Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 267

Wątek: EBII 2.3 Dyskusja ogólna

  1. #201
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    siema, co taka cisza w temacie? mam pytanie czy dodano w EBII Rzymowi moja ulubiona jednostkę pedites extraordinarii, no i czy dodano reformę mariusza i imperialną

  2. #202
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Za dużo total warów i brać się rozeszła po rożnych innych działach.

    pedites extraordinarii zrobiłem już we wrześniu 2015 . https://twitter.com/EBTeam/status/640268997653626882/photo/1
    Reforma Mariusza również została zaimplementowana razem z kilkoma jednostkami wykonanymi przez Tuxa(Alina). Poniżej krótka prezentacja. Co do imperialnej to jej jeszcze nie ma.



    A co do reszty jednostek to polecam naszego twittera https://twitter.com/EBTeam znajdziesz tam wszystkie ostatnio dodane jednostki dla Rzymu. Staramy się prezentować je na bieżąco jak tylko zostaną zaimplementowane.

  3. Użytkownicy którzy uznali post nazgool za przydatny:


  4. #203
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Nazgool a jak ze stabilnością i grywalnoscią moda? Bo jak dotąd nie pograłem w tego moda, mimo jego dość długiego istnienia. Jak rozumiem żadnego nowego patcha nie ma już co oczekiwać?

  5. #204
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mi na starszej wersji moda( cos koło 2.0) grało się znacznie stabilniej( teraz jest coś pomiędzy stabilnością ebI na rome a alexnader)niż ostatniej, ale może to wina aktualizacji sterowników od karty graficznej.
    Btw Jak jednak wątek zyje to możesz mi nazgoolu odpowiedzieć na pare pytać.
    - Czy jest ta zajebista jednostka golasów Galatów fanatyków która była w EBI?
    - Jakie sa warunki do wywołania reformy Mariusza? obniżacie trochę wymagania z EB I bo uzyskanie odpowiendiej osoby było troche trudne z tego co pamiętam a warunek podbicia 50 czy 75 prowincji( dokładnie nie pamiętam ile to mialo być) by obejsc wymagania co do ludzika było, nieco przesadzone a ulepszone legiony były de facto zbędne, albo nawet juz nie dogrywało sie do tej chwili
    - Czy planujecie dołożyć pomysł, z chyba z jakiegoś submoda do EB I, ze w opcji grupy zamiast pojedynczego szeregu podwójnego etc, były bardzo fajne moim zdaniem np szyk macedoński Alexandra, szachownicowy szyk rzymski, jakieś tam szyki
    barbarzyńskie etc
    - Jaki zalecany jest poziom trudności bitwy ? Bo zauważyłem za ai jak to ai, ale chyba nawet trochę lepiej kombinuje niż było to na wcześniejszych wersjach moda, no i coś mi sie wydaje ze na poziomie bitwy hard wraże jednostki sa troche mocno twarde w stosunku do moich

  6. #205
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Nazgool a jak ze stabilnością i grywalnoscią moda? Bo jak dotąd nie pograłem w tego moda, mimo jego dość długiego istnienia. Jak rozumiem żadnego nowego patcha nie ma już co oczekiwać?
    Co do stabilności to nie grałem w ostatnie wersje, a jest ich dość sporo w ostatnich dniach. Głównie to podmiana plików tekstowych zmieniających jakieś mechaniki lub je korygujące, ale może to lekko irytować jak zaczniesz kampanię i co chwila coś się będzie zmieniać. Nowe wersje są jak najbardziej w planach. Wszystkie te testy mają za zadanie ustabilizować sytuację dla najnowszej wersji 2.3 która wprowadzi nowe jednostki itp. Prac nad modem nie zarzucamy, cały czas coś się dzieje i cały czas pozyskujemy nowych utalentowanych ludzi.


    @justynian

    ad.1 - nie wiem dokładnie o jaką jednostkę chodzi. Podaj mi nazwę to sprawdzę
    ad.2 -
    Spoiler: 
    Polybian Reform
    - Will happen past turn 100 if the player has had at least 4 large battles (enemy has over 10 units) in cisalpine Gaul (Felsina, Segesta, Medilanon, Patavium, Massalia, Segestica, Dalminion) and at least 5 large land battles (over 10 enemy units) against Carthage. Be warned, the battles possibly need to be initiated by you to count.
    -It can also trigger after turn 150 if they hold Felsina, Segesta, Patava, Messana, Syrakousai and Lilybaion.
    - Will happen automatically at turn 249 if the conditions above are not met.

    Marian Reform

    After turn 500 (147BC) Rome needs to have constructed Latifundae (farms_seven) in at least six of the seven core Italian provinces. They then need an FM with the Reformator trait.

    Failing this, they will automatically occur on turn 661 (107BC).


    Tutaj pozostałe warunki dla reform
    http://www.twcenter.net/forums/showt...nts-as-at-2-2lad.3 Coś takiego było w planach z tym że jak zwykle trzeba nam kogoś kto to zaimplementuje.
    ad.4 Na bitwy zalecany jest poziom medium, ponieważ z tego co się orientuję to na wyższych wrogie jednostki dostają bonusy do morale. Przynajmniej ja na takim gram

  7. #206
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

  8. #207
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Niestety ale nie widzę takiej jednostki na liście zrobionych i do zrobienia więc raczej jej nie będzie.

  9. #208
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jak z tą polibijską reformą? Stare jednostki można przetrenować na te z nowym uzbrojeniem czy można je tylko rozwiązać?

  10. #209
    Podczaszy Awatar buger13
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    690
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    37
    Otrzymał 34 podziękowań w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez MARCINEQ Zobacz posta
    Jak z tą polibijską reformą? Stare jednostki można przetrenować na te z nowym uzbrojeniem czy można je tylko rozwiązać?
    Po reformach nie ma możliwości doszkalania takich jednostek.

    "Energia umysłu jest esencją życia". - Arystoteles

  11. #210
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Jak to jest z patchem najnowszym? Zainstalowałem podstawkę 2.2 b ktoś poradzi co na to wrzucić? Jaka jest różnica między militarną okupacją a allied kingdoms po podboju co się bardziej opłaca? Jak rozumiem to patch 2.2. q ? Z tego linku? http://www.twcenter.net/forums/forum...-Barbarorum-II
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 09-06-2017 o 22:03

Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •