Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Wielki Turniej Trawki

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Wielki Turniej Trawki

    Wielki Turniej Trawki to turniej organizowany przeze mnie i Legvana. Zasady są proste:
    - Bez artylerii
    - Max 5 lekkiej piechoty (zasięg 100/125)
    - Pierwsza bitwa fundusze: 5k, druga 10k, trzecia (tiebreaker) 14k
    - Jednostki duże, bez deszczu
    - zakaz kitingu
    Mapa: Trawiaste równiny

    Grupa na steam z wszystkimi informacjami

    Turniej obecnie trwa w najlepsze, dziś kończą się 1/16 finału. Każdy mecz od ćwierćfinałów włącznie będzie nagrany i wrzucony na YT po zakończeniu turnieju. Uczestnicy mogą również przesyłać powtórki z wcześniejszych meczy i jeśli uznamy je za ciekawe i emocjonujące to również je opublikujemy. Zapraszam do kibicowania. Możecie tutaj też obstawiać kto wygra poszczególne mecze i cały turniej, tak możliwość była też na challonge przed rozpoczęciem turnieju. Swoje pierwsze 4 predykcje zrobiłem dla jaj ale w 5 się postarałem http://challonge.com/WielkiTurniejTrawki/predictions
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Turniej właśnie wkroczył w ostateczna fazę rozgrywek. Na placu boju pozostało ośmiu najlepszych generałów, którzy zmierzą się w ćwierćfinałach. Do tej pory mogliśmy zobaczyć od 2 do 3 bitew. Teraz zobaczymy minimum 4 bitwy a maksymalnie aż 7. Gdzieś w planach mam jeszcze zwiększenie ilości bitew w finale i meczu o 3 miejsce za zgodą graczy.

    Razem z Legvanem otrzymaliśmy kilka powtórek od graczy i nakręciliśmy z nich filmiki, które ukażą się na YT po zakończeniu turnieju. Natomiast wszystkie mecze od ćwierćfinałów wzwyż będą przez nas oglądane, komentowane i kręcone na żywo. Wideo z tych bitew również ukaże się po zakończeniu turnieju, żeby nie zdradzać strategii i taktyk graczy ich przeciwnikom.

    W tym filmie znajdziecie więcej informacji oraz na stronie steam turnieju:
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •