Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122
Pokaż wyniki od 211 do 212 z 212

Wątek: Spolszczenie do Bellum Crucis 7.0 zgodne z bugfixerem

  1. #211
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    Masz plik tooltips.txt.strings.bin? Bo nie widać, a to w nim są te opisy surowców. Nie masz też shared.txt.strings.bin i strat. Także coś nie do końca zadziałało. Zobacz czy nie masz ich ukrytych i jak są to je skasuj.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  2. Użytkownicy którzy uznali post wino za przydatny:


  3. #212
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    43
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Nie mam żadnych z tych plików, również wśród ukrytych. Wszystkie które były w tym folderze są na screenach. W międzyczasie przeinstalowałem sobie moda ale nic to nie dało. Odznaczyłem również atrybut folderu moda "tylko do odczytu" licząc że to coś zmieni. Bez skutku.

    Trochę naiwnie postanowiłem zrobić duplikat pliku tooltips.txt po czym wsadziłem go do archiwum gdzie zmieniłem nazwę i format właśnie na shared.txt.strings.bin. Na koniec wypakowałem go z powrotem do folderu text. I podziałało Opisy surowców na mapie są już zgodne. Nie jestem w stanie teraz stwierdzić czy ta metoda na dłuższą metę jest dobra w 100%, ale na razie jest ok. Nie wiem dlaczego u mnie gra nie chce sama wygenerować tych plików binarnych.

Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •