Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: 2TPY/4TPY czyli 2 lub 4 pory roku

  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    115
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 18 podziękowań w 14 postach

    2TPY/4TPY czyli 2 lub 4 pory roku

    Jako że wraz z patchem 15 podstawka Rome 2 stała się dla mnie grywalna, uznałem że rozegram w końcu pierwszą kampanię bez Divide et Impera. Niestety ostatnią bolączką podstawki jest bzdurny system jednej pory roku na na jeden rok (np. 269 lato, 268 jesień). Na szczęście z pomocą przychodzi nam jak zwykle Dresden (współtwórca Divide et Impera) ze swoim modem 2TPY & 4TPY Build, Research, Recruitment, Cost, Growth and Movement Mods v2.0 (Now compatible with unit packs and DLCs)

    Do wyboru są różne wariacje moda - od samej zmiany pór roku, przez zmianę czasu budowania, kosztów itd. (2 pory roku więc x2, 4 = x4) aż po wersję "hardcode" gdzie stosownie wydłużone zostały także uzupełnienia wojsk czy zasięg generałów. Do wyboru do koloru.

    Mod nie ingeruje w żadne inne elementy gry - rostery, budynki, cechy specjalne itd. - to wszystko pozostaje bez zmian, tak jak w podstawce.

  2. Użytkownicy którzy uznali post rzymianin za przydatny:


  3. #2
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć.I jak oceniasz nowego patcha?dawno nie grałem w Rome II ale z tego co pamiętam nacje kluczowe prowadzone przez SI takie jak Kartagina,Rzym czy np. Macedonia po kilku turach prowadziły wojny z masą innych frakcji i po kilkunastu turach już nie istniały,traciło się przez to przyjemność dalszego grania.Wiem,że Divide et Imperia to zmienia np.Kartagina ma więcej prowincji i jest przez to silniejsza a jak na ten moment wygląda ta kwestia w podstawce?Czy warto grać w samą podstawkę czy lepiej w Divide z najnowszym patchem?Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •