Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 157

Wątek: Dostępność broni w Polsce

  1. #11
    Cześnik Awatar NexaT
    Dołączył
    Jan 2014
    Lokalizacja
    okolice Olsztyna
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Nie wiem jak można go popierać, przecież to błazen. Mówi to co chce mówić, np. że agresja jest tępiona, żeby nie obalić reżimu. Tak, najlepiej żeby facet był agresywny i bił swoją żonę. A dzieci powinniśmy mieć możliwość topić albo porzucać jak w starożytnej Sparcie, przecież to własne, a nie państwowe. Cały czas się zastanawiam, czy w jego słowach tkwi jakaś ukryta mądrość, ale niestety nie mogę się jej doszukać.
    Przeciwnicy tej partii lubią tłumaczyć sobie słowa JKM'a na własny sposób, oczywiście niejednokrotnie przekręcając sens całej wypowiedzi.

    Bił żonę, katował dzieci? Człowieku, mu chodzi oto, aby nie wychowywać miękkich pałek tylko ludzi, którzy w przyszłości mogą walczyć za kraj.

    Jego słowa są bardzo proste i jasne, m.in. dlatego właśnie go popieram. Nie krąży w okół tematu i nie gada o czymś kilkanaście minut, żeby stwierdzić coś oczywistego. Radze nauczyć się odróżniać przenośnie, sarkazm i ironie. To bardzo ułatwi rozumienie jego wypowiedzi. Mam niemałą dawkę śmiechu, gdy jakiś pseudo-redaktorzyna cytuje coś i bierze wszystko "for real".
    Wytrzymujcie Polaków natarcia w jak najgęstszym szyku, albowiem luźni niezwłocznie ich natarcia nie wytrzymacie. Niechaj zaś żaden z was w ucieczce ratunku nie szuka, albowiem nic nie jest w stanie ujść przed nadzwyczajną koni polskich rączością i wytrzymałością.

    W bitwie pod Chocimiem szarża 700 husarzy spędziła z pola 10.000-15.000 Turków, na widok czego młody osmański dowódca popłakał się z żalu i bezsilności.

  2. #12
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach
    Bił żonę, katował dzieci? Człowieku, mu chodzi oto, aby nie wychowywać miękkich pałek tylko ludzi, którzy w przyszłości mogą walczyć za kraj.
    To niech się zdecyduje czy dzieci są własnością rodziców czy państwa. Bo jeżeli rodziców to nic mu do tego jak kto je wychowuje.

    bierze wszystko "for real"
    Najłatwiej i najlogiczniej byłoby nie brać niczego "for real". Sam piszesz: "Głosuje na plan jego partii i innych mądrych ludzi, którzy tam są." wychodzi na to że Korwin nie tylko szkodzi polskiemu liberalizmowi, on szkodzi nawet KNP. Powinniście zrobić z niego takiego "zrzędliwego dziadka z demencją", "ot pośmiejemy się kilka razy jak powie coś o lewakach i będziemy traktowali jak dziadziusia który mówi po swojemu przejaskrawiając i waląc od rzeczy ale szanuje się jego słowa bo w końcu jest stary". Taka kukła wywołująca śmiech i świetna do pijackiej gry "pijemy jak padnie słowo lewak". To całe tłumaczenie jego słów to kiepski jednak interes, on walnie jakieś słowa a ktoś musi tworzyć do tego całą historię. Co w przypadku takich zdań jak "Szczerze mówiąc, bliższa jest mi cywilizacja muzułmańska, bo Unia Europejska to zwykła dzicz. Jak tu przyjdą, to przynajmniej zlikwidują VAT. Może spadnie trochę głów, ale na pewno nie będzie parad równości." jest zwyczajnym waleniem w ścianę. Bo takie teksty to bynajmniej nie jest walenie wprost i te słowa nie są ani bardzo proste ani jasne (przynajmniej jeżeli mamy wierzyć w takie tłumaczenia jakie Ty przedstawiasz). To jest tworzenie jakieś ogromnej, chorej i sprzecznej nadbudowy w stosunku do naprawdę prostych i jasnych stwierdzeń. Trzeba być naprawdę pomylonym żeby w chwili gdy chce się skrytykować UE i VAT wyjeżdżać z czymś takim jak to o cywilizacji muzułmańskiej.

  3. #13
    Podstoli Awatar arcyżużel
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    360
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach
    W przepadku korwina nic nie trzeba przekręcać, bo on obok tzw maskary lewaków tj wszystkich którzy nie sa jego wyznawcami, uprawia niczym markiz de sade sado-maso automasakry, aka "złotouste" wypowiedzi, które go niepotrzebnie pogrążają i spychają na margines błędu statystycznego( i proszę mi nie wmawiać ze w ostatnich wyborach było inaczej, po prostu elektorat korwina jest zdyscyplinowany i poszedł na wybory i go przy 20% frekwencji przepchnął, prawdziwym sprawdzaniem będą wybory do sejmowni). Jeśli korwin chce wejsc do tego elitarnego grona 460 nierobów, musi po prostu zastopować swoje głupkowate wypowiedzi na min pół roku przed wyborami, podobnie jak i pis musi schować Anta, a jarek nic nie godać o spisku smoleńskim
    "Wielka Rzeczpospolita jest w stanie prowadzić 17 konfliktów światowych jednocześnie. Ale według nas, świat to za mało, dlatego słupki graniczne z Orłem Zwycięskim stoją już na Plutonie."

  4. #14
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez NexaT Zobacz posta
    Ty potrafisz czytać? Nie mówię o czytaniu ze zrozumieniem, ale o zwykłym czytaniu? Argumentowałem to bezpieczeństwem i wojną. Wyraźnie napisałem, że to JA jestem za dobrymi relacjami z Rosją, a polski rząd wręcz odwrotnie. (tzn. że wojna jest możliwa, jeśli będziemy tak szczekać w sprawie Ukrainy. wyraźniej się napisać nie da)
    Jak widać ciągle uważasz, że broń krótka, którą byś kupił miałaby szansę przeciwko broni długiej w jaką wyposażony byłby przeciwnik, dodajmy do tego kamizelki, które są już w powszechnym użytku.

    Cytat Zamieszczone przez NexaT Zobacz posta
    A jeśli byłem i pytałem się, to co?
    To jakoś się nie pochwaliłeś, tylko wyciągnąłeś jakiegoś wujka.

    Cytat Zamieszczone przez NexaT Zobacz posta
    No gdzie tam. To, że ktoś tam na forum dyskusyjnym o tym napisał, to wcale nie jest prawda. Statystyki też kłamią. (właśnie, odpowiecie mi na to pytanie?)
    Statystyki posiadania broni - bo chyba o to Ci chodzi - a nie są to statystyki, ile osób było i próbowało załatwić sobie legalnie broń i ile takie pozwolenie dostało.

    Cytat Zamieszczone przez NexaT Zobacz posta
    To nie prawda. Byłeś, pytałeś? Że niby mam wierzyć, że to prawda, bo napisali w jakimś tam internecie?
    właśnie zaprzeczyłeś sam sobie. Wcześniej wrzucając opowiastkę o wujku, teraz pisząc:
    Że niby mam wierzyć, że to prawda, bo napisali w jakimś tam internecie?
    Przecież Pistorius twierdzi, że myśli, że to był włamywacz, więc idąc Twoim tokiem myślenia powinni go uwolnić od zarzutów.

    Cytat Zamieszczone przez NexaT Zobacz posta
    No ja w takim przypadku, to całkowicie zniósłbym prawo do posiadania broni. Bandyci od razu nie mieliby z czego strzelać, bo pewnie zawsze przychodzili po broń na policje, że niby w celu bezpieczeństwa. W końcu spokojne negocjacje załatwią sprawę. Zabiorą nam telewizor i pieniądze, ale będziemy żyć, a jak się poszczęści, to i może policja odzyska rzeczy?
    Ja tam wolałbym stracić telewizor niż zdrowie i życie, ale jak widać mamy czasy materializmu.

    Cytat Zamieszczone przez NexaT Zobacz posta
    Se moje dziecko by nie wzięło, bo jestem odpowiedzialnym człowiekiem i nie kładłbym takich rzeczy na kredensie. Właśnie taka mentalność - w Polsce ludzi uznaje się za idiotów. Nie wolno dawać broni, trzeba zabrać 80% pieniędzy i wszystko załatwić za obywatela, bo jest idiotom. Jak w Korei.
    I właśnie po to wymagany jest sejf w domu, ale schowanie broni między brudnymi gaciami a śmierdzącymi skarpetkami załatwiłoby sprawę, Każdy bałby się jej dotknąć zwłaszcza dziecko.

    Cytat Zamieszczone przez NexaT Zobacz posta
    On też pewnie taki nieodpowiedzialny. Jeszcze dodaj do tego 10-cyfrowy kod, a przy napadzie wystarczy znaleźć klucz, kod i szybko będziemy w stanie się bronić!
    To ja proponuję kup sobie jak kowboje na Dzikim Zachodzie pas z kaburą i noś go 24h bo nie wiadomo kiedy ktoś zechce się do Ciebie włamać.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. #15
    Cześnik Awatar NexaT
    Dołączył
    Jan 2014
    Lokalizacja
    okolice Olsztyna
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    To niech się zdecyduje czy dzieci są własnością rodziców czy państwa. Bo jeżeli rodziców to nic mu do tego jak kto je wychowuje.
    W końcu to był wykład... jak mniemam zwolenników KNP, bo lewactwo na spotkania z takim "pajacem" nie przychodzi. Mówił to co uważa, w planie KNP jest coś na temat "agresywnego wychowywania dzieci"? Absolutnie nie.

    Najłatwiej i najlogiczniej byłoby nie brać niczego "for real". Sam piszesz: "Głosuje na plan jego partii i innych mądrych ludzi, którzy tam są." wychodzi na to że Korwin nie tylko szkodzi polskiemu liberalizmowi, on szkodzi nawet KNP. Powinniście zrobić z niego takiego "zrzędliwego dziadka z demencją", "ot pośmiejemy się kilka razy jak powie coś o lewakach i będziemy traktowali jak dziadziusia który mówi po swojemu przejaskrawiając i waląc od rzeczy ale szanuje się jego słowa bo w końcu jest stary".
    Korwin Mikke był ostoją UPR i jest teraz ostoją KNP. Bez niego te partie by w ogóle nie istniały. Odszedł z UPR'u i co? Słyszy się o nich cokolwiek obecnie? To nie jest zrzędliwy dziadek tylko bardzo mądry człowiek, który nie owija w bawełnę.

    Jak mówił, że w polskim sejmie siedzą złodzieje, to wszyscy się śmiali i pytali "kto?", a teraz? Afera taśmowa i tak śmiesznie nie jest. Lepper też był śmieszny.

    To całe tłumaczenie jego słów to kiepski jednak interes, on walnie jakieś słowa a ktoś musi tworzyć do tego całą historię. Co w przypadku takich zdań jak "Szczerze mówiąc, bliższa jest mi cywilizacja muzułmańska, bo Unia Europejska to zwykła dzicz. Jak tu przyjdą, to przynajmniej zlikwidują VAT. Może spadnie trochę głów, ale na pewno nie będzie parad równości." jest zwyczajnym waleniem w ścianę. Bo takie teksty to bynajmniej nie jest walenie wprost i te słowa nie są ani bardzo proste ani jasne (przynajmniej jeżeli mamy wierzyć w takie tłumaczenia jakie Ty przedstawiasz).
    Oczywiście, że takie tłumaczenie jest bardzo słabe i śmieszne, ale co poradzić? Moja wina, że większość lewactwa nie odróżnia właśnie przenośni i sarkazmu? JKM często to stosuje i chyba niepotrzebnie, bo do prostego narodu trzeba chyba przemawiać tak jak Lenin. "chleba, pieniędzy!". (nie mówię, że tą prostą osobą jesteś ty)

    To jest tworzenie jakieś ogromnej, chorej i sprzecznej nadbudowy w stosunku do naprawdę prostych i jasnych stwierdzeń. Trzeba być naprawdę pomylonym żeby w chwili gdy chce się skrytykować UE i VAT wyjeżdżać z czymś takim jak to o cywilizacji muzułmańskiej.
    Też nie uważam tego za najlepszy fragment spotkania. Z chęcią bym go obejrzał, bo nawet więcej niż pewne, że coś przekręcono, ale wykładu nie mogę znaleźć.

    Na kogo będziesz głosował?

    Jak widać ciągle uważasz, że broń krótka, którą byś kupił miałaby szansę przeciwko broni długiej w jaką wyposażony byłby przeciwnik, dodajmy do tego kamizelki, które są już w powszechnym użytku.
    Napisze ostatni raz - uzbrojony cywil > nieuzbrojony cywil. Jeśli stawiasz ich na równi... to ja nie mam sił tego dalej tłumaczyć. Niech ci żołnierze nawet chodzą opancerzeni od stóp do głów i będą nie do zabicia, uzbrojony cywil (po przeszkoleniu) może być pożyteczniejszy na polu walki od nieuzbrojonego.

    To jakoś się nie pochwaliłeś, tylko wyciągnąłeś jakiegoś wujka.
    Daje przykłady innych ludzi, mam dowód, że ktoś rzeczywiście to napisał. To chyba wiarygodniejsze niż pisanie, że ja byłem? Ja zawsze mogę kłamać.

    Statystyki posiadania broni - bo chyba o to Ci chodzi - a nie są to statystyki, ile osób było i próbowało załatwić sobie legalnie broń i ile takie pozwolenie dostało.
    Pytanie dotyczące statystyk zadałem chyba 2 strony temu. Pytałem, dlaczego po wprowadzeniu wolnego dostępu do broni, przestępczość maleje?

    właśnie zaprzeczyłeś sam sobie. Wcześniej wrzucając opowiastkę o wujku, teraz pisząc:
    To był właśnie sarkazm. Sam przyczepiłeś się do mnie, że niby cytat z innego forum o jakimś wujku mogę sobie wsadzić gdzieś, a następnie podałeś mi informacje z INTERNETU na temat tego, że ktoś tam zabił swoją dziewczynę. Idąc teraz twoim tokiem myślenia - byłeś tam, widziałeś? Nie? Czyli nie wierze.

    Ja tam wolałbym stracić telewizor niż zdrowie i życie, ale jak widać mamy czasy materializmu.
    To tylko przykład. Równie dobrze napastnik mógłby wziąć kogoś z twojej rodziny jako zakładnika. (to też tylko przykład) No, ale plus jest taki, że ty byś żył. (i mógł dalej m.in. jeść, jeździć samochodem, siedzieć przy komputerze - materializm)

    I właśnie po to wymagany jest sejf w domu, ale schowanie broni między brudnymi gaciami a śmierdzącymi skarpetkami załatwiłoby sprawę, Każdy bałby się jej dotknąć zwłaszcza dziecko.
    Czytałeś co napisałem? Ty uznajesz Polaków za idiotów, którzy kładliby broń obok chleba. Ja uznaje Polaków równych Amerykańcowi, Niemcowi, który jest odpowiedzialny i broń trzymałby w bezpiecznym miejscu.

    Już widzę malutkie dziecko, które bierze broń, odbezpiecza i strzela.
    Wytrzymujcie Polaków natarcia w jak najgęstszym szyku, albowiem luźni niezwłocznie ich natarcia nie wytrzymacie. Niechaj zaś żaden z was w ucieczce ratunku nie szuka, albowiem nic nie jest w stanie ujść przed nadzwyczajną koni polskich rączością i wytrzymałością.

    W bitwie pod Chocimiem szarża 700 husarzy spędziła z pola 10.000-15.000 Turków, na widok czego młody osmański dowódca popłakał się z żalu i bezsilności.

  6. #16
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach
    Napisze ostatni raz - uzbrojony cywil > nieuzbrojony cywil.
    Powiedz mi co będzie w stanie zrobić uzbrojony cywil w porównaniu do wojsk nieprzyjaciela posiadający broń długą, pojazdy opancerzone itp? Między nimi jest naprawdę minimalna różnica. Powtórzę - mięso armatnie, nic więcej. Jeśli już mówimy o wojnie to zamiast walczyć na własną rękę to większy pożytek z takiego jegomościa byłby w wojsku.
    To tylko przykład. Równie dobrze napastnik mógłby wziąć kogoś z twojej rodziny jako zakładnika. (to też tylko przykład) No, ale plus jest taki, że ty byś żył. (i mógł dalej m.in. jeść, jeździć samochodem, siedzieć przy komputerze - materializm)
    Tak, włamywacze wchodzą do domu by wziąć zakładnika....logiczne. Złodzieje i inni również idą by wziąć zakładnika zamiast okraść z kasy itp
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  7. #17
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach
    Moja wina, że większość lewactwa nie odróżnia właśnie przenośni i sarkazmu?
    Moja wina, że krul operuje sarkazmem tak prostackim (o ile można tak to nazwać), że ciężko stwierdzić, czy ironizuje, czy zwyczajnie pieprzy trzy po trzy?

    Poza tym ciekawostka, ale jak już tak pięknie generalizujesz usprawiedliwiając wodza, jak to korwiniści mają w zwyczaju, to zważ, że spora część, a zapewne większość uznanych prozaików/poetów ostatniego stulecia miało odchylenie lewicowe (jak to zresztą artyści mają w zwyczaju), oni też na pewno nie odróżniliby przenośni i sarkazmu. ;d Za to prawica taka sarkastyczna i obeznana z językiem, hurr durr.

  8. #18
    Cześnik Awatar NexaT
    Dołączył
    Jan 2014
    Lokalizacja
    okolice Olsztyna
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Powiedz mi co będzie w stanie zrobić uzbrojony cywil w porównaniu do wojsk nieprzyjaciela posiadający broń długą, pojazdy opancerzone itp? Między nimi jest naprawdę minimalna różnica. Powtórzę - mięso armatnie, nic więcej. Jeśli już mówimy o wojnie to zamiast walczyć na własną rękę to większy pożytek z takiego jegomościa byłby w wojsku.
    Uzbrojony cywil, który de facto przeszedł szkolenie i potrafi oddać strzał z broni jest o wiele przydatniejszy od Janusza. TAK czy NIE?
    Pisałem już o tym zaciąganiu się do armii, nawet zadałem pytanie bo nie byłem pewny czy dobrze myślę, ale zostałem przez ciebie kompletnie olany. (bo to chyba do ciebie wtedy odpowiadałem.)

    Tak, włamywacze wchodzą do domu by wziąć zakładnika....logiczne. Złodzieje i inni również idą by wziąć zakładnika zamiast okraść z kasy itp
    Może włamywacz niekoniecznie by coś takiego zrobił, ale mógłby kogoś pobić. Zależy jeszcze co kradnie, kogo i gdzie.

    "I inni" - nie wiem co masz na myśli. Bandyta, przestępca? Oni z pewnością mogliby wziąć zakładnika. Zapewnia okup i bezpieczeństwo wyjścia.

    hurr durr.
    Jakaś nowa gimbomoda? Co to znaczy?
    Wytrzymujcie Polaków natarcia w jak najgęstszym szyku, albowiem luźni niezwłocznie ich natarcia nie wytrzymacie. Niechaj zaś żaden z was w ucieczce ratunku nie szuka, albowiem nic nie jest w stanie ujść przed nadzwyczajną koni polskich rączością i wytrzymałością.

    W bitwie pod Chocimiem szarża 700 husarzy spędziła z pola 10.000-15.000 Turków, na widok czego młody osmański dowódca popłakał się z żalu i bezsilności.

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach
    Uzbrojony cywil, który de facto przeszedł szkolenie i potrafi oddać strzał z broni jest o wiele przydatniejszy od Janusza. TAK czy NIE?
    Oczywiście, że NIE. Taki Janusz nigdy nie był w ogniu walki, stąd moje podejście, że jego wartość bojowa jest zerowa ze względu na niskie morale. Co z tego, że może w umieć strzelać skoro psychicznie by siadł biedaczyna i z tej broni nie zrobiłby żadnego użytku. Czy Twoim zdaniem to jest takie proste, wziąć pistolet i rzucić się w wir walki? Moim zdaniem próbujesz zgrywać twardziela, coś w stylu dostanie broń to pozabija wszystkich wrogów w okolicy mając do dyspozycji klamkę jakby to była codzienność. Masz w internecie do dyspozycji mnóstwo relacji żołnierzy po misjach w zapalnych częściach świata gdzie ni raz ni dwa byli pod ostrzałem i zobaczysz co takiego człowiek czuje gdy życie mu wisi na włosku.
    Oni z pewnością mogliby wziąć zakładnika. Zapewnia okup i bezpieczeństwo wyjścia
    Pewnie myślisz o sytuacji w trakcie obławy podczas napadu na bank, to już skrajna sytuacja. Wierz mi, obecni złodzieje i rabusie nie postępują jak w filmach, tylko robią to krótko -obuchem w głowę i do widzenia, budzisz się bez niczego. Żaden nie będzie ryzykował frontalnej konfrontacji tylko zajdzie od tyłu o ogłuszy(bądź ogłuszą) ani bawił się w zakładnika tylko cicho i szybko załatwią sprawę by jak najszybciej się ulotnić. Tak więc wartość broni w tej sytuacji jest jedynie psychologiczna.
    Jakaś nowa gimbomoda? Co to znaczy?
    Wyczuwam niedobór argumentów na odpowiedź
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  10. #20
    Podczaszy
    Dołączył
    Apr 2012
    Lokalizacja
    3miasto
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Oni z pewnością mogliby wziąć zakładnika. Zapewnia okup i bezpieczeństwo wyjścia


    Rzeczywiście, większość Polaków jest bogatych, mają wielkie rezydencje. Oczywiście na dom przeciętnego Kowalskiego napadnie zorganizowana grupa złodziei. Już sobie wyobrażam akcję - gaz dymny, rozwalenie drzwi, potem nóż pod gardło zakładnika, a reszta plądruje dom. Może Polacy powinni nie tyle mieć pozwolenie na broń, co na inne wyposażenie wojskowe. Skończ już wymyślanie na siłę argumentów. Jeśli utożsamiasz się ze swoimi wypowiedziami, to chyba chodzisz po mieście w kamizelce kuloodpornej. Zresztą gdy mi odpowiadałeś na podobną kwestię, to twoje argumenty były zupełnie przeciwne niż te, których teraz użyłeś. Już wcześniej zauważyłem, że musisz mieć do wszystkiego kontrargumenty bez względu na twoje poglądy.

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •