Strona 11 z 70 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 694

Wątek: Czwartki z Antykiem - ZAPRASZAMY

  1. #101
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dziękuję bardzo za aktywność na wczorajszym Antyku, było świetnie. Niedługo, bo już za tydzień, kolejny antyk i ponownie nowa lista nacji do gry

    UWAGA! Nowy wybór nacji na nast. tydzień:
    Rzym
    Kartagina
    Syrakuzy
    Macedonia
    Ardiajowie
    Bojowie
    Arwernowie
    Luzytanie
    Arewakowie
    Ateny
    Sparta
    Seleucydzi

    Okres nacji to tym razem wojny punickie. Czyli od 270 roku p.n.e. do 146 p.n.e.
    Poza zasadami z zeszłego czwartku dochodzi zasada max 3 elitarne jednostki mieczy u barbarzyńców. Są to:
    Szlachetni Zbrojni, Luzytańska Szlachta, Zaprzysiężeni.

    Mapy: Roma, Łąka, 0.304, 0.470
    Tarragona, Łąka, 0.160, 0.527
    Thapsus, Łąka, 0.281, 0.662
    Cosentia, Łąka, 0.344, 0.537
    Delminium, Łąka, 0.392, 0.443
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 03-07-2015 o 09:54

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  3. #102
    Sara Temer
    Gość
    Również dziękuję za spotkanie, było naprawdę super. Mimo problemów technicznych udało nam się stoczyć trzy fajne bitwy, choć jedna z nich była stanowczo za mozolna (henryk5pio, MisterO17 - na was patrzę ). Dwukrotnie przyszło mi się zmierzyć z iturielem w bitwie 4v4, raz on popełnił błędy i zwyciężyłem, zaś za drugim razem ja źle dobrałem armię i tym razem ituriel był górą
    Mam łącznie niemal dwie godziny materiału z tych bitew (choć samo spotkanie trwało ponad trzy), postaram się dwie bitwy wrzucić jutro, zaś trzecią w niedzielę

  4. Użytkownicy którzy uznali post Sara Temer za przydatny:


  5. #103
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Ponownie było zacnie. Chyba już na stałe Czwartki zagoszczą w moim grafiku, nawet żonę zaczynam przyzwyczajać, że w czwartki siadam wcześniej do kompa (i zamiast serialu, niech sobie książkę poczyta ).

    Jedna prośba do streamerów - super chłopaki, że nagrywacie bitwy, na pewno jest to ciekawy materiał dla potencjalnych nowych zapaleńców czwartkowych. Natomiast mnie, jako uczestnikowi, zależałoby na tym, żeby obejrzeć jednak powtórkę, a nie relację live. Z prostej przyczyny - przy powtórce można objąć wzrokiem całe pole bitwy, zauważyć wszystkie ciekawe, czasem spontaniczne, czasem przemyślane, zagrania drużyny, a nie tylko jedno starcie, w praktyce 1v1. Bardzo mi się kiedyś podobała relacja tuff-a z bitwy Azji Mniejszej (4v4). Można było obejrzeć wszystkie niuanse decydujące o zwycięstwie jednej ze strony, sporo też było ciekawych zagrań do podpatrzenia. Wiem, że to dodatkowy nakład sił i czasu (a wiadomo że jednego i drugiego są ograniczone zapasy), ale jakby raz na jakiś czas ktoś miał zapał zrobić powtórkę - byłbym bardzo zobowiązany.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


  7. #104
    Sara Temer
    Gość
    Mógłbym spróbować, aczkolwiek nie wiem co mi z tego wyjdzie Jest jeszcze jednak kwestia przesłania tego, w chwili obecnej mój biedny internet ledwo wyrabia, komputer pracuje niemal 24 godziny na dobę uploadując filmy (trzy serie, plus filmy z Czwartków nagrywane na żywo, plus jeszcze by były powtórki), zaś Orange niby rozszerza zasięg w moim mieście, a tak na prawdę nie wiadomo czy coś im z tego wyjdzie i czy będę mógł liczyć w ciągu najbliższych tygodni na przyspieszenie łącza, czy nie :/

  8. #105
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Akurat z wczorajszego czwarty powinny być fajne filmy, bo nagrywane było z perspektywy obu stron i wydaje mi się że gadaliśmy trochę więcej niż zwykle.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #106
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Ponownie było zacnie. Chyba już na stałe Czwartki zagoszczą w moim grafiku, nawet żonę zaczynam przyzwyczajać, że w czwartki siadam wcześniej do kompa (i zamiast serialu, niech sobie książkę poczyta ).

    Jedna prośba do streamerów - super chłopaki, że nagrywacie bitwy, na pewno jest to ciekawy materiał dla potencjalnych nowych zapaleńców czwartkowych. Natomiast mnie, jako uczestnikowi, zależałoby na tym, żeby obejrzeć jednak powtórkę, a nie relację live. Z prostej przyczyny - przy powtórce można objąć wzrokiem całe pole bitwy, zauważyć wszystkie ciekawe, czasem spontaniczne, czasem przemyślane, zagrania drużyny, a nie tylko jedno starcie, w praktyce 1v1. Bardzo mi się kiedyś podobała relacja tuff-a z bitwy Azji Mniejszej (4v4). Można było obejrzeć wszystkie niuanse decydujące o zwycięstwie jednej ze strony, sporo też było ciekawych zagrań do podpatrzenia. Wiem, że to dodatkowy nakład sił i czasu (a wiadomo że jednego i drugiego są ograniczone zapasy), ale jakby raz na jakiś czas ktoś miał zapał zrobić powtórkę - byłbym bardzo zobowiązany.
    Bedę robił filmy na zmiane - raz powtórka raz na żywo. W powtórce nie można uchwycic planowania taktycznego przed bitwa i przede wszystkim atmosfery (z moich obserwaci takie bitwy wiecej osob oglada czego kompletnie nie rozumiem).
    Co do zalet powtorki oczywiscie masz racje. Moge wtedy tez pokazac zagrania kazdego gracza, i je skomentowac indywidualnie, co odpada w bitwie na zywo.

    Co do Czwartku na granie ja juz zone przyzwyczailem - w czwartek nie ogladamy Breaking Bad . Teraz sie zastanawiam co wykobinowac z Piatkami z Arena i Sobotami z Napoleonem...


    A i byl bym zapomnial bitwy z ostatniego czwartku





    Obydwie świetne - nagrywałem już od momentu wybierania nacji i armii, Więc kto nie gra może sobie zobaczyć jak zajebiście wygląda takie planowanie bitwy. I na jak zaawansowanym poziomie jest kooperacja... Po bitwach wszyscy komentujemy swoje zagrania i strategie...

  10. Następujących 7 użytkowników podziękowało tuff_gru za ten post:


  11. #107
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Totalna degrengolada, a nie gra, w moim wykonaniu. ;/



  12. #108
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samick Zobacz posta
    Totalna degrengolada, a nie gra, w moim wykonaniu. ;/
    Nie przesadzaj...

  13. #109
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Zawsze byłem zwolennikiem bitew 1v1 bo tam wszystko zależy ode mnie i mam nad wszystkim kontrole ale czwartki przekonały mnie do walk drużynowych szkoda tylko że na filmiku z 2 bitwy słabo słychać rozmowy , a zwłaszcza wywód ituriela o bosych królewskich spartanach którzy nadeptują na kamień albo osta

  14. #110
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuff_gru Zobacz posta
    Nie przesadzaj...
    Starałem się łagodnymi słowami ująć nędzny poziom mojej gry.

    Cytat Zamieszczone przez Seba Fallus III Wielki Zobacz posta
    zwłaszcza wywód ituriela o bosych królewskich spartanach którzy nadeptują na kamień albo osta



Strona 11 z 70 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •