Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 112

Wątek: EB II - Problemy Techniczne

  1. #21
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    @arcyżużel - O sprajtach wiemy i będziemy poprawiać. pedites extraordinari nie ma, będę nad nimi pracował w najbliższym czasie. rzymianin ma rację, że roster rzymu jest najmniejszy no i partów i saków. Chodzi o wybudowanie kolonii i zmianie wartości "religii" na Twoją w prowincji. Poszukaj w swoich prowincjach budynku do wybudowania
    @
    righeira - nie wiem nic o kampanii hotseat, ale popytam przy okazji. ad.2 przyszłego następcę mianujesz na początku kampanii jak wyskakuje ci ten event i to tylko w "cywilizowanych" frakcjach. Z tego co się orientuję, ale mogę się mylić w trakcie gry nie masz możliwości zmiany następcy. Nie wiem czy taki event wyskakuje kiedy FL umrze i następca zostaje nowym liderem.

  2. #22
    Chłop Awatar jarek1231231231
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Zauważyłem taki drobny kwiatek. Otóż zdobywałem jakąś osadę buntowników, wprowadziłem wojska do miasta. Zaraz za bramą stała jakaś chatka i moje wojska zaczęły wchodzić w jej tekstury. ( Rozumiem,że łupienie miasta przez wojska to normalne, ale żeby wchodzić do budynku przez ścianę to lekka przesada ). Na szęście nie powoduje to blokowania się oddziałów więc w gruncie rzeczy jest to czepianie się szczegółów, ale jak pisać o wszystkich kwiatkach to pisać.

  3. #23
    Podczaszy Awatar Artem.pl
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    620
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 62 podziękowań w 38 postach
    Co do nie podświetlania się jednostek to żeby to naprawić, należy zmienić w pliku EBII.cfg wartość disable_arrow_markers=1 na disable_arrow_markers=0


    Potop Total War-Polska modyfikacja do Medieval 2 Total War Kingdoms,
    przenosząca gracza w czasy XVII i XVIII wieku
    : http://forum.totalwar.org.pl/showthr...otop-Total-War

  4. #24
    Chłop Awatar Lumis
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Kolejny drobne błędy, pierwszy - szpieg w atakowanym mieście mimo umożliwienia szturmu poprzez sabotaż bram miejskich, nie otwiera ich w jego trakcie. Kamera pokazuje ją, ale nie zostaje otwarta.


    Drugi- niektórzy procarze mają problemy z animacją, zamiast machać procą, naciągają ją jak łuk, jednak nadal słychać dźwięk poprawnej animacji.

    Co do problemów z oszczepnikami, zauważyłem wpływ formacji na ten problem, im jest ona bardziej zbliżona do kwadratu tym gorzej, gdy oszczepnicy są w linii prostopadłej do celu, zwykle bez problemu wykorzystują swoją broń.

  5. #25
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 5 podziękowań w 3 postach
    Natknąłem się na błąd otóż we frakcji Saka Rauka dowódca armii w czasie bitwy jest ''przezroczysty''nie ma kolorów.
    Ostatnio edytowane przez Kołodziejczyk ; 28-08-2014 o 22:14

  6. #26
    Cześnik
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    247
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Siema

    Mam problem z launcherem, który nie chce sie sprawować przy włączonym antywirusie. Mianowicie antywir blokuje mi skrypt launchera. Nie ma problemu z włączeniem moda, ponieważ gdy wyłącze antywira, to wszystko hula. Chciałbym się jednak dowiedzieć, czy da się coś zrobić z blokowaniem skryptu przez antywirusa. Od razu mówię, ze sprawdzałem wyjątki itp, ale nic nie pomogło.
    Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych". Mt 11,25-26.28-29

  7. #27
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Antywirusy często utrudniają modom życie (czyt:działanie), zaleca się wtedy po prostu wyłączenie go... Antywirus podczas gry nie jest potrzebny więc nie wiem w czym problem.

    Niech żyje Gwardia!

  8. #28
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Dzięki za informacje. Pracujemy nad patchem, który ma poprawić większość tego typu błędów. Mam nadzieję, że niedługo się ukaże.

  9. #29
    Podstoli Awatar arcyżużel
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    360
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lwie Serce Zobacz posta
    Antywirusy często utrudniają modom życie (czyt:działanie), zaleca się wtedy po prostu wyłączenie go... Antywirus podczas gry nie jest potrzebny więc nie wiem w czym problem.
    Warto również zaznaczyć ze avast to nie antywirus
    "Wielka Rzeczpospolita jest w stanie prowadzić 17 konfliktów światowych jednocześnie. Ale według nas, świat to za mało, dlatego słupki graniczne z Orłem Zwycięskim stoją już na Plutonie."

  10. #30
    Podstoli Awatar arcyżużel
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    360
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach
    Ugrałem dość sporo, buntownicy w większości już zniknęli, niestety ai hinduskiej satrapii i brytów nie istnieje, nadal siedzą w początkowych prowkach i nie ruszają nawet rebeliantów
    "Wielka Rzeczpospolita jest w stanie prowadzić 17 konfliktów światowych jednocześnie. Ale według nas, świat to za mało, dlatego słupki graniczne z Orłem Zwycięskim stoją już na Plutonie."

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •