Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 130

Wątek: Nowy tytuł od Total War - ujawniony już 25-28.IX.2014 !!!

  1. #11
    Pampa
    Gość
    Jedyną grą od nich jaką mogę od nich kupić w najbliżswzym czasie to będzie BI2.

  2. #12
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach
    Znając życie nowy tytuł będzie brzmiał Bugs&Glich Total War -_-

  3. #13
    Łowczy Awatar WaregWenedyjski
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Czeremcha/B-stok
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    33
    Otrzymał 25 podziękowań w 14 postach
    @Gajusz

    Mnie tam bardziej rajcują Hetyci, bo indoeuropejscy, i Asyryjczycy. Byliby ciekawą frakcją zorientowaną na oblężenia i opieraliby armię na rydwanach.

  4. #14
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    O ile dobrze rozwinęli by system wasalny, rolę religii i kilka ważniejszych aspektów średniowiecznego świata, Medieval 3 biorę w ciemno
    Popraw podpis

  5. #15
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Tak, wtedy królowały rydwany i nie przeszkadzałyby mi ich wysokie staty! Asyryjczycy! Ale jak już kiedyś pisaliśmy o przyszłych TW (mogłeś jeszcze nie obserwować tej dyskusji) mały target byłby marketingowo i jeśli coś w tym stylu będzie to jakiś mod. Pampa-masz rację, BI2 wziąłbym w ciemno!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #16
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Mi się wydaje, że będzie to duży i bardzo niezależny dodatek (na tej zasadzie, co N:TW). Pasowałby mi kolejny Barbarian Invasion, Aleksander lub wspomniana wyżej epoka brązu (Asyria, Egipt itd.). Mniej prawdopodobne, ale też ciekawe mogłoby być coś o Persji w VI-IVw pne.
    Jeśli miałaby byc kolejna pełnoprawna część to pasowałby mi XVIIw lub starożytne Chiny (mała szansa). Poza tym pewnie znalazłoby się jeszcze parę ciekawych epok, tylko, bogowie brońcie, żeby nie wpadli na pomysł robienia średniowiecza.
    Chciałbym też, żeby wzięli się za Warhammera w takiej konwencji gry jak Total Wary, jednak pod innym tytułem, żeby nie mieszać marek.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  7. #17
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Raczej nie liczyłbym na nowy tytuł, a raczej właśnie tak jak wspomniał Chaak na niezależny dodatek. Jednak cokolwiek to będzie, a będzie pewnikiem na starym silniki nie jestem nim specjalnie zainteresowany. Rome II mimo wielu poprawek i ciekawych modów nadal nieco rozczarowuje, co skutecznie mnie zniechęciło do kolejnych tytułów. Zresztą ukazało się EBII i będzie rozwijane , wkrótce zostanie wydany mój ulubiony mod osadzony w średniowieczu czyli Bellum Crucis 7.0 mam w czym wybierać, więc z mojego punktu widzenia nowy tytuł mogą sobie wsadzić w tyłek.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  8. #18
    Łowczy Awatar WaregWenedyjski
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Czeremcha/B-stok
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    33
    Otrzymał 25 podziękowań w 14 postach
    Warhammer ponoć robiony, jeszcze przed Romem ogłaszali. Drugie BI - o taak, szczególnie że Rome 2 całkiem nieźle balansował poprawność historyczną z balansem, więc chętnie pograłbym moimi ukochanymi Gotami, Frankami i Bizantyjczykami na świeżo. Ale i tak obstawiam medka. Jeśli zastosują jakiś fajny system polityczny i wspomniany system wasalny (takie, by powodował dylematy: wasalizować, czy podbijać?). Ale w tej epoce wymagania mam spore, podniesione EUIV

    [EDIT] Jak tak sobie pomyślę, to chyba żaden Total War nie dział się we wczesnym średniowieczu, pod koniec wieków ciemnych (ok. 800-900 n.e.). To całkiem dobry temat, klimatyczny okres, zróżnicowane frakcje, wiele kultur, religii... Ach, nie będzie im się chciało

  9. #19
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    103
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Ja też bym chciał coś w XVI - XVII wieku tym bardziej że tej epoki w seriach TW nie było ewentualnie coś w klimacie II połowy XIX wieku. Medka 3 też bym chętnie kupił ale wolałbym jednak coś nowego niż reaktywacje dotychczasowych gier.

  10. #20
    Chłop Awatar Torguan
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kattowitz
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    14
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Moim zdanie od Empire Total War serio straciła to coś co mnie tak do niej przyciągało, jeszcze w Empire dało grać ale Shogun i Rome II nie można nazwać dobrymi grami.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •