Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 193

Wątek: Might and Magic: Heroes VII

  1. #161
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    No niby i tak, ale umówmy się - Ubisoft celuje w graczy, którzy wolą stare, dobre typowe fantasy bez bajerów, które były ogółem w uniwersum 3DO (i tu mówię, że Heroes III to tylko zwykła kropla w morzu wyobraźni twórców). Ja akurat Heroes III nie lubię i mówię to szczerze, gdyż przeszkadzało mi głównie AI, które było na poziomie banana. Oraz te kampanie mi przeszkadzały - jedyne, co lubiłem w Heroes III to kampanie Tarnuma i Cień Śmierci, podstawka była strasznie nudna (mówię to, bo dla mnie uniwersum Heroes to głównie kampanie, fabuły tych kampanii i postacie). Od Heroes V dalej to właśnie kampanie były silnymi stronami serii Ubisoftu i dla mnie to się liczy.

    Podsumowując, od Heroes V to nowy świat, nowe lore i nowe nacje i rasy. Nikt nie każe wam kupować najnowszych gier z serii, ale narzekaniem nie zmienicie czyjejś postawy na temat danej gry, proste.
    Jeeeny, ale znowu gadasz bez sensu. Nikt nie każe Ci zmieniać postawy wobec gry. Znowu, Ty możesz narzekać:

    Na widok lisza aż zachciało mi się płakać... z głupoty jego wyglądu.
    a my nie możemy?

    Dla mnie kampanie w takich grach są zbędne. Dla mnie to klimat świata, mechanika i przede wszystkim gra w "gorące pośladki" Poza tym trudno oczekiwać od kompa w grze sprzed 16 lat żeby był geniuszem.

  2. #162
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Nie żebym narzekał () ale AI w Heroes V nie jest wiele lepsze od tego z III. Poza tym konstruktywna krytyka poparta argumentami nie jest narzekaniem.

    Dla mnie kampanie w takich grach są zbędne. Dla mnie to klimat świata, mechanika i przede wszystkim gra w "gorące pośladki"
    No, w trójeczkę większość czasu grałem na losowych mapach, zabawa przednia dzięki klimatowi i mechanice.

    Niech żyje Gwardia!

  3. #163
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dla mnie jednak kampanie są ważne w takich grach. Można narzekać, ale tak czy owak i tak ktoś tę grę kupi. Kwestia gustu i tego, czy ktoś chce, czy nie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #164
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Każdą grę ktoś kupi, w tej czy w innej ilości egzemplarzy. Kwestia tylko czy seria idzie w dobrym kierunku. Daleki jestem od bicia piany na temat genialności Heroes3. Sam lubiłem znienawidzoną 4 Ale porównując jakość w roku wydania... cóż nie dziwię się, że w 3 nadal grają masy ludzi. A nowe? Nowe wydawane są bardzo szybko bo ludzie się nimi nudzą.

  5. #165
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No cóż, tu muszę się zgodzić - każdy gra w to, co lubi. Sam przyznam, że Heroes IV to moja ulubiona część serii. W każdym bądź razie można zakończyć tę dyskusję, gdyż doszliśmy do pewnego konsensusu. Heroes VII może i nie będzie genialny, ale skoro już robią, to dajmy im robić i śmiejmy się z niekiedy głupot twórców

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #166
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    W ogóle ja się dziwię twórcom gier, min. panom od Heroesów. Powinni się wziąć za stworzenie dobrej platformy, podstawy pod gry. Czymś takim była 3 swojego czasu, tylko w mniejszym stopniu (i wspomaganą moderami). O co chodzi? O stworzenie jednej, dopracowanej części z solidnym światem, solidnym designem i solidną mechaniką. Taką platformę mogliby rozwijać na bieżąco czy to dodatkami czy nieszczęsnymi DLC z różnymi ulepszeniami, kampaniami czy trybami gry. Coś jak WoW, LoL czy inne gry on-line.

    Ale to wymaga pracy, a nie tworzenia gry na zasadzie: zróbcie szybko tych nieumarłych, jakieś zielenie, szarości, trochę czaszek bo za dwa lata wydamy nową część.

    Aha, nie mogę patrzeć na tych tandetnych nieumarłych. To moje ulubione miasto od 2 do 4, a tu takie coś...

  7. Użytkownicy którzy uznali post Volomir za przydatny:


  8. #167
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zaprezentowano rozszerzenie ścieżki szału krwi, która towarzyszy Heroes'om od V części - do pełnej rozpiski odsyłam do wiadomości na Kwasowej Grocie:
    http://www.heroes7.acidcave.net/umie...szal_krwi.html

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #168
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tak mi się wydaje że tu mamy problem różnicy pokoleń i wynikających z nich wymagać/oczekiwań. Między starszymi graczami np. mnie a młodszymi.

    Heroes 3 jest dla mnie najlepszy przez swoją klimat. W H3 grali wszyscy, o nim się mówiło i nim się w sumie żyło.
    Co z tego że od H5 mamy jedno nawet dość zgodne uniwersum, skoro nie potrafi ono choć w małej części od trwożyć tamtej atmosfery.

    W H7 będzie można pograć i to pewnie nawet bardzo przyjemnie, ale nic więcej. Pytanie tylko czym? Nekro nie bo brzydkie i mało klimatyczne (dla mnie). Ludzie dla zasady nie. Orkowie też tak jakoś mało apetyczni (niestety porównuje ich do zamku cyklopów którym grałem (raczej słuchałem tematu muzycznego miasta) bardzo dużo.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #169
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Pora na loch:
    Podstawowe i ulepszenia ich:
    Spoiler: 

    Zabójca i Cień


    Prześladowczyni i tropicielka


    Troglodyta i chtonianin


    Elity:
    Meduza i Meduza czarodziejka


    Łazik i bezduszny


    Minotaur i Minotaur Strażnik




    Szczerze? Bez jaj - troglodyci wyglądają jak biedna wersja Tyranidów z Warhammer 40.000, łaziki i bezduszni to jakieś chore żarty z uniwersum, a kobiety jako strzelcy...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #170
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Troglodyta nie wygląda źle, mogę się jedynie przyczepić do ulepszenia. Łazik jest nowością, dla mnie nawet niezły i pozbawiony niepotrzebnych ozdób. Minotaur to kolorowanka z HVI, podobnie jak meduza. Kobieta była strzelcem także w VI . Zastanawiam się jak ona będzie przeładowywać swoje kusze skoro ma zajęte ręce.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •