Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 193

Wątek: Might and Magic: Heroes VII

  1. #171
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jestem zawiedziony i to mocno bardzo. Jedynie Minotaur wygląda znośnie. Łazik co to ma być? Co oni zrobili z moją Meduzą? Przecież to jest koralowa kapłanka...
    Wychodziła ostatnio jakaś część Obcego? bo innego skojarzenia nie mam dla troglodyty. Za to te podstawowe Elfy wyglądają tak słabo. A u kuszniczek jest przerost formy nad treścią, już lepsza byłaby kusza podwójna zamiast dwóch pojedynczych.

    Nie czuję od tych jednostek żadnej atmosfery, ani to mroczne, ani nie wywołuje niepokoju.

    Jako najmocniejsze mają być Czarne Smoki i Hydry?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #172
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Na moje oko troglodyta fajny (ale podstawowa wersja tylko), meduza i minotaur ujdą w tłoku, reszta do rzyci się nadaje. Skoro już strzelców z dwoma kuszami robią to czekam na jeźdźców z dwoma kopiami.

    Niech żyje Gwardia!

  3. #173
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Spokojnie, Lwie - tego, co Limbic nie zrobiło, to zrobiło idealnie grono rosyjskie pracujące nad filmem Taras Bulba
    Wracając do tematu, legendarne istoty Mrocznych Elfów to Hydry i Czarne Smoki.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #174
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No i stary znajomy Jorgen z Heroes VI wraca. Tym razem jako sam członek rady, wysłany przez Mrocznych Elfów. Oto i on:

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #175
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Przykro mi to pisać, ale jak się obejrzy na necie zamki z Heroes IV, V, VI i zapowiadanej VII to mam wrażenie, że gdzieś to wszystko już widziałem... Zbyt to jakoś ułożone, ugłaskane, lekko lukrowate (nawet te mroczne zamki). A animacje w trakcie walki i po walce, śmiech na sali... Trochę Mnie to odrzuca, osobiście marzę o Heroes III z zamkami, jednostkami etc. przeniesionym na nowy silnik. Niech będzie ten 3D, ale cała mechanika i reszta ma być żywcem zerżnięta z Heroes of Might and Magic III - oczywiście w teksturach w jakości FHD. Zapłacę za edycję kolekcjonerską ile zechcą, ale jestem pewien, że ta część zrobiłaby w necie Furorę na wszelkich forach i portalach związanych z grami komputerowymi. Zbyt dużo ludzi grało w Hirołsów III w dzieciństwie, żeby się nie rzucili na tak smakowity kąsek Strzelam, że zarobiliby więcej na tym, niż na V i VI razem wziętych.
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  6. Użytkownicy którzy uznali post Henryk5pio za przydatny:


  7. #176
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    V to jest tak naprawdę III w wersji plus. Grałem we wszystkie części od II i dla mnie najlepsza jest V. Zamki dobrze oddają charakter rasy, nie ma się wrażenia, że wszystko jest kalką jednego wzoru..

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

  8. #177
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    V to jest tak naprawdę III w wersji plus. Grałem we wszystkie części od II i dla mnie najlepsza jest V. Zamki dobrze oddają charakter rasy, nie ma się wrażenia, że wszystko jest kalką jednego wzoru..
    Raczej w wersji ogromny minus. Właśnie zamki nie oddają charakteru rasy, np. Nekropolis czy Loch wcale nie są mroczne jak powinno być, przypominają raczej siedziby złych charakterów z bajek dla dzieci. Spójrz na te same zamki w Heroes III, które perfekcyjnie odwzorowują klimat... Nawet klimat z Might&Magic VII, gdzie właśnie grało się na Antagarichu w jako chyba pierwszej grze.

    Niech żyje Gwardia!

  9. #178
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Co tu dużo mówić:

    Nekropolia
    https://www.youtube.com/watch?v=US9Moa3upTY

    Czarne Smoki
    https://www.youtube.com/watch?v=6qbXy31hqHk

    I moje ulubione Bechemoty (których słucham godzinami).
    https://www.youtube.com/watch?v=1iNjldnNSPY

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  11. #179
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Do Heroes VII zostaną wydane darmowe DLC z paroma kampaniami ze świata Heroes IV - Axeoth. Oto tłumaczenia niektóre szczegółów tego DLC:

    - Pierwsza z darmowych kampanii do H7, "Unity" zostanie wypuszczona pod koniec tego roku, druga, pt. "Every dog has his day" - na początku przyszłego.
    - Oprócz nowych kampanii w darmowym DLC będzie też 68 "zwykłych" i 8 kampanijnych bohaterów, ścieżki dźwiękowe z Heroes IV i nowe ("jak i stare") artefakty.
    - Jon van Caneghem zawodowo pracuje teraz w firmie tworzącej gry na urządzenia mobilne, a poza tym ciągle bierze udział w wyścigach samochodowych - z sukcesami i tytułami mistrzowskimi.
    - Wg JvC Anioły w starym uniwersum były zwykłą rasą stworzeń i nie miały żadnych tajemnic, Kreatorzy z MM3 byli nawiązaniem do samych twórców gier, a świat z H1-3 miał wiele nazw, ale żadna się nie przyjęła.
    - Wg Terry'ego Raya bohaterowie z Heroes IV - Lysander, Gauldoth i Waerjack byli braćmi oraz nieślubnymi dziećmi króla Nicholasa Gryphonhearta i kobiety o imieniu Iduna. Mieli też odgrywać ważne role w przyszłych grach.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  12. #180
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Gra wyszła i podobno zapatrzyła się w premierę Roma2.
    Więc pytam się warto w ogóle rozważać jej zakup czy raczej poczekać do nowego roku?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •