to już niestety nie na moje chęci :/

    Skrypty - hmmm. Próbowałem jakiś czas temu poprawić i usprawnić źle działający (a właściwie totalnie zwalony i z wieloma błędami powodującymi, że po prostu nie działał) zajebisty skrypt Bulgar Revolt do Bellum Crucis, ale się poddałem. W sumie chyba nawet byłem blisko celu, nawet wpadłem na niezły pomysł jak go fajnie usprawnić i rozszerzyć, ale jednak zabrakło trochę determinacji, chęci i wiedzy w kilku miejscach. Jakby mi jakiś skrypter kilka rzeczy podpowiedział to pewnie bym go skończył.

    Metodą "podpatrz, zakumaj z grubsza, skopiuj i wklej z innego moda" jestem w stanie jakiś skrypt przenieść, ale skrypterem to się nazwać nie mogę.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  8. #7
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Ok, póki zostawmy w takim razie te ancilliaresy. Wieki nie grałem w Bellum, masz propozycje jakie skrypty moglibyśmy stamtąd zaczerpnąć?

  9. #8
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Welcome scrpit bardzo fajny, ale dużo przy nim roboty (wprowadzenie pokazujące sytuację oraz proponowane kierunki inwazji); garrison script ale to chyba już wrzuciłeś; Money Script (ucinanie kasy przy coraz większej ilości prowincji) ale to w zależności jak wygląda sytuacja z kasą w modzie; koszty wojenne czyli w Bellum za armię za granicą zabiera nam kasę, za obleganie jeszcze więcej, z kolei w Last Kingdom jest odwrotnie, bo dodaje za armie za granicą (symuluje plądrowanie czy coś w ten deseń); rise of heroes też fajny (jakaś znana postać historyczna się pojawia z fajnymi cechami i niezłą armią); zmiana wiary/nawrócenie.

    W SS dawno nie grałem, więc nie pamiętam co tam było.

    Z Last Kingdom z kolei fajne są zjednoczenie Norwegii (są tam dwa królestwa norweskie i jak podbijesz część drugiego i zginie jego król to zgłaszasz pretensje do tronu i zostajesz królem całej Norwegii); Normanowie po przyjęcie chrztu otrzymują nowy roster jednostek oraz zamiast budować budynki religijne pogańskie to mogą budować tylko katolickie; przydomki, bardzo fajny skrypt (albo na starcie jakaś postać ma przydomek, albo jak coś zrobi (w przypadku tego moda zgodnie z historią lub sagami wikingów).
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  10. #9
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Jest chyba także skrypt na zmianę dziedzica? Nie wiem, czy bonus pieniężny podczas inwazji nie byłby zbytnim ułatwieniem? Może po prostu ustawić karę finansową tylko w wypadku oblegania osad, armia miała wtedy ograniczone możliwości plądrowania. Planuję oczywiście skrypt na zjednoczenie Polski, trzeba tylko przemyśleć jakie warunki trzeba by spełnić, które konkretnie tereny trzeba by kontrolować i czy należałoby doprowadzić do zniszczenia pozostałych polskich księstw. Chcę wprowadzić również skrypty na chrystianizację tak Litwy jak i Prusów, z możliwością wyboru między katolicyzmem, a prawosławiem. Muszę też przyjrzeć się modyfikacji Das Heiliges Romisches Reich, jest tam skrypt na wybór cesarza rzymskiego.

  11. #10
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Dziedzic też spoko, kilka minut roboty.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •