Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Mount And Blade Warband skrypt/mod

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Mount And Blade Warband skrypt/mod

    Witam poszukuje jakiegoś skrypta lub moda który zwiększa ilość złota u handlarzy z takiego powodu ze maja po tysiąc lub dwa a dużo rzeczy na sprzedasz i ciężko tak jeździć 3 godziny żeby wszystko sprzedać. Nie chce pytań czemu nie włączysz czitów i sobie dodasz kasy od razu odpowiem BO GRA NA KODACH TO ŻADNA PRZYJEMNOŚĆ mam 123dzien nie jestem w żadnej frakcji chociaż swadi już nie ma własnego królestwa też nie mam bawię się w kupca posiadam 132tyś. JAK KTOŚ ZNA SKRYPT NIECH PODA ALBO MOD TO LINK TEŻ BYM CHCIAŁ

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    XD

    dobra już nie potrzeba rozbudowałem sobie to do więźniów i lepiej się zarabia zacząłem grac na modzie Nowa Ojczyzna i dzieki niej sie nauczyłem w native leci jak po maśle chociaż ciężej bo w tym modzie szybciej się expi

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    posiadam skrypt gdzie krowy chodzą za tb jak ktoś chce może się pobawić
    Wejdź do folderu z gra mount&blade Warband, do podfolderu modules i tam powinieneś mieć folder native, lub (nazwa moda)
    najpierw skopiuj plik menus.txt w jakieś bezpieczne miejsce, potem edytuj go w notatniku i znowu używając ctrl+a zaznacz cały tekst a następnie za pomocą ctrl+f znajdź:
    drive_the_cattle_onward. 4 501 3 144115188075856110 7 1 1640 2 144115188075856110 11
    1641
    widzisz 11 zaraz przed 1641
    usuń ja i napisz tam 4, możesz ewentualnie wpisać 10 chociaż nigdy tego nie sprawdzałem
    mnie 4 w zupełności wystarcza mimo ze krówki są bardzo powolne to można je przyspieszyć w innym miejscu kodu
    zmiana ta jest odgadniona od karawan z miast, karawany jada na prawie identycznym skrypcie, jeśli chodzi o poruszanie się
    ZALECA SIE KOPIA PLIKU MENUS.TXT Z POWODU NIE POWODZENIA MOŻNA W SZYBKI SPOSÓB NAPRAWIĆ BŁĄD Mi działa w Nativ i w Nowa Ojczyzna

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •