Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 159

Wątek: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

  1. #121
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    To proszę zmienić, bo kiedyś mnie wuj trafi^^
    Już raz nie mogłem, o czym Lord wie zalogować się i musiałem kupę czasu odczekać.
    Poniżej skriny, czemu za każdym razem traktuje każde zalogowanie jako nieudaną próbę i nalicza?
    Jakieś jaja? Jak ktoś wchodzi raz na ruski miesiąc, to nie widzi tego.


    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #122
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Panie Lordzie tutaj jest post, po raz setny ponawiam prośbę. Mnie osobiście wnerwia, że wszystkie screeny, a mam ich znowu wiele mogą zniknąć, bo wzorem wcześniejszych portali ze zdjęciami zawiną się.
    Wiem, wiem to tylko gra i obrazki, tylko forum, już to kiedyś słyszałem.
    Masz tam w spoilerze:
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post473137
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. #123
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Test uploadu orga


    blunderbuss.jpg

    Spoiler: 


    Rzeczywisty rozmiar: 2295x839 pikseli

    No jest słabo, bardzo słabo


    Test mniejszego od 1920x1080
    testowy.jpg

    Spoiler: 


    Da radę zwiększyć limity wielkości na obrazki? Zarówno te pikselowe i kilobajtowe.

    Bo tak to nie ma sensu jak Eutyches pokazuje. Trzeba wrzucać na hostingi zdjęciowe i wtedy wygląda to dobrze - czasami skaluje zdjęcia ale jest odnośnik do oryginału. Ale za to hostingi lubią padać, co widać przeglądając tematy gdzie niejednokrotnie są opisane rozwiązania problemów

    To samo tyle, że z imgura



    Spoiler: 



    Różnica wyraźna - kwestia "trwałości" zdjęcia w internecie


    Stary nick:kujon333


  4. #124
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Panie Lordzie tutaj jest post, po raz setny ponawiam prośbę. Mnie osobiście wnerwia, że wszystkie screeny, a mam ich znowu wiele mogą zniknąć, bo wzorem wcześniejszych portali ze zdjęciami zawiną się.
    Wiem, wiem to tylko gra i obrazki, tylko forum, już to kiedyś słyszałem.
    Masz tam w spoilerze:
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post473137
    Cytat Zamieszczone przez Presidente Zobacz posta
    Test uploadu orga


    blunderbuss.jpg

    Spoiler: 


    Rzeczywisty rozmiar: 2295x839 pikseli

    No jest słabo, bardzo słabo


    Test mniejszego od 1920x1080
    testowy.jpg

    Spoiler: 


    Da radę zwiększyć limity wielkości na obrazki? Zarówno te pikselowe i kilobajtowe.

    Bo tak to nie ma sensu jak Eutyches pokazuje. Trzeba wrzucać na hostingi zdjęciowe i wtedy wygląda to dobrze - czasami skaluje zdjęcia ale jest odnośnik do oryginału. Ale za to hostingi lubią padać, co widać przeglądając tematy gdzie niejednokrotnie są opisane rozwiązania problemów

    To samo tyle, że z imgura



    Spoiler: 



    Różnica wyraźna - kwestia "trwałości" zdjęcia w internecie
    Podejrzewam, że Raf może zmienić. Maltretujcie go w PW. Ja mam w tym momencie takie same ręce Wy Panowie w tej sprawie.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #125
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    Podejrzewam, że Raf może zmienić. Maltretujcie go w PW. Ja mam w tym momencie takie same ręce Wy Panowie w tej sprawie.
    Chciałem porozmawiać z Rafertim, bo znam go jeszcze z czasów gdy cześć userów nie grała w Totala, ale Pan Lord nie kazał; nie wiem czemu, argumentował tylko Pan Lord, że On jest od tego, by rozmawiać.
    Raferti jest to dobry człowiek i to nie jest żadne tam wazeliniarstwo i zapewne by zrobił, ale w obecnej sytuacji, ja bym pozbierał do kupy różne uwagi odnośnie technicznego stanu i dopiero jakby co dostarczył do rozpatrzenia.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #126
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Czy ja wiem, czy jest sens czekania aż zbierze się tego do kupy? Lepiej chyba na bieżąco


    Stary nick:kujon333


  7. Użytkownicy którzy uznali post Presidente za przydatny:


  8. #127
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Presidente Zobacz posta
    Czy ja wiem, czy jest sens czekania aż zbierze się tego do kupy? Lepiej chyba na bieżąco
    To dzwonię
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  10. #128
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    wyslalem mu pw co do problemu dodatkowo mysle nad zmiana silnika forum ale w obecnych czasach nieplanuje co bedzie bo jak wiemy jest juz teraz kryzys i mnie on tez dopadl dodatkowo jest na kwarantanie .... i niewiem co bedzie jutro
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  11. #129
    Raf Awatar Raferti
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    341
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 44 podziękowań w 25 postach
    Wprowadzone ograniczenia nie są moim wymysłem, tylko podejściem zdroworozsadkowym.

    Jak każdemu dacie możliwość upload obrazkow Full hd lub powyżej Full hd (Bo widzę że pojawiają się też pomysły wysyłania zdjęć z rozdzielczością powyżej 2000 pikseli) to zamiast planowanego od tego miesiąca zmniejszenia kosztow serwera (co jest powiązane ze zmniejszeniem pojemności i wydajności serwra) , będziecie mieli za chwilę jego zwiększenie.

    Z założenia większość zasobów idzie na główną i to tam jest dozwolone wrzucanie zdjęć bezpośrednio na serwer, a forum z zasady umożliwiło upload zdjęć o mniejszej rozdzielczości lub że źródeł zewnętrznych. Żadnego problemu przecież nie ma dawać chociażby zdjęć ze swoich usług chmurowych jak chmura Microsoft, czy dysk Google (wstawia się to dokładnie tak samo jak wstawiacie zdjęcia z tych usług co korzystacie, bo jest możliwość wygenerowania linka na zewnątrz w w/w chmurach).

  12. #130
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raferti Zobacz posta
    Wprowadzone ograniczenia nie są moim wymysłem, tylko podejściem zdroworozsadkowym.

    Jak każdemu dacie możliwość upload obrazkow Full hd lub powyżej Full hd (Bo widzę że pojawiają się też pomysły wysyłania zdjęć z rozdzielczością powyżej 2000 pikseli) to zamiast planowanego od tego miesiąca zmniejszenia kosztow serwera (co jest powiązane ze zmniejszeniem pojemności i wydajności serwra) , będziecie mieli za chwilę jego zwiększenie.

    Z założenia większość zasobów idzie na główną i to tam jest dozwolone wrzucanie zdjęć bezpośrednio na serwer, a forum z zasady umożliwiło upload zdjęć o mniejszej rozdzielczości lub że źródeł zewnętrznych. Żadnego problemu przecież nie ma dawać chociażby zdjęć ze swoich usług chmurowych jak chmura Microsoft, czy dysk Google (wstawia się to dokładnie tak samo jak wstawiacie zdjęcia z tych usług co korzystacie, bo jest możliwość wygenerowania linka na zewnątrz w w/w chmurach).
    Czy to kwestia kasy, że trza zmniejszać? Jak tak, to możem pogadać, serwer mniejszy?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Propozycje zmian dla Polskiego Megasubmoda
    By wino in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 259
    Ostatni post / autor: 25-02-2015, 15:32
  2. [Shogun 2] Usprawnienia trybu multiplayer
    By Amrod in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-11-2011, 00:17
  3. USPRAWNIENIA RTW - propozycje?
    By ottoman in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 18:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •