Strona 3 z 82 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 819

Wątek: Bellum Crucis 7.0 - dyskusja ogólna

  1. #21
    Stolnik Awatar ordenus22
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 42 podziękowań w 23 postach
    Wino zmieniam polskie drzewko genealogiczne tj wrzuciłem Władysława Wygnańca z synami Bolesławem i Mieszkiem w miejsce Henryka Sandomierskiego i wszystko byłoby cacy tylko za Chiny Ludowe nie mogę zmienić nazwiska z Piast Sandomierski na Piast Śląski. w pliku names podmieniłem {di Sandomierz}Piast Śląski i ciągłe w grze mam Piast Sandomierski, co jest?
    Widzę że w przypadku Piastów Pomorski po prostu w pliku di pomerania podmieniono na wielkopolski i gra a w tym przypadku coś nie pasuję, może trzeba gdzieś jeszcze zmienić?

  2. #22
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Prosta sprawa. Wchodzisz w Start->wyszukaj, wskaż katalog ze spolszczeniem, szukane pliki*.txt, poniżej jest "pole wyraz lub fraza w pliku:" (przynajmniej w win xp) i tam wpisz to co chcesz zmienić, czyli sandomierski. Wyrzuci Ci listę plików, w których jest słowo sandomierski. Potem powinieneś dojść gdzie zmienić
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. #23
    Stolnik Awatar ordenus22
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 42 podziękowań w 23 postach
    Już zrobione, dzięki. Teraz jeszcze herby wrzucić z części 6.3 (megasubmod) i gitara. Pozbyłem się Henryka z tego względu, że i tak umarł bezpotomnie a dynastia śląska to przecież jedna z głównych gałęzi Piastów, oczywiście Wygnańca dałem jako najstarszego, co prawda wtedy jeszcze żył ale na wygnaniu więc go uśmierciłem. Jak są chętni na moje zmiany to dać znać a wrzucę moje poprawki.

  4. #24
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Podeślij, zaimplementuję do spolszczenia
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  5. #25
    Stolnik Awatar ordenus22
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 42 podziękowań w 23 postach
    Link do zmian, zróbcie sobie na wszelki wypadek kopie oryginalnych plików:
    http://przeklej.org/file/n3Chpf/polskie.zmiany.rar

  6. #26
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Czyli zmieniłeś sandomierskich na Śląskich Ordenus? z Herbem od Mietka? Fakt na pewnym etapie Darius_d za bardzo zaszalał ze staropolskością. Ale dużo bardzo zdziałał dobrego. Chwała mu.
    Szalejecie. Wino wpadła w trans, i prawidłowo. Ordenus się na Potopie podszkolił to z Piastami działa, ładnie.

    Jakie są dynastie Piastów w BC 7.0 ? z uwzględnieniem zmian Ordenusa mi chodzi.
    Mod stabilny?

  7. #27
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Darius odwalił na prawdę kawał dobrej roboty i chwała mu za to. Bardzo dużo rzeczy przetłumaczył i poprawił. Niestety w kilku miejscach trochę przesadził. No ale już jest ok. Zrobiłem to co chciałem, zaraz dogram zmiany ordenusa i wrzucę za kilka godzin nową wersję, bo jeszcze przejrzę przed ostatecznym wydaniem. Dam też opis zmian, żeby każdy mógł ocenić czy jest ok.

    Póki co dajcie znać czy nie wywalić nazw frakcji tych w nawiasie, np. Królestwo Polski (Kingdom of Poland). Bo ktoś to dodał w spolszczenie, w oryginale tego nie ma i nie wiem po co to ma być. Tym bardziej, że jak jest tura kompa to tam są wyświetlane jakieś poucinane słowa. Do tego niektóre frakcje z długą nazwą są skrócone, po to by ta nazwa w nawiasie weszła, np. Król. Kastylii i Leony (coś tam coś tam). Nie lepiej Królestwo Kastylii i Leonu i koniec?
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  8. #28
    Stolnik Awatar ordenus22
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 42 podziękowań w 23 postach
    Wino też tak myślę z tymi nazwami państw, Araven tak jak napisałeś, po moich zmianach są Piastowie śląscy, małopolscy, wielkopolscy i mazowieccy, pozbyłem się sandomierskiego. Co do stabilności to gram, znaczy sprawdzam

  9. #29
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Fajnie to idzie, w dobie spadku zainteresowania Medievalem nie sądziłęm, że z BC 7.0 będzie szło tak szybko co do spolszczenia, czy innych zmian.
    Ordenus - Dzieci powstawiałeś im? Czy mają startowo ?, coby nie wyginęli za szybko...

  10. #30
    Stolnik Awatar ordenus22
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 42 podziękowań w 23 postach
    Wygnaniec ma syna Bolesława I Wysokiego (28 lat) i Mieszka I Plątonogiego (10 lat) i tyle, mógłbym Bolesławowi dodać syna Jarosława Opolskiego, no nie wiem jak chcecie to wstawię?

Strona 3 z 82 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •