Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 267

Wątek: EBII 2.3 Dyskusja ogólna

  1. #21
    Cześnik Awatar T&D TWC
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Poland
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Trwają prace nad jakimiś jednostkami, aby zastąpić placeholdery Pytam się ponieważ takie frakcje jak Partowie, Pont czy Baktria swoje szczególne oddziały mają jak te z rome. Wiem, że macie sporo na głowie.
    Czy są jakieś różnice grą pomiędzy grą jednym a drugim plemieniem galów
    W najbliższym czasie zmieni mi sie nick z ,,Turumbar and death" na ,,T&D TWC"

    ,,Kibel nie jest dla zabawy!!!" Marian Paździoch
    http://demotywatory.com/i/w/7/3378.jpg

  2. #22
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    O co chodzi z tymi szczególnymi oddziałami jak tymi z rome? z EBI mamy tylko niektóre karty jednostek zaadaptowane, bo już nie mieliśmy czasu robić tych brakujących. Wszystkie inne jednostki są nowe i stworzone na potrzeby EBII
    I tak pracujemy nad nowymi jednostkami tylko że jak na razie to jestem jedynem modelarzem & skinnerem w ekipie i liczymy na nowy zaciąg aby przyspieszyć.
    Polibijski Principes

  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało nazgool za ten post:


  4. #23
    Chłop Awatar Lumis
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Buntownicy są nareszcie naprawdę groźni, nie tyle militarnie ile ekonomicznie. Straty, jakie powodują spustoszeniem prowincji, potrafią zjeść nawet cały jej przychód na wiele tur, lub przynajmniej mocno go uszczuplić. Miła odmiana po wielu modach,gdzie plądrowanie prowincji powodowało tak mały ubytek w skarbcu,że często nie chciało mi się ich niszczyć. Również zmiana możliwości rekrutacyjnych spowodowana porami roku jest świetnym patentem, aż się czeka na zimę, by jednorazowo stworzyć armię inie ponosić kosztów jej utrzymania jeszcze w trakcie zbierania sił.


    Codo jednostek, to czy będzie zastosowana mechanika ulepszania poprzez kuźnię i możliwa dzięki temu zmiana wyglądu tego samego oddziału? Nie znam się na silniku gry, ale czy taki sposób nie pozwala zaoszczędzić trochę limitu jednostek, część oddziałów mogłaby się zmieniać w czasie na swoje młodsze odmiany bez potrzeby tworzenia osobnego oddziału, wtedy taka kuźnia/jej odpowiednik pojawiał się po pewnym czasie.

  5. #24
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Buntownicy i plądrowanie prowincji? Mi przez 100 tur wyskoczyła tylko 1 armia buntowników, jedno oddziałowa. Zmiana możliwości rekrutacyjnych spowodowana porą roku? Możesz napisać coś więcej? Grając Rzymem zauważyłem, że raz mogę werbować 8 oddziałów w jedną turę, innym razem tylko 2, to zależy od pory roku?
    Co do samego moda, świetny.
    Mam jeszcze pytanie dotyczące kultur, jak przyśpieszyć jej zmianę w prowincjach? Po ponad 100 turach moje najsilniej zromanizowane miasto( nie licząc Rzymu) ma tylko 49% mojej kultury.

  6. #25
    Cześnik Awatar T&D TWC
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Poland
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Aha nie miałem czasu ogarnąć tych jednostek w bitwach to być może macie racje z tymi kartami jednostek. Dzięki za odpowiedź.
    W najbliższym czasie zmieni mi sie nick z ,,Turumbar and death" na ,,T&D TWC"

    ,,Kibel nie jest dla zabawy!!!" Marian Paździoch
    http://demotywatory.com/i/w/7/3378.jpg

  7. #26
    sadam86
    Gość
    Większość rozpływa się nad jednostkami, skryptami itp a ja chciałbym pochwalić twórców za loading screeny. Teraz to nie tylko zwykła obrazki, ale i źródło wiedzy

  8. Użytkownicy którzy uznali post sadam86 za przydatny:


  9. #27
    Chłop Awatar Lumis
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Często buntownicy z graniczących z nami, neutralnych prowincji lubią wchodzić na nasze tereny, zjadając nam przychód. Podobnie, jeśli wrogie armie chodzą po prowincji, raz zajęta przeze mnie Galacja miała ujemny przychód, bo tak z 1000 zjadało wyniszczenie przez próbujące ją zająć wcześniej wojska Pontu. Tak, możliwości rekrutacyjne zależą od pór roku, w zimę są one powiększone,nawet wyskakujący doradca o tym nas informuje, większe miasta mają wtedy nawet 9 pól rekrutacji, w połączeniu z małymi miastami zapewniającymi darmowe utrzymanie, można nawet małą frakcją szybko rekrutować znaczne siły, bez ponoszenia obciążeń ich ciągłego utrzymania.

  10. #28
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Fajnie wiedzieć, dobre rozwiązanie, a częstotliwość eventu z kolonistami, dzięki którym można budować kolonie przyśpieszające rozwój własnej kultury od czego zależą?

  11. #29
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    A jak tam z ekonomią w modzie? Rozumiem, że rządy demokratyczne odpowiadają za gospodarkę?
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  12. #30
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    http://ge.tt/1IlBpos1/v/0
    Nowsza wersja poprawionego AI. może nie być kompatybilna z save'ami

Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •