Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 194

Wątek: [FLC] Imperator Augustus - Campaign Pack

  1. #171
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Do którego roku trwa ta kampania?
    Szkoda że w RTW2 nie ma już typowego genealogicznego drzewa.
    Mogli by też karty jednostek zmienić.

  2. #172
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. #173
    Chłop Awatar FranticMonk
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Twórcy znacznie teraz utrudnili rozgrywkę, co na pewno ją urozmaici. Jednakże nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy... Próbowałem grać już każdą nacją [poza podzielonym Rzymem] i żadną z nich nie potrafię wręcz pograć dłużej. Wcześniej grałem na poziomie b.trudnym i jakoś się grało. Teraz jednak rozwijam miasta, a wróg, który ma tylko jedną wioskę i tak ma tą armię 3 razy kurde silniejszą ode mnie... Później przychodzi "większy" wróg i w zasadzie jest po kampanii, bo gniecie mnie jak robala swoją armią...
    Także teraz nie wiem, jak się odnaleźć w tej nowej kampanii, nie wiem czy to ja popełniam błędy, czy kampania ma jakiś błąd mały?

  4. #174
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez FranticMonk Zobacz posta
    Także teraz nie wiem, jak się odnaleźć w tej nowej kampanii, nie wiem czy to ja popełniam błędy, czy kampania ma jakiś błąd mały?
    Skoro AI cię jedzie to na pewno popełniasz błędy, jak chcesz mieć łatwiej to zmniejsz poziom trudności.

  5. #175
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez FranticMonk Zobacz posta
    Twórcy znacznie teraz utrudnili rozgrywkę, co na pewno ją urozmaici. Jednakże nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy... Próbowałem grać już każdą nacją [poza podzielonym Rzymem] i żadną z nich nie potrafię wręcz pograć dłużej. Wcześniej grałem na poziomie b.trudnym i jakoś się grało. Teraz jednak rozwijam miasta, a wróg, który ma tylko jedną wioskę i tak ma tą armię 3 razy kurde silniejszą ode mnie... Później przychodzi "większy" wróg i w zasadzie jest po kampanii, bo gniecie mnie jak robala swoją armią...
    Także teraz nie wiem, jak się odnaleźć w tej nowej kampanii, nie wiem czy to ja popełniam błędy, czy kampania ma jakiś błąd mały?
    Do tej pory gracze narzekali że jest za łatwo - teraz zaczynają narzekać że za trudno

    Na tyle na ile udało mi się poznać kampanie po nowym patchu osobiście uważam że poziom trudności na chwile obecną jest w sam raz.

    Zgadzam się z powyższą sugestią Wybobraka - zmniejsz poziom trudności pograj trochę i jak ocenisz że już sobie radzisz wejdź wyżej...
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  6. #176
    Chłop Awatar Thomm
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 7 podziękowań w 3 postach
    Generalnie jest trudniej i komputer trochę oszukuje, jeśli chodzi o cudowny przyrost jednostek, na poziomie bardzo trudnym. Dla mnie to ogólnie plus, bo trzeba będzie mocniej kombinować i przyzwyczaić się do nowej sytuacji - w jakiej na przykład startują frakcje rzymskie. Już dawno nie miałem tak, że po wyłączeniu gry układałem sobie w głowie plan dalszej ekspansji. Nie wiem czy to już nie choroba .

  7. #177
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Ja zawsze prowadzę kampanie "na spokojnie" a nie na wyścigi, więc zazwyczaj na początek planowałem ekspansje od ziem historycznie zajętych. Więc tu jest ok. Jedynie te wojny domowe w ... wojnie domowej. Muszę rozgryźć do końca politykę wewnętrzną. Żal mi moich wychuchanych legionów.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. #178
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja do rozgrywki na mapie kampanii już się przyzwyczaiłem, poziom trudności mi odpowiada. Polityki na razie nie ogarniam, i niestety ciężko mi się odnaleźć w bitwach.
    W Egipcie nie ma Kleopatry i cały nastrój poszedł w las. Armenią gra się ciekawie i jest trochę trudniej niż w podstawce (Partia potrafi dać wycisk). Najciężej i najciekawiej jest chyba Dacją.

    Podoba mi zwiększenie ponoszonych strat w bitwach i spowolnienie uzupełniania, tylko znowu wzrosło przez to znaczenie agentów.

    Nie wiem dlaczego ale ta nowa kampania okropnie mnie zmęczyła i znudziła. W takiego Cezara czy Hannibala miałem chęci grania każdą nacją, a tu zaraz mnie odrzuciło.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #179
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach
    Jak chcemy ograniczyć wojny domowe, to dobrze jest rozbić buntownikom armie i zostawić im jakąś jedną małą prowincję, np. Sardynię. Patent z TWCenter.

  10. #180
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Gram Antoniuszem.Jedną wojnę domową już rozwałkowałem, a teraz znowu wyskakuje komunikat że zagrożenie wojną domową jest duże.Tzn że będzie druga?
    PROCESOR CORE I5 4570 3.2GHz LGA1150
    MSI Z97 GUARD-PRO Z97 LGA1150
    GEIL DDR3 8 GB 1600MHZ DUAL ENHANCE CORSA CL9
    GIGABYTE ATI Radeon HD6850 1024MB DDR5/256bit (820/4200) (wer. OC - Over Clock)
    KINGSTON SV300S37A/60GB SSD
    HDD CAVIAR 1TB WD1002FAEX SATA III 64MB CACHE
    ZASILACZ AEROCOOL PGS VS-500
    WINDOWS 7 ULTIMATE 64-bit

Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •