Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 159

Wątek: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

  1. #21
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Barbados
    Postów
    929
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Jest błąd na nowej podwitrynie Shogun2.Jak klikam na forum->Shogun1 to przenosi do działów z Shoguna 2 (Dojo i Jo) i odwrotnie.
    Fajna stronka wyszła.



    Rock 'n' roll is the only religion that will never let you down
    Profil Steam
    Forum klanu Sacred Band

  2. #22
    voitek
    Gość

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Newsy na podstronie powinny byc raczej ulozone chronologicznie, teraz jest kompletnie losowo

  3. #23
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Czy ktoś jeszcze pracuje nad strona główną? Jak długo można czekać na to żeby zakładka STRONY była posegregowana i bardziej czytelna? Z tego co wiem to spora część forumowiczów narzeka na ten element strony. Administracja niby podziela zdanie forumowiczów ale jakoś od 2 miesięcy nic się nie zmieniło w tym temacie. Skąd ta opieszałość chciałem się zapytać. Pozdrawiam.

  4. #24
    Wujek Imperator Awatar Obi Wan
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    602
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 12 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Prace stoja bo niestety nie ma chetnych do pomocy... Sama kasa jak sie okazuje to nie wszystko,ja sie niestety nie znam wiec sam tego nie zrobie...

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    To może jakieś ogłoszenie by się przydało. np. na innym portalu że poszukuję się grafika komputerowego? Wiem że duży portal ogłoszeniowy gdzie są różne kategorie newsów jest na stronie Elektroda. pl.

  6. #26
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    260
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Cytat Zamieszczone przez Obi Wan
    Prace stoja bo niestety nie ma chetnych do pomocy... Sama kasa jak sie okazuje to nie wszystko,ja sie niestety nie znam wiec sam tego nie zrobie...
    Ja bym chętnie pomógł.
    Znam się na grafice i projektowaniu stron (Nie chwaląc się parę ich zrobiłem ).
    W razie czego jak byście chcieli pomoc to napiszcie na PW czy coś. Chętnie pomogę.

    "Wojna zacznie się wtedy, gdy śmierć czeka niewinnego człowieka, a Nam przyjdzie Go bronić"

  7. #27
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    69
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Witam wszystkich serdecznie. Teoretycznie nie powinienem się udzielać bo bardzo rzadko jestem serwisie totalwar po pierwszej przebudowie strony a tym bardziej po nieszczęsnym krachu, jednak dziś wchodząc na Waszą stronę tak mnie tknęło że nie mogłem się powstrzymać, dlatego proszę nie miejcie mi tego posta za złe, tyle słowem wstępu

    Mam jedno zasadnicze pytanie, co się dzieje ze stroną, gdzie podziały się jej lata świetności? Wracam do czasów gdzie była masa działów, artykułów, smaczków i pełno innych ciekawych rzeczy, a obecnie nie ma nic, na chwile obecną jest to chyba najgorsza strona o tej tematyce, a przynajmniej jedna z najgorszych, i nie piszę tego by Wam to wytknąć czy cokolwiek, bo mam pełen szacunek do Was jak i do Waszej pracy, w końcu od tylu lat nieprzerwanie jesteście na Polskiej scenie TW, dlatego byłbym bardzo nie w porządku jedynie "rejdżując" na Was, ale z drugiej strony nie mogę stać bezczynnie i tego przemilczeć. Najśmieszniejsze jest że nawet nie mogłem wejść ogólnie na forum, tylko prowadziło mnie od razu do jednego z poddziałów (choć sam pomysł tej rozwijanej listy bardzo mi się podoba), ale pomijając to najgorszy jest ogólny dział "strony" gdzie wszystko wygląda jak psu z gardła wyjęte. Wyczytałem przelotnie plotkę że strona niedawno się przeobraziła, i domyślam się że to wszystko może być jeszcze niedopracowane, jednak na dzień dzisiejszy sytuacja przeraża człowieka.

    Zbliżając się do meritum, starczy tego bo wiem że niemiłym jest czytanie negatywów o swojej pracy, dlatego chciałbym zapytać do czego zmierzacie, czy macie zamiar znów zapełnić stronę i tchnąć w nią życie, a jeśli tak to czy najzwyczajniej w świecie nie potrzebujecie pomocy, czy może skupiacie się tylko i wyłącznie na forum, zostawiając stronę na pastwę losu.

    P.S. Swego czasu zapisałem sobie wszystkie artykuły historyczne z Waszej witryny (spokojnie, szanuję pracę nikomu nie udostępniłem ani nic podobnego), gdyby autor wyraził zgodę, mógłbym je Wam przesłać co by umieścić na stronie, niestety zapodziała mi się jedna strona i głupio wierzyłem że ją odnajdę, a doprowadziło to wszystko tylko do napisania tego posta

    Pozdrawiam
    Kita

    EDIT: Parę postów wyżej widziałem "ogłoszenie" admina że brakuje rąk do pracy, to by wszystko wyjaśniało, pytanie tylko czy sytuacja ciągle jest taka sama, bo trochę czasu od tej wypowiedzi minęło.


    Nie rozmawiaj z idiotą, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

    "Hito wa mikake ni yoranu mono"

  8. #28
    Wujek Imperator Awatar Obi Wan
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    602
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 12 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Juz Ci odpowiadam Sytuacja wyglada nastepujaco, choc wiele razy juz o tym pisalem. Kiedy przejmowalem strone mialem nadzieje,ze zapewnie jej byt finansowy i choc z tym nie bedzie problemow a reszta zajma sie moderatorzy i administratorzy. Jak sie potem okazalo czesc z nich z roznych powodow "odwiesila buty" na kolku i zostalem praktycznie sam z tym balaganem. Znalazlem czlowieka,ktory mial postawic nowa strone. Nie majac doswiadczenia plus ludzi do pomocy w pewnym momencie modernizacja strony znow utkenla w martwym punkcie...fachowiec tez nie do konca sie sprawdzil. Teraz wynajalem firme,ktora przygotowala projekt graficzny. Jest gotowy i naprawde robi wrazenie... ale znowu nie ma komu przeniesc danych w Word Pressie. Dzieki Fraqowi odzyskalismy duzo danych. W archiwum Word Pressa jest ponad 1200 jego wpisow, takze tych z poczatkow dzialalnosci strony. Ja sam tego nie zrobie bo po prostu nie mam na to czasu. Praktycznie nowy layout juz jest, strona bedzie miala podobna strukture jak ta,z ktora ruszal protoplasta naszego serwisu, tylko... No wlasnie kto ma wprowadzic dane? Wiele razy pisalem zeby osoby znajace sie na WP zglaszaly sie do mnie, ale jakos nie ma odzewu, wiec wyglada to jak wyglada... Mam nadzieje,ze w ciagu najblizszych tygodni stanie nowa strona i bedziecie zadowoleni... oby. I jest to moje ostatnie podejscie do tematu tego serwisu. Bez odbioru.

  9. #29
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Obi ma rację. Chociaż problem wydaje się jeszcze szerszy. Po prostu wiele osób zwłaszcza moderów opuściło już ten serwis załapując się do zagranicznych zespołów pracujących i publikujących na TWC dlatego sytuacja stała się wręcz tragiczna. Obecnie rozmawiając z moderami słyszę od nich że już nie wchodzą na ten serwis bo on po prostu zamarł dosłownie i w przenośni. Ja osobiście też widzę marazm nad czym ubolewam bo pamiętam czasy światłe i to co teraz mamy to agonia. A jeszcze jak dotychczasowi Admini czy wybitnie aktywni działacze społeczności się wycofali (sam się dziwiłem gdzie jest Nieśmiertelnik) to mamy to co mamy. Sam Obi tego nie udźwignie. Bo serwis tworzą ludzie. Konkludując brak młodych gniewnych a starzy się już wkurwili przez co mamy to co mamy.

    PS. Gdybym coś umiał grzebać przy WWW ale za moich czasów szczytem informatycznym było zrobienie arkusza kalkulacyjnego w Exelu więc o Tworzeniu stron WWW mogłem tylko marzyć.
    Dziś już jestem też stary baran i kwestię WWW powinni wesprzeć dzisiejsi gimnazjaliści czy licealiści bo dziś na Informatyce projekt strony www to chyba jest nawet wymagany na zaliczenie tego przedmiotu. W latach 90 kiedy ja jeszcze się tego uczyłem to była epoka kamienia łupanego.

  10. #30
    Wujek Imperator Awatar Obi Wan
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    602
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 12 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Dokladnie. My stare barany jestesmy na tym forum z sentymentu Potrzebni sa mlodzi gniewni tak jak piszesz, ale mysle ze jak zaprezentuje Wam nowy layout i pare niespodzianek,ktore szykuje towarzystwo sie ozywi. Taka mam przynajmniej nadzieje

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Propozycje zmian dla Polskiego Megasubmoda
    By wino in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 259
    Ostatni post / autor: 25-02-2015, 15:32
  2. [Shogun 2] Usprawnienia trybu multiplayer
    By Amrod in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-11-2011, 00:17
  3. USPRAWNIENIA RTW - propozycje?
    By ottoman in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 18:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •