Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: EU II wojna światowa - ładowanie żołnierzy na okręt

  1. #1
    Cześnik Awatar NexaT
    Dołączył
    Jan 2014
    Lokalizacja
    okolice Olsztyna
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach

    EU II wojna światowa - ładowanie żołnierzy na okręt

    Jak załadować żołnierzy na okręt? Zacząłem grę i miałem kilka transportowców, kazałem im podpłynąć do jakiejś tam prowincji i następnie wybrałem daną dywizje, klikałem PPM na okręty i nic...
    Wytrzymujcie Polaków natarcia w jak najgęstszym szyku, albowiem luźni niezwłocznie ich natarcia nie wytrzymacie. Niechaj zaś żaden z was w ucieczce ratunku nie szuka, albowiem nic nie jest w stanie ujść przed nadzwyczajną koni polskich rączością i wytrzymałością.

    W bitwie pod Chocimiem szarża 700 husarzy spędziła z pola 10.000-15.000 Turków, na widok czego młody osmański dowódca popłakał się z żalu i bezsilności.

  2. #2
    Cześnik Awatar NexaT
    Dołączył
    Jan 2014
    Lokalizacja
    okolice Olsztyna
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Z problemem wyżej sobie poradziłem, ale teraz mam pewną wątpliwość. Nie wiem czy robię dobrze.

    Podczas modernizacji wojsk zmniejsza mi się ilość dywizji. Np. mam 10 dywizji czołgów i gdy zmodernizuje jedną z nich, to robi się 9 dywizji. Nie wiem czy tak ma być. Trochę boje się modernizować wojsko, bo przy modernizacji piechoty spadłaby mi o połowę liczba żołnierzy.
    Wytrzymujcie Polaków natarcia w jak najgęstszym szyku, albowiem luźni niezwłocznie ich natarcia nie wytrzymacie. Niechaj zaś żaden z was w ucieczce ratunku nie szuka, albowiem nic nie jest w stanie ujść przed nadzwyczajną koni polskich rączością i wytrzymałością.

    W bitwie pod Chocimiem szarża 700 husarzy spędziła z pola 10.000-15.000 Turków, na widok czego młody osmański dowódca popłakał się z żalu i bezsilności.

  3. #3
    Chłop Awatar sieniX111
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    W tym piechota się nie modernizuje (jedynie zwiększają się statystyki wraz z odkrywaniem technologii), oddziały pancerne i samoloty przechodzą do puli produkcji, a jak się zmodernizują (zajmuje to jakiś czas więc modernizuj jednostki tyłowe, a nie frontowe jeśli masz wojnę) to trzeba je samamu na nowo rozmieścić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •